Explorer II...DFX...czy Garrett GTI 2500

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
maxcom
Posty: 5
Rejestracja: śr lut 08, 2006 5:13 am
Lokalizacja: Gdansk / Indianapolis

Explorer II...DFX...czy Garrett GTI 2500

Post autor: maxcom »

Witam Serdecznie. Jestem do konca tego roku w USA i jak bede wracal do Gdanska planuje zakup dobrego detektora metalu. Mam tylko dylemat ktory z nich wybrac :?: Wyzej wymienione firmy popzrysylaly mi katalogi i plyty DVD...ale to tylko teoria. Z zawodu jestem informatykiem dlatego nie bije sie sprzetu bogatego w duzo funkcji ;) . Prosze o pomoc. Dzieki za wszelkie informacje. Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Explorer II...DFX...czy Garrett GTI 2500

Post autor: ProScan »

Pytanie zasadnicze:

- do jakiego rodzaju poszukiwań ?

:?:

proscan
maxcom
Posty: 5
Rejestracja: śr lut 08, 2006 5:13 am
Lokalizacja: Gdansk / Indianapolis

Uniwersalne...

Post autor: maxcom »

Witam. Mysle o czyms uniwersalnym. Monety, bizuteria i militaria... :) . Wiem ze to nielatwe. Jestem laikiem w tym temacie a chce kupic cos naprawde dobrego. Po powrocie napewno bede w kontakcie. Bede potrzebowal kupic instrukcje w j. polskim...no i napewno dobrej rady. Dzieki za informacje
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Explorer II...DFX...czy Garrett GTI 2500

Post autor: ProScan »

Uniwersalny, dla osoby która nie boi się mnogości nastaw, to z tej trójki raczej XLT.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ