Proscan ma rację u mnie było podobnie, po wymianie kabla się uspokoiło.
Może też być wina przesterowania - wyciągnąć baterie niech pamięć się wykasuje i spróbować ponownie.
Znaleziono 8 wyników
- wt lip 29, 2008 4:37 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: xlt wariuje - winien neodym ?
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 8566
- ndz cze 22, 2008 9:25 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Nowy detektor na Allegro za 13.700 PLN!
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3084
Nowy detektor na Allegro za 13.700 PLN!
Zobaczcie co to za cudo:
http://www.allegro.pl/item387514371_wyk ... ax_x3.html
http://www.allegro.pl/item387514371_wyk ... ax_x3.html
- wt cze 10, 2008 12:03 am
- Forum: Pseudodetektory
- Temat: Panowie uwaga nie śmiać się: Wykrywacz diamentów złota itp
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 11433
Re: Panowie uwaga nie śmiać się: Wykrywacz diamentów złota itp
Przeczytałem wszystkie wątki dotyczące tego badziewia z niedowierzaniem że są ludzie dający się ładować w tak naiwny sposób!
Ale skoro tacy są, to są i tacy którzy skorzystają i zawsze jest przynajmniej ruch w interesie
Ale skoro tacy są, to są i tacy którzy skorzystają i zawsze jest przynajmniej ruch w interesie
- pn cze 09, 2008 10:50 pm
- Forum: Pseudodetektory
- Temat: Panowie uwaga nie śmiać się: Wykrywacz diamentów złota itp
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 11433
Panowie uwaga nie śmiać się: Wykrywacz diamentów złota itp
Oblukajcie sobie owo cudo:
m
Prawda że cudo? ciekawe ile diamentów gostek nim znalazł i czemu sprzedaje jak takie dobre i to jak tanio!
A ciekawe czy wykrywa też inne rzeczy? Np zgubione okulary, utracone szczęście, rękawiczkę do pary bo chyba to się mieści pod tym itd?
To co zrzuta i ...
m
Prawda że cudo? ciekawe ile diamentów gostek nim znalazł i czemu sprzedaje jak takie dobre i to jak tanio!
A ciekawe czy wykrywa też inne rzeczy? Np zgubione okulary, utracone szczęście, rękawiczkę do pary bo chyba to się mieści pod tym itd?
To co zrzuta i ...
- ndz cze 08, 2008 10:06 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Używane XLT
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5819
Re: Używane XLT
I tu się z panem zgodzę, faktycznie kupa 
- ndz cze 08, 2008 8:51 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Używane XLT
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5819
- ndz cze 08, 2008 8:49 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Używane XLT
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5819
Re: Używane XLT
Widzę że śledzi pan aukcje i ma pan dobre oko Znalazłem jeszcze jednego Whitesa na jakimś forum, niestety nie wiem już gdzie, gość sprzedawał dwa Whitesy oraz chyba Minelaba, został mu jeden po przeróbce skrzynki z elektroniką do noszenia przy pasku, powiercone dziury w skrzynce, nie działa ...
- ndz cze 08, 2008 9:53 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Używane XLT
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5819
Szanowny Panie Proscanie!
Czy nie ma pan jakiejś używki XLT lub DFX na wydaniu?
Następne pytanie czy można by do pana podjechać z używanym detektorem jak wyżej w celu oceny jego sprawności? Jeśli tak to proszę o określenie w jakich godzinach jest to możliwe oraz jakie są koszty tego typu usługi.
Mam dwa detektory na oku z ...
Następne pytanie czy można by do pana podjechać z używanym detektorem jak wyżej w celu oceny jego sprawności? Jeśli tak to proszę o określenie w jakich godzinach jest to możliwe oraz jakie są koszty tego typu usługi.
Mam dwa detektory na oku z ...