Znaleziono 8 wyników

autor: morferusz
wt lip 29, 2008 4:37 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: xlt wariuje - winien neodym ?
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 8566

Re: xlt wariuje - winien neodym ?

Proscan ma rację u mnie było podobnie, po wymianie kabla się uspokoiło.
Może też być wina przesterowania - wyciągnąć baterie niech pamięć się wykasuje i spróbować ponownie.
autor: morferusz
wt cze 10, 2008 12:03 am
Forum: Pseudodetektory
Temat: Panowie uwaga nie śmiać się: Wykrywacz diamentów złota itp
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 11433

Re: Panowie uwaga nie śmiać się: Wykrywacz diamentów złota itp

Przeczytałem wszystkie wątki dotyczące tego badziewia z niedowierzaniem że są ludzie dający się ładować w tak naiwny sposób! :shock:
Ale skoro tacy są, to są i tacy którzy skorzystają i zawsze jest przynajmniej ruch w interesie :lol:
autor: morferusz
pn cze 09, 2008 10:50 pm
Forum: Pseudodetektory
Temat: Panowie uwaga nie śmiać się: Wykrywacz diamentów złota itp
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 11433

Panowie uwaga nie śmiać się: Wykrywacz diamentów złota itp

Oblukajcie sobie owo cudo:
m
Prawda że cudo? ciekawe ile diamentów gostek nim znalazł i czemu sprzedaje jak takie dobre i to jak tanio!
A ciekawe czy wykrywa też inne rzeczy? Np zgubione okulary, utracone szczęście, rękawiczkę do pary bo chyba to się mieści pod tym itd?
To co zrzuta i ...
autor: morferusz
ndz cze 08, 2008 10:06 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Używane XLT
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5819

Re: Używane XLT

I tu się z panem zgodzę, faktycznie kupa :D
autor: morferusz
ndz cze 08, 2008 8:51 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Używane XLT
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5819

Re: Używane XLT

autor: morferusz
ndz cze 08, 2008 8:49 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Używane XLT
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5819

Re: Używane XLT

Widzę że śledzi pan aukcje i ma pan dobre oko Znalazłem jeszcze jednego Whitesa na jakimś forum, niestety nie wiem już gdzie, gość sprzedawał dwa Whitesy oraz chyba Minelaba, został mu jeden po przeróbce skrzynki z elektroniką do noszenia przy pasku, powiercone dziury w skrzynce, nie działa ...
autor: morferusz
ndz cze 08, 2008 9:53 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Używane XLT
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5819

Szanowny Panie Proscanie!

Czy nie ma pan jakiejś używki XLT lub DFX na wydaniu?
Następne pytanie czy można by do pana podjechać z używanym detektorem jak wyżej w celu oceny jego sprawności? Jeśli tak to proszę o określenie w jakich godzinach jest to możliwe oraz jakie są koszty tego typu usługi.
Mam dwa detektory na oku z ...