Używane XLT

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
morferusz
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 07, 2008 7:49 pm
Lokalizacja: Tychy

Szanowny Panie Proscanie!

Post autor: morferusz »

Czy nie ma pan jakiejś używki XLT lub DFX na wydaniu?
Następne pytanie czy można by do pana podjechać z używanym detektorem jak wyżej w celu oceny jego sprawności? Jeśli tak to proszę o określenie w jakich godzinach jest to możliwe oraz jakie są koszty tego typu usługi.
Mam dwa detektory na oku z Allegro:
http://www.allegro.pl/item373198488_wyk ... m_xlt.html
http://www.allegro.pl/item373033339_whites_xlt.html
oraz z forum odkrywca gdzie wystawione są dwie szt:
http://www.odkrywca.pl/index1.php?action=gielda&dzial=2
Co by pan polecił tzn kogo bo z tego co wiem środowisko jest dość hermetyczne i większość osób się zna.
Pozdrawiam
Piotr
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Używane XLT

Post autor: ProScan »

Czy nie ma pan jakiejś używki XLT lub DFX na wydaniu?


Nie

Następne pytanie czy można by do pana podjechać z używanym detektorem jak wyżej w celu oceny jego sprawności?


Można.

Jeśli tak to proszę o określenie w jakich godzinach jest to możliwe oraz


Należy się umówić.

jakie są koszty tego typu usługi.


30zł.

Mam dwa detektory na oku z Allegro:
http://www.allegro.pl/item373198488_wyk ... m_xlt.html


Gość posiada ksero instrukcji. Dopiero po mojej interwencji zdjął z aukcji, ale byłbym naiwny, gdybym myślał, że ją zniszczył. Odradzam.

Jakoś też nie wierzę w tą historię z kręgosłupem. Ten sam wykrywacz był na aukcji w grudniu bodaj - wówczas powodem było bezrobocie.

Ale życzę dużo zdrowia, oczywiście.

http://www.allegro.pl/item373033339_whites_xlt.html


Na dzień dobry kabel do wymiany. Podłokietnik nieoryginalny, ale być może solidny(niejszy).

oraz z forum odkrywca gdzie wystawione są dwie szt:
http://www.odkrywca.pl/index1.php?action=gielda&dzial=2


Jeden ma kabel do wymiany. O tym drugim nic nie wiem.

Jeśli wiem coś o wykrywaczu, to zwykle nie udzielam informacji o ich stanie (coś w rodzaju tajemnicy lekarskiej). Chyba że ktoś próbuje kogoś ewidentnie oszukać.

:pa

proscan
morferusz
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 07, 2008 7:49 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Używane XLT

Post autor: morferusz »

Widzę że śledzi pan aukcje i ma pan dobre oko 8) Znalazłem jeszcze jednego Whitesa na jakimś forum, niestety nie wiem już gdzie, gość sprzedawał dwa Whitesy oraz chyba Minelaba, został mu jeden po przeróbce skrzynki z elektroniką do noszenia przy pasku, powiercone dziury w skrzynce, nie działa podświetlenie ekranu i jakieś dziury są powiercone w podłokietniku, twierdzi że działa ale nie chce grzebanych sprzętów.
Jeśli miał by pan coś u siebie proszę o info.
Pozdrawiam
Piotr Tychy
morferusz
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 07, 2008 7:49 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Używane XLT

Post autor: morferusz »

ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Używane XLT

Post autor: ProScan »

A fe, to z forum thesaurus!

:smt110

proscan
morferusz
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 07, 2008 7:49 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Używane XLT

Post autor: morferusz »

I tu się z panem zgodzę, faktycznie kupa :D
ODPOWIEDZ