Czy nie ma pan jakiejś używki XLT lub DFX na wydaniu?
Następne pytanie czy można by do pana podjechać z używanym detektorem jak wyżej w celu oceny jego sprawności? Jeśli tak to proszę o określenie w jakich godzinach jest to możliwe oraz jakie są koszty tego typu usługi.
Mam dwa detektory na oku z Allegro:
http://www.allegro.pl/item373198488_wyk ... m_xlt.html
http://www.allegro.pl/item373033339_whites_xlt.html
oraz z forum odkrywca gdzie wystawione są dwie szt:
http://www.odkrywca.pl/index1.php?action=gielda&dzial=2
Co by pan polecił tzn kogo bo z tego co wiem środowisko jest dość hermetyczne i większość osób się zna.
Pozdrawiam
Piotr
Używane XLT
Re: Używane XLT
Czy nie ma pan jakiejś używki XLT lub DFX na wydaniu?
Nie
Następne pytanie czy można by do pana podjechać z używanym detektorem jak wyżej w celu oceny jego sprawności?
Można.
Jeśli tak to proszę o określenie w jakich godzinach jest to możliwe oraz
Należy się umówić.
jakie są koszty tego typu usługi.
30zł.
Mam dwa detektory na oku z Allegro:
http://www.allegro.pl/item373198488_wyk ... m_xlt.html
Gość posiada ksero instrukcji. Dopiero po mojej interwencji zdjął z aukcji, ale byłbym naiwny, gdybym myślał, że ją zniszczył. Odradzam.
Jakoś też nie wierzę w tą historię z kręgosłupem. Ten sam wykrywacz był na aukcji w grudniu bodaj - wówczas powodem było bezrobocie.
Ale życzę dużo zdrowia, oczywiście.
http://www.allegro.pl/item373033339_whites_xlt.html
Na dzień dobry kabel do wymiany. Podłokietnik nieoryginalny, ale być może solidny(niejszy).
oraz z forum odkrywca gdzie wystawione są dwie szt:
http://www.odkrywca.pl/index1.php?action=gielda&dzial=2
Jeden ma kabel do wymiany. O tym drugim nic nie wiem.
Jeśli wiem coś o wykrywaczu, to zwykle nie udzielam informacji o ich stanie (coś w rodzaju tajemnicy lekarskiej). Chyba że ktoś próbuje kogoś ewidentnie oszukać.
proscan
Re: Używane XLT
Widzę że śledzi pan aukcje i ma pan dobre oko
Znalazłem jeszcze jednego Whitesa na jakimś forum, niestety nie wiem już gdzie, gość sprzedawał dwa Whitesy oraz chyba Minelaba, został mu jeden po przeróbce skrzynki z elektroniką do noszenia przy pasku, powiercone dziury w skrzynce, nie działa podświetlenie ekranu i jakieś dziury są powiercone w podłokietniku, twierdzi że działa ale nie chce grzebanych sprzętów.
Jeśli miał by pan coś u siebie proszę o info.
Pozdrawiam
Piotr Tychy
Jeśli miał by pan coś u siebie proszę o info.
Pozdrawiam
Piotr Tychy
Re: Używane XLT
A fe, to z forum thesaurus!
proscan
proscan
Re: Używane XLT
I tu się z panem zgodzę, faktycznie kupa 