Witam !!!
Panowie wtajemniczcie mnie....do czego to urzadzenie służy.....???
Znaleziono 20 wyników
- czw cze 01, 2006 1:12 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: do roznych wykrywek
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 6855
- śr maja 31, 2006 9:00 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: TROY SHADOW X5
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4265
TROY SHADOW X5
Witam !!!
Poproszę o kilka słów na temat tego sprzętu....
Pozdrawiam
Poproszę o kilka słów na temat tego sprzętu....
Pozdrawiam
- pt maja 26, 2006 11:28 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Klasyczny dylemat - co kupić (mam 1225)
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 22433
Re: Klasyczny dylemat - co kupić
Witam !!!
Czy mógłby pan krótko opisać detektor FISHER CZ 7 A QUICK SILVER i przyrównać go do MINELAB SOVE...GT
Pozdrawiam
P.S.
http://www.allegro.pl/item105213954_wyk ... z_7_a.html
Czy mógłby pan krótko opisać detektor FISHER CZ 7 A QUICK SILVER i przyrównać go do MINELAB SOVE...GT
Pozdrawiam
P.S.
http://www.allegro.pl/item105213954_wyk ... z_7_a.html
- pt kwie 14, 2006 12:45 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 7500
Re: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
Nie miałem złych intencji.
Musimy sobie pomagać, podpowadać, dzielić się spostrzeżeniami i doświadczeniem.
Musimy sobie pomagać, podpowadać, dzielić się spostrzeżeniami i doświadczeniem.

- pt kwie 14, 2006 10:45 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 7500
Re: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
Przeczytałem instrukcje obsługi trzy razy i jedna kwestia mnie interesuje; bede szukal w trybie All metal i w instrukcji jest napisane ze ustawiamy przełacznik Ground balance na pozycje Track i dostrojeniu mozemy rozpocząc poszukiwania... w dalszej częsci instrukcji jest napisane ,że po dostrojeniu ...
- pn mar 20, 2006 11:02 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Klasyczny dylemat - co kupić (mam 1225)
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 22433
Re: Klasyczny dylemat - co kupić
Moi drodzy !!!
Ja już zdecydowałem jaki detektor kupię.
Uważam jednak, że wiedzy nigdy za dużo i stąd te pytania.
Dyskusje i rozmowy na temat detektorów są integralną częścią naszego hobby.
Poza tym zobaczcie panowie ile osób interesowało się tymi zagadnieniami, cyfry nie kłamią.
Kongo co się ...
Ja już zdecydowałem jaki detektor kupię.
Uważam jednak, że wiedzy nigdy za dużo i stąd te pytania.
Dyskusje i rozmowy na temat detektorów są integralną częścią naszego hobby.
Poza tym zobaczcie panowie ile osób interesowało się tymi zagadnieniami, cyfry nie kłamią.
Kongo co się ...
- ndz mar 19, 2006 8:46 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Klasyczny dylemat - co kupić (mam 1225)
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 22433
Re: Klasyczny dylemat - co kupić
Teknetics T2 vs Quattro MP
Pozdrawiam
rgreen:
Pozdrawiam
rgreen:- pt mar 17, 2006 12:22 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Klasyczny dylemat - co kupić (mam 1225)
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 22433
Re: Klasyczny dylemat - co kupić
OK
Weźmy pod lupę dwa bolidy.
EXPLORER XS czy QUATTRO MP ???
Pozdrawiam
Weźmy pod lupę dwa bolidy.
EXPLORER XS czy QUATTRO MP ???
Pozdrawiam
- wt mar 14, 2006 1:59 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Klasyczny dylemat - co kupić (mam 1225)
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 22433
Re: Klasyczny dylemat - co kupić
Nic nie powiem 

- pn mar 13, 2006 8:54 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Klasyczny dylemat - co kupić (mam 1225)
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 22433
Re: Klasyczny dylemat - co kupić
Odwiedzając różne fora dyskusyjne, natknąłem się na różne opinie, czasem dość nie jasne.
Proszę mi powiedzieć, który detektor według pana jest lepszy:
-Sovereign GT
-X-Terra 70
-Quattro MP
Pozdrawiam
Proszę mi powiedzieć, który detektor według pana jest lepszy:
-Sovereign GT
-X-Terra 70
-Quattro MP
Pozdrawiam
- śr mar 01, 2006 9:36 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Klasyczny dylemat - co kupić (mam 1225)
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 22433
Re: Klasyczny dylemat - co kupić
Co pan sądzi na temat tych wykrywaczy ? :
http://www.allegro.pl/item89714393_expl ... cenie.html
http://www.allegro.pl/item88004635_garr ... ancja.html
P.S.
Na jakich częstotliwościach pracuje garret 2500 ?

http://www.allegro.pl/item89714393_expl ... cenie.html
http://www.allegro.pl/item88004635_garr ... ancja.html
P.S.
Na jakich częstotliwościach pracuje garret 2500 ?

- wt lut 28, 2006 9:42 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Klasyczny dylemat - co kupić (mam 1225)
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 22433
Re: Klasyczny dylemat - co kupić
Jeszcze w kwestii formalnej....
Czy Quattro wart jest swoich pieniedzy?
Czyż Sove GT nie dysponuje podobnym potencjałem ?!
Bardzo serdecznie pozdrawiam, ale to bardzo....
- pn lut 27, 2006 10:42 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Klasyczny dylemat - co kupić (mam 1225)
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 22433
Re: Klasyczny dylemat - co kupić
Dzięki za wskazanie, ja też jestem tego zdania.
Te wszystkie pytania w stylu 100 pytań do ProScana miały na celu wyłonienie najodpowiedniejszego sprzętu do poszukiwań.
Wykrywacz, który kupię ma mi służyć "latami" a jak sądzę Q ... będzie się do tego celu najlepiej nadawał. Choć w temacie ...
Te wszystkie pytania w stylu 100 pytań do ProScana miały na celu wyłonienie najodpowiedniejszego sprzętu do poszukiwań.
Wykrywacz, który kupię ma mi służyć "latami" a jak sądzę Q ... będzie się do tego celu najlepiej nadawał. Choć w temacie ...
- ndz lut 26, 2006 10:29 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Klasyczny dylemat - co kupić (mam 1225)
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 22433
Re: Klasyczny dylemat - co kupić
Teraz już na poważnie
Co sądzi pan na temat takiego zestawienia :..
-Whites DFX E-series
-Minelab Quattro MP
-Fisher Coin Strike
...i dlaczego oczywiście...
Pozdrawiam
Co sądzi pan na temat takiego zestawienia :..
-Whites DFX E-series
-Minelab Quattro MP
-Fisher Coin Strike
...i dlaczego oczywiście...
Pozdrawiam
- sob lut 25, 2006 4:56 pm
- Forum: Teoria dla opornych
- Temat: Wykrywacze ze zmienną częstotliwościa
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 15130
Re: Wykrywacze ze zmienną częstotliwościa
Proszę mi wybaczyć moje nieuctwo, ale ciekawi mnie inna sprawa związana z częstotliwościami a co za ty idzie firmami produkującymi detektory.
Sondy pracujące na mniejszej częstotliwości lepiej lokalizaują duże przedmoity leżące głęboko, natomiast sondy pracujące na wyższych częstoliwościach ...
Sondy pracujące na mniejszej częstotliwości lepiej lokalizaują duże przedmoity leżące głęboko, natomiast sondy pracujące na wyższych częstoliwościach ...