Znaleziono 20 wyników

autor: strażak
czw cze 01, 2006 1:12 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: do roznych wykrywek
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 6855

Re: do roznych wykrywek

Witam !!!

Panowie wtajemniczcie mnie....do czego to urzadzenie służy.....???
autor: strażak
śr maja 31, 2006 9:00 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: TROY SHADOW X5
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4265

TROY SHADOW X5

Witam !!!

Poproszę o kilka słów na temat tego sprzętu....

Pozdrawiam
autor: strażak
pt maja 26, 2006 11:28 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Klasyczny dylemat - co kupić (mam 1225)
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 22433

Re: Klasyczny dylemat - co kupić

Witam !!!

Czy mógłby pan krótko opisać detektor FISHER CZ 7 A QUICK SILVER i przyrównać go do MINELAB SOVE...GT

Pozdrawiam


P.S.
http://www.allegro.pl/item105213954_wyk ... z_7_a.html
autor: strażak
pt kwie 14, 2006 12:45 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 7500

Re: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)

Nie miałem złych intencji.
Musimy sobie pomagać, podpowadać, dzielić się spostrzeżeniami i doświadczeniem. :smt109
autor: strażak
pt kwie 14, 2006 10:45 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 7500

Re: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)

Przeczytałem instrukcje obsługi trzy razy i jedna kwestia mnie interesuje; bede szukal w trybie All metal i w instrukcji jest napisane ze ustawiamy przełacznik Ground balance na pozycje Track i dostrojeniu mozemy rozpocząc poszukiwania... w dalszej częsci instrukcji jest napisane ,że po dostrojeniu ...
autor: strażak
pn mar 20, 2006 11:02 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Klasyczny dylemat - co kupić (mam 1225)
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 22433

Re: Klasyczny dylemat - co kupić

Moi drodzy !!!

Ja już zdecydowałem jaki detektor kupię.
Uważam jednak, że wiedzy nigdy za dużo i stąd te pytania.
Dyskusje i rozmowy na temat detektorów są integralną częścią naszego hobby.
Poza tym zobaczcie panowie ile osób interesowało się tymi zagadnieniami, cyfry nie kłamią.
Kongo co się ...
autor: strażak
ndz mar 19, 2006 8:46 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Klasyczny dylemat - co kupić (mam 1225)
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 22433

Re: Klasyczny dylemat - co kupić

Teknetics T2 vs Quattro MP

Pozdrawiam

:mrgreen:
autor: strażak
pt mar 17, 2006 12:22 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Klasyczny dylemat - co kupić (mam 1225)
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 22433

Re: Klasyczny dylemat - co kupić

OK
Weźmy pod lupę dwa bolidy.
EXPLORER XS czy QUATTRO MP ???

Pozdrawiam
autor: strażak
wt mar 14, 2006 1:59 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Klasyczny dylemat - co kupić (mam 1225)
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 22433

Re: Klasyczny dylemat - co kupić

Nic nie powiem =D>
autor: strażak
pn mar 13, 2006 8:54 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Klasyczny dylemat - co kupić (mam 1225)
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 22433

Re: Klasyczny dylemat - co kupić

Odwiedzając różne fora dyskusyjne, natknąłem się na różne opinie, czasem dość nie jasne.
Proszę mi powiedzieć, który detektor według pana jest lepszy:
-Sovereign GT
-X-Terra 70
-Quattro MP
Pozdrawiam
autor: strażak
śr mar 01, 2006 9:36 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Klasyczny dylemat - co kupić (mam 1225)
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 22433

Re: Klasyczny dylemat - co kupić

Co pan sądzi na temat tych wykrywaczy ? :
http://www.allegro.pl/item89714393_expl ... cenie.html


http://www.allegro.pl/item88004635_garr ... ancja.html


P.S.
Na jakich częstotliwościach pracuje garret 2500 ?


:smt003
autor: strażak
wt lut 28, 2006 9:42 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Klasyczny dylemat - co kupić (mam 1225)
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 22433

Re: Klasyczny dylemat - co kupić

:D

Jeszcze w kwestii formalnej....

Czy Quattro wart jest swoich pieniedzy?
Czyż Sove GT nie dysponuje podobnym potencjałem ?!

Bardzo serdecznie pozdrawiam, ale to bardzo....
:D
autor: strażak
pn lut 27, 2006 10:42 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Klasyczny dylemat - co kupić (mam 1225)
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 22433

Re: Klasyczny dylemat - co kupić

Dzięki za wskazanie, ja też jestem tego zdania.

Te wszystkie pytania w stylu 100 pytań do ProScana miały na celu wyłonienie najodpowiedniejszego sprzętu do poszukiwań.

Wykrywacz, który kupię ma mi służyć "latami" a jak sądzę Q ... będzie się do tego celu najlepiej nadawał. Choć w temacie ...
autor: strażak
ndz lut 26, 2006 10:29 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Klasyczny dylemat - co kupić (mam 1225)
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 22433

Re: Klasyczny dylemat - co kupić

Teraz już na poważnie :?

Co sądzi pan na temat takiego zestawienia :..

-Whites DFX E-series
-Minelab Quattro MP
-Fisher Coin Strike

...i dlaczego oczywiście...

Pozdrawiam
autor: strażak
sob lut 25, 2006 4:56 pm
Forum: Teoria dla opornych
Temat: Wykrywacze ze zmienną częstotliwościa
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 15130

Re: Wykrywacze ze zmienną częstotliwościa

Proszę mi wybaczyć moje nieuctwo, ale ciekawi mnie inna sprawa związana z częstotliwościami a co za ty idzie firmami produkującymi detektory.
Sondy pracujące na mniejszej częstotliwości lepiej lokalizaują duże przedmoity leżące głęboko, natomiast sondy pracujące na wyższych częstoliwościach ...