
Znaleziono 15 wyników
- wt mar 03, 2009 10:43 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Złamany podłokietnik od "kanarka"
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 11265
- sob lut 14, 2009 8:10 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Explorer XS problem
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 7972
Re: Explorer XS problem
Nowy komplet baterii i problem nie znika. No trudno, narazie da się z tym żyć . Pozdrawiam
- pt lut 13, 2009 10:02 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Explorer XS problem
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 7972
Re: Explorer XS problem
Tzn? oco Ci dokładniej chodzi. Przedtem nic takiego się nie działo
- czw lut 12, 2009 9:36 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Explorer XS problem
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 7972
Re: Explorer XS problem
Robiłem dalej to samo 
- czw lut 12, 2009 8:40 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Explorer XS problem
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 7972
Re: Explorer XS problem
Buczy ciągle głośno i nie jest to sygnał wiodący. Baterie naładowane. Jutro jeszcze sprawdze na nowym komplecie
- czw lut 12, 2009 4:09 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Explorer XS problem
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 7972
Explorer XS problem
Witam Mam Explorera XS i zaobserwowałem dziwne zachowanie , gdy natrafię płytko lezace żelastwo wiadomo włącza się Owerload ale gdy odsunę cewke od niego wykrywacz zaczyna "buczeć" tzn wydaje ciągły niski dzwięk, muszę go wyłączyć następnie włączyć i problem znika. Czyego to moze być wina, i czy ...
- pt sty 09, 2009 8:14 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: GC 1005 Czy dobry wybór?
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 11941
Re: GC 1005 Czy dobry wybór?
Co rozumiesz przez "sąłbo widzą "? Wadą kanarków jest dosyć niski zasięg który i tak jest o niebo większy niż w tych wykrywaczach które zaproponowałeś. A żelazo widzą tak samo jak wszystkie inne wykrywacze kwestiam ustawień. Jeśli chcesz szukać głebszej militarki to za te pieniądze kupisz używanego ...
- pt sty 09, 2009 7:06 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: GC 1005 Czy dobry wybór?
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 11941
Re: GC 1005 Czy dobry wybór?
Polecam (z własnego doświadczenia) Kanarki czyli Seria ACE 150 lub 250
- pt sty 09, 2009 3:45 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: GC 1005 Czy dobry wybór?
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 11941
Re: GC 1005 Czy dobry wybór?
Post bardziej pasuje do działu Pseudodetektory. Nie kupój tego!!!
- ndz lis 30, 2008 1:54 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Jakie akumulatorki do quattro?
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 40004
Re: Jakie akumulatorki do quattro?
Ok wyjaśnio się załozyłem 8x aku energizer nówki i 3 godziny chodzenia i nic nie ubyło na wyświetlaczu
A już się bałem że coś zepsułem
Pozdrawiam
Pozdrawiam
- sob lis 29, 2008 6:45 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Jakie akumulatorki do quattro?
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 40004
Re: Jakie akumulatorki do quattro?
Mam mały problem. Założyłem do minelaba Xs 4xaku Energizer2450 i 4x Philips 1800 Energizery są nowe nigdzie nie uzywane a Philipsy mają może z rok ale są w 100% sprawne. Wszystko naładowane włączam wykrywacz i po 5 min szukania baterie rozładowane. Czego może byc to wina ? Akumulatorków? Czy w ...
- czw lis 27, 2008 3:17 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Minelab XS a mróz
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 7711
Re: Minelab XS a mróz
NMi chodziło bardziej o temperaturę tak dom -3,-5 nie zimniej. Kopanie w niższych temperaturach mija się z celem bo ziemia zamarznięta itp..
- ndz lis 23, 2008 4:42 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Minelab XS a mróz
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 7711
Re: Minelab XS a mróz
Aha czyli chodzenie w mrozie na własne ryzyko. Dzięki za odp
- ndz lis 23, 2008 3:07 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Minelab XS a mróz
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 7711
Re: Minelab XS a mróz
Dzięki, a co do akumulatorów to, poważnie rozmyślam nad kupnem czegoś takiego i noszenia go w plecaku http://www.allegro.pl/item482661069_aku ... _lata.html
Minelab ma apetyt....
- ndz lis 23, 2008 9:38 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Minelab XS a mróz
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 7711
Minelab XS a mróz
Witam mam takie pytanie jak Minelab Explorer XS zachowuje się na mrozie? Czy mozna szukać bez obaw że się cos uszkodzi?