witam
już nieaktualne
pzdr.
Znaleziono 42 wyniki
- sob paź 06, 2018 9:27 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Minelab Excalibur bateria
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 143236
- pn sie 28, 2017 9:37 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Minelab Excalibur bateria
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 143236
Re: Minelab Excalibur bateria
witam ,
nie zapomniałem bo jak mówiłem ja nie zmieniałem ogniw , zostały takie z jakimi go kupiłem , miałem w planach zmienić na nowe i z tego powodu na tym forum założyłem temat , niestety nie dostałem odpowiednich ogniw .
Trochę odebrałem Kolegi wpis jako pretensje i dlatego tak zareagowałem .Mam ...
nie zapomniałem bo jak mówiłem ja nie zmieniałem ogniw , zostały takie z jakimi go kupiłem , miałem w planach zmienić na nowe i z tego powodu na tym forum założyłem temat , niestety nie dostałem odpowiednich ogniw .
Trochę odebrałem Kolegi wpis jako pretensje i dlatego tak zareagowałem .Mam ...
- ndz sie 27, 2017 11:00 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Minelab Excalibur bateria
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 143236
Re: Minelab Excalibur bateria
przy sprzedaży niczego nie ukrywałem i nie zataiłem , powiedziałem że poprzedni właściciel wymieniał akumulatorki / baterie , mówiłem że pojemnik był klejony , chciałem sam nowe ogniwa zakupić ale odpuściłem , sam Pan stwierdził że wymieni na pojemnik na baterie .... nie rozumiem o co Panu chodzi ...
- pt lip 14, 2017 12:17 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Minelab Excalibur bateria
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 143236
Re: Minelab Excalibur bateria
widziałem , nie posiadam konta na ebay, wolal n\bym i Polskiego sprzedawcy
pzdr.
pzdr.
- czw lip 13, 2017 4:57 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Minelab Excalibur bateria
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 143236
Re: Minelab Excalibur bateria
dziękuje ,
trzeba będzie przeglądać portale aukcyjne
pozdrawiam
trzeba będzie przeglądać portale aukcyjne
pozdrawiam
- czw lip 13, 2017 12:46 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Minelab Excalibur bateria
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 143236
Re: Minelab Excalibur bateria
witam ,
przepraszam nie zauważyłem tych pakietów z ogniwami , niestety u nas raczej niedostępne .
no gość tak zrobił zamontował 8 x 1,2v - użytkowanie tego zestawu może wiązać się z uszkodzeniem sprzętu ?
może Pan posiada na sprzedaż aku najlepiej z pojemnikiem ?
pozdrawiam
przepraszam nie zauważyłem tych pakietów z ogniwami , niestety u nas raczej niedostępne .
no gość tak zrobił zamontował 8 x 1,2v - użytkowanie tego zestawu może wiązać się z uszkodzeniem sprzętu ?
może Pan posiada na sprzedaż aku najlepiej z pojemnikiem ?
pozdrawiam
- śr lip 12, 2017 10:39 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Minelab Excalibur bateria
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 143236
Re: Minelab Excalibur bateria
witam
Panie Piotrze , czy przy ogniwach 8x1,2v bo raczej 10 nie wejdzie excalibur będzie niepoprawnie działał ? nie ukrywam że właśnie taki posiadam i ktoś sam przerobił na 8 ogniw po 1,2v 1000mah , niby działa
pozdrawiam .
Panie Piotrze , czy przy ogniwach 8x1,2v bo raczej 10 nie wejdzie excalibur będzie niepoprawnie działał ? nie ukrywam że właśnie taki posiadam i ktoś sam przerobił na 8 ogniw po 1,2v 1000mah , niby działa
pozdrawiam .
- pt lip 07, 2017 8:43 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Minelab Excalibur bateria
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 143236
Re: Minelab Excalibur bateria
dziekuje
pozdrawiam
pozdrawiam
- pt lip 07, 2017 1:13 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Minelab Excalibur bateria
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 143236
Re: Minelab Excalibur bateria
witam
odnośnie zasilania excalibura , jaka dopuszczalna tolerancja , zasilanie 12v powinno być , łącząc trzy ogniwa 3,7 będzie trochę mało , a 4 to nie za dużo ? , trafiłem jeszcze ogniwa 4,2 . chyba były by dobre
pozdrawiam
odnośnie zasilania excalibura , jaka dopuszczalna tolerancja , zasilanie 12v powinno być , łącząc trzy ogniwa 3,7 będzie trochę mało , a 4 to nie za dużo ? , trafiłem jeszcze ogniwa 4,2 . chyba były by dobre
pozdrawiam
- ndz cze 11, 2017 10:18 pm
- Forum: Kramik
- Temat: Minelab Sovereign XS-2 Pro., gt
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 11736
Re: Minelab Sovereign XS-2 Pro., gt
wysłał Pan ?
pozdrawiam
pozdrawiam
- ndz cze 11, 2017 9:05 pm
- Forum: Kramik
- Temat: Minelab Sovereign XS-2 Pro., gt
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 11736
Re: Minelab Sovereign XS-2 Pro., gt
poproszę na meila
pozdrawiam
pozdrawiam
- ndz cze 11, 2017 8:29 pm
- Forum: Kramik
- Temat: Minelab Sovereign XS-2 Pro., gt
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 11736
Re: Minelab Sovereign XS-2 Pro., gt
aktualne , ale można usunąć nikt do tej pory się nie odezwał to raczej się nie odezwie
pozdrawiam
pozdrawiam
- ndz kwie 02, 2017 12:41 pm
- Forum: Kramik
- Temat: Minelab Sovereign XS-2 Pro., gt
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 11736
Minelab Sovereign XS-2 Pro., gt
jak w tytule , poszukuję wieloczęstotliwościowca na morską plaże i do wody
warunek sprawny i dobra cena
warunek sprawny i dobra cena
- pt lut 24, 2017 4:35 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Fisher Two Box TW-5
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 13440
Re: Fisher Two Box TW-5
dziekuje
pozdrawiiam
pozdrawiiam
- czw lut 23, 2017 11:57 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Fisher Two Box TW-5
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 13440
fisher/ metrotech TW5
witam
jestem zainteresowany tymi sprzetami , lecz w sieci ciezko na opinie w w sprzetu , ceny ciekawe ( i jeszcze do negocjacji )
może Pan zna co to za maszyny i czy warto
podaje linki
http://allegro.pl/wykrywacz-i6727800880.html
http://allegro.pl/wykrywacz-i6727800880.html
pozdrawiam
jestem zainteresowany tymi sprzetami , lecz w sieci ciezko na opinie w w sprzetu , ceny ciekawe ( i jeszcze do negocjacji )
może Pan zna co to za maszyny i czy warto
podaje linki
http://allegro.pl/wykrywacz-i6727800880.html
http://allegro.pl/wykrywacz-i6727800880.html
pozdrawiam