I w podobnej tonacji
http://allegro.pl/jeohunter-3d-dual-sys ... 04691.html
Pozdrawiam
Znaleziono 12 wyników
- czw sty 02, 2014 12:23 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Dwa w jednym? DeepHunter Makro
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 8880
- czw sty 02, 2014 7:50 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Dwa w jednym? DeepHunter Makro
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 8880
- pn gru 16, 2013 8:41 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 45866
Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
Witam
Ciekawe czy będzie miał zegarek na panelu? Niby drobiazg ale mi osobiście bardzo by się przydał.
Ciekawe czy będzie miał zegarek na panelu? Niby drobiazg ale mi osobiście bardzo by się przydał.
- wt paź 19, 2010 4:23 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy
- Odpowiedzi: 48
- Odsłony: 251568
X TERRA 705
Witam
Jak będzie potrzebna x terra 705 z cewką dd 11 o częstotliwości 7.5 to jestem do dyspozycji
Jak będzie potrzebna x terra 705 z cewką dd 11 o częstotliwości 7.5 to jestem do dyspozycji
- śr wrz 29, 2010 4:48 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy wykrywacz
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4281
Re: Nowy wykrywacz
To nie było Pana forum tylko eksploracja wielkopolska ale przepraszam za zamieszanie 
- śr wrz 29, 2010 3:39 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy wykrywacz
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4281
Nowy wykrywacz
http://mashdetectors.com/mashdetectors/AT_PRO.html
Na jednym forum znalazłem coś takiego
Na jednym forum znalazłem coś takiego
- pn mar 08, 2010 5:46 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847419
OSŁONA CEWKI
Witam
W nawiązaniu do artykułu o BH. Ja używałem osłon do cewki w moim BH SS 2.
W nawiązaniu do artykułu o BH. Ja używałem osłon do cewki w moim BH SS 2.
- pt lis 27, 2009 6:00 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: sygnal wiodący terra 705
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3110
Re: sygnal wiodący terra 705
Witam
Dziękuje a ja myślałem że mam coś ze słuchem
Dziękuje a ja myślałem że mam coś ze słuchem
- czw lis 26, 2009 8:57 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: sygnal wiodący terra 705
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3110
sygnal wiodący terra 705
Witam
W x terze 705 sygnał wiodący można ustawić na poziomie minus 5.Jaki jest sens ustawiania sygnału na tym poziomie skoro już przy ustawieniu na poziomie 0 sygnał przestaje być słyszalny, więc po co jeszcze minus 5? No chyba że mam coś ze słuchem i powinienem słyszeć sygnały minusowe.Instrukcję ...
W x terze 705 sygnał wiodący można ustawić na poziomie minus 5.Jaki jest sens ustawiania sygnału na tym poziomie skoro już przy ustawieniu na poziomie 0 sygnał przestaje być słyszalny, więc po co jeszcze minus 5? No chyba że mam coś ze słuchem i powinienem słyszeć sygnały minusowe.Instrukcję ...
- wt wrz 22, 2009 5:08 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Xterra 505 czy Matrix M6 po Sharp Shooter II?
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 5424
Re: Xterra 505 czy Matrix M6 po Sharp Shooter II?
Witam
No to chyba pozostaje mi zastanowić się nad x terra 705.Ten wykrywacz będzie już raczej na pewno skuteczniejszy od mojego BH SS2 Będzie trochę pracy z oswojeniem sprzętu ale chyba dam radę. A może jest ktoś kto zmienił BH SS 2 na jakąś X terrę i podzieli się wrażeniami z tej zamiany ...
No to chyba pozostaje mi zastanowić się nad x terra 705.Ten wykrywacz będzie już raczej na pewno skuteczniejszy od mojego BH SS2 Będzie trochę pracy z oswojeniem sprzętu ale chyba dam radę. A może jest ktoś kto zmienił BH SS 2 na jakąś X terrę i podzieli się wrażeniami z tej zamiany ...
- czw kwie 02, 2009 5:55 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Mocowanie sondy Bounty Hunter, Fisher, Teknetics
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 10216
SONDA BH
Witam
W mojej sondzie uszka już są lekko wytarte więc jedyne co mi pozostało to nakleić na wewnętrzne strony uszka samoprzylepną folię a po starciu folii zabieg powtórzyć.Jak na razie to się sprawdza.
W mojej sondzie uszka już są lekko wytarte więc jedyne co mi pozostało to nakleić na wewnętrzne strony uszka samoprzylepną folię a po starciu folii zabieg powtórzyć.Jak na razie to się sprawdza.
- pt mar 27, 2009 6:09 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847419
Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Witam
Świetna sprawa z testami wykrywaczy. Sam mam zamiar zmienić wykrywacz z BH SS 2 na.....No właśnie i myślę że artykuły w Odkrywcy mi w tym pomogą. Pozdrawiam wszystkich ''kopaczy''
Świetna sprawa z testami wykrywaczy. Sam mam zamiar zmienić wykrywacz z BH SS 2 na.....No właśnie i myślę że artykuły w Odkrywcy mi w tym pomogą. Pozdrawiam wszystkich ''kopaczy''