Znaleziono 12 wyników

autor: buskeros
pn gru 16, 2013 8:41 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 45866

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Witam
Ciekawe czy będzie miał zegarek na panelu? Niby drobiazg ale mi osobiście bardzo by się przydał.
autor: buskeros
wt paź 19, 2010 4:23 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 251568

X TERRA 705

Witam
Jak będzie potrzebna x terra 705 z cewką dd 11 o częstotliwości 7.5 to jestem do dyspozycji
autor: buskeros
śr wrz 29, 2010 4:48 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy wykrywacz
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4281

Re: Nowy wykrywacz

To nie było Pana forum tylko eksploracja wielkopolska ale przepraszam za zamieszanie :(
autor: buskeros
śr wrz 29, 2010 3:39 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy wykrywacz
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4281

Nowy wykrywacz

http://mashdetectors.com/mashdetectors/AT_PRO.html
Na jednym forum znalazłem coś takiego
autor: buskeros
pn mar 08, 2010 5:46 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847419

OSŁONA CEWKI

Witam
W nawiązaniu do artykułu o BH. Ja używałem osłon do cewki w moim BH SS 2.
autor: buskeros
pt lis 27, 2009 6:00 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: sygnal wiodący terra 705
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3110

Re: sygnal wiodący terra 705

Witam
Dziękuje a ja myślałem że mam coś ze słuchem
autor: buskeros
czw lis 26, 2009 8:57 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: sygnal wiodący terra 705
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3110

sygnal wiodący terra 705

Witam
W x terze 705 sygnał wiodący można ustawić na poziomie minus 5.Jaki jest sens ustawiania sygnału na tym poziomie skoro już przy ustawieniu na poziomie 0 sygnał przestaje być słyszalny, więc po co jeszcze minus 5? No chyba że mam coś ze słuchem i powinienem słyszeć sygnały minusowe.Instrukcję ...
autor: buskeros
wt wrz 22, 2009 5:08 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Xterra 505 czy Matrix M6 po Sharp Shooter II?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 5424

Re: Xterra 505 czy Matrix M6 po Sharp Shooter II?

Witam
No to chyba pozostaje mi zastanowić się nad x terra 705.Ten wykrywacz będzie już raczej na pewno skuteczniejszy od mojego BH SS2 Będzie trochę pracy z oswojeniem sprzętu ale chyba dam radę. A może jest ktoś kto zmienił BH SS 2 na jakąś X terrę i podzieli się wrażeniami z tej zamiany ...
autor: buskeros
czw kwie 02, 2009 5:55 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Mocowanie sondy Bounty Hunter, Fisher, Teknetics
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 10216

SONDA BH

Witam
W mojej sondzie uszka już są lekko wytarte więc jedyne co mi pozostało to nakleić na wewnętrzne strony uszka samoprzylepną folię a po starciu folii zabieg powtórzyć.Jak na razie to się sprawdza.
autor: buskeros
pt mar 27, 2009 6:09 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847419

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Witam
Świetna sprawa z testami wykrywaczy. Sam mam zamiar zmienić wykrywacz z BH SS 2 na.....No właśnie i myślę że artykuły w Odkrywcy mi w tym pomogą. Pozdrawiam wszystkich ''kopaczy''