Znaleziono 12 wyników

autor: sir derek
ndz lip 10, 2011 10:24 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: podłokietnik xterra
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4192

podłokietnik xterra

witam
mam problem, pękł mi podłokietnik w terze, czy ktoś może zna patent na naprawe?
dzięki za wszelkie sugestie
pozdr
sir derek
autor: sir derek
sob mar 05, 2011 11:59 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: czego to ludziska nie przysyłają...
Odpowiedzi: 71
Odsłony: 324907

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

miszczu :shock:
autor: sir derek
ndz lis 28, 2010 11:38 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847423

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Dear Sir

Tak, jest i był taki plan. Miał się ukazać zbiór testów pod patronatem Odkrywcy.

Jeśli Odkrywca nie odkręci tego co nabałaganił, to wyda to kto inny.



proscan


czekam z niecierpliwością i chyba nie tylko ja
powodzenia Proscanie - mało jest fachowej i obiektywnej literatury w ...
autor: sir derek
ndz lis 28, 2010 10:59 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847423

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

witam
Proscanie a może wydałbyś własne dzieło, pod własnym szyldem dot. testów wykrywek - takie kompedium wiedzy i tesów - myśle, że byłoby wielu chętnych do poczytania =D>

sorry, bez obrazy, takie moje wolne przemyślenia
pozdr

sir derek
autor: sir derek
ndz mar 28, 2010 1:22 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Minelab ETrac
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 37394

Re: Minelab E Trak

witam
niałem podobny problem z x-terrą, po kilkudniowym suszeniu w tempetarurze pokojowej wszystko wróciło do normy
prawdopodbnie jest to spowodowane zawilgoceniem elektroniki - jak napisałeś
powodzenia
darek
autor: sir derek
śr mar 24, 2010 11:00 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847423

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

ProScan pisze:
czy Safari reprezentuje sobą "coś" nowego niż Quattro ??


Poza lepszym wyważeniem moim zdaniem NIC.

:pa

proscan


witam
dzięki za konkretną odpowiedz ;)
pozdr
darek
autor: sir derek
wt mar 23, 2010 11:16 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847423

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Dziwne że nikt nie "zauważył" testów Quattro/Safari które ostatnio były w Odkrywcy...Zaczynam odnosić wrażenie że jestem jedynym użytkownikiem QMP pozostałym w Polsce

witam
z uwagi na nieobecność na rodzinnej ziemi nie dostałem numeru z tym tesetm
bardzo proszę Kolego, w telegraficznym ...
autor: sir derek
ndz sty 17, 2010 2:52 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: X-70 problem
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 35908

Re: X-70 problem

witam

robiąc przegląd sprzętu - ujawniłem usterkę :shock: - jak na foto:

Obrazek
Obrazek

Drogi Proscanie prosze o radę :oops: , jak to skutecznie naprawić
pozdr
sir derek
autor: sir derek
śr sty 06, 2010 8:58 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: terra70 & safari
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 5927

Re: terra70 & safari

ProScan pisze:Test Quattro/Safari jest przewidziany w lutowym Odkrywcy.
Zapraszam do lektury (o ile zdążymy napisać :?)

:pa

proscan


dzięki za info
z pewnością będę chciał się z zapoznać
pozdr
sir derek
autor: sir derek
wt sty 05, 2010 4:47 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: terra70 & safari
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 5927

Re: terra70 & safari

wg mojej oceny w tym hobby jest najważniejsza przyjemność z prowadzenia poszukiwań połaczona z wyciąganiem fancików- a nie zastanawianie się i długotrwałe badanie/ustawianie/dopasowywanie wykrywacza połaczone z częściową utratą zdrowia psychicznego szkoda życia
reasując - interesuje mnie prostota ...
autor: sir derek
wt sty 05, 2010 10:11 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: terra70 & safari
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 5927

Re: terra70 & safari

z terra latam ok. 3 lat, ogólnie jest z niej zadowolony, jest stabilna, ma przyzwoity zasięg, intuicyjną obsługę
myśle, żę przez ten czas zdołałem ją dobrze poznać, wiem co ona " do mnie mówi" i myśle, żę się dobrze rozumiemy
ale, no właśnie - zgodnie ze starym porzekadłem - "w miarę jedzenia ...
autor: sir derek
pn sty 04, 2010 7:35 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: terra70 & safari
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 5927

terra70 & safari

witam szanowne forum

w ostatnim czasie zastanawiam się nad zmianą wykrywki, pod uwagę biorę safari, ale zastanawia mnie inna rzecz
aktualnie używam terry 70, z moją ulubioną cewką 7,5 DD- i teraz - zmieniając cewkę na np. 18,75 DD- teoretycznie lepszą na kolorową drobnice - nie będę miał ...