witam
mam problem, pękł mi podłokietnik w terze, czy ktoś może zna patent na naprawe?
dzięki za wszelkie sugestie
pozdr
sir derek
Znaleziono 12 wyników
- ndz lip 10, 2011 10:24 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: podłokietnik xterra
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4192
- sob mar 05, 2011 11:59 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: czego to ludziska nie przysyłają...
- Odpowiedzi: 71
- Odsłony: 324907
- ndz lis 28, 2010 11:38 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847423
Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Dear Sir
Tak, jest i był taki plan. Miał się ukazać zbiór testów pod patronatem Odkrywcy.
Jeśli Odkrywca nie odkręci tego co nabałaganił, to wyda to kto inny.
proscan
czekam z niecierpliwością i chyba nie tylko ja
powodzenia Proscanie - mało jest fachowej i obiektywnej literatury w ...
Tak, jest i był taki plan. Miał się ukazać zbiór testów pod patronatem Odkrywcy.
Jeśli Odkrywca nie odkręci tego co nabałaganił, to wyda to kto inny.
proscan
czekam z niecierpliwością i chyba nie tylko ja
powodzenia Proscanie - mało jest fachowej i obiektywnej literatury w ...
- ndz lis 28, 2010 10:59 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847423
Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
witam
Proscanie a może wydałbyś własne dzieło, pod własnym szyldem dot. testów wykrywek - takie kompedium wiedzy i tesów - myśle, że byłoby wielu chętnych do poczytania
sorry, bez obrazy, takie moje wolne przemyślenia
pozdr
sir derek
Proscanie a może wydałbyś własne dzieło, pod własnym szyldem dot. testów wykrywek - takie kompedium wiedzy i tesów - myśle, że byłoby wielu chętnych do poczytania
sorry, bez obrazy, takie moje wolne przemyślenia
pozdr
sir derek
- ndz mar 28, 2010 1:22 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab ETrac
- Odpowiedzi: 36
- Odsłony: 37394
Re: Minelab E Trak
witam
niałem podobny problem z x-terrą, po kilkudniowym suszeniu w tempetarurze pokojowej wszystko wróciło do normy
prawdopodbnie jest to spowodowane zawilgoceniem elektroniki - jak napisałeś
powodzenia
darek
niałem podobny problem z x-terrą, po kilkudniowym suszeniu w tempetarurze pokojowej wszystko wróciło do normy
prawdopodbnie jest to spowodowane zawilgoceniem elektroniki - jak napisałeś
powodzenia
darek
- śr mar 24, 2010 11:00 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847423
Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
ProScan pisze:czy Safari reprezentuje sobą "coś" nowego niż Quattro ??
Poza lepszym wyważeniem moim zdaniem NIC.
proscan
witam
dzięki za konkretną odpowiedz
pozdr
darek
- wt mar 23, 2010 11:16 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847423
Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Dziwne że nikt nie "zauważył" testów Quattro/Safari które ostatnio były w Odkrywcy...Zaczynam odnosić wrażenie że jestem jedynym użytkownikiem QMP pozostałym w Polsce
witam
z uwagi na nieobecność na rodzinnej ziemi nie dostałem numeru z tym tesetm
bardzo proszę Kolego, w telegraficznym ...
witam
z uwagi na nieobecność na rodzinnej ziemi nie dostałem numeru z tym tesetm
bardzo proszę Kolego, w telegraficznym ...
- ndz sty 17, 2010 2:52 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: X-70 problem
- Odpowiedzi: 42
- Odsłony: 35908
- śr sty 06, 2010 8:58 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: terra70 & safari
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 5927
Re: terra70 & safari
ProScan pisze:Test Quattro/Safari jest przewidziany w lutowym Odkrywcy.
Zapraszam do lektury (o ile zdążymy napisać)
proscan
dzięki za info
z pewnością będę chciał się z zapoznać
pozdr
sir derek
- wt sty 05, 2010 4:47 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: terra70 & safari
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 5927
Re: terra70 & safari
wg mojej oceny w tym hobby jest najważniejsza przyjemność z prowadzenia poszukiwań połaczona z wyciąganiem fancików- a nie zastanawianie się i długotrwałe badanie/ustawianie/dopasowywanie wykrywacza połaczone z częściową utratą zdrowia psychicznego szkoda życia
reasując - interesuje mnie prostota ...
reasując - interesuje mnie prostota ...
- wt sty 05, 2010 10:11 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: terra70 & safari
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 5927
Re: terra70 & safari
z terra latam ok. 3 lat, ogólnie jest z niej zadowolony, jest stabilna, ma przyzwoity zasięg, intuicyjną obsługę
myśle, żę przez ten czas zdołałem ją dobrze poznać, wiem co ona " do mnie mówi" i myśle, żę się dobrze rozumiemy
ale, no właśnie - zgodnie ze starym porzekadłem - "w miarę jedzenia ...
myśle, żę przez ten czas zdołałem ją dobrze poznać, wiem co ona " do mnie mówi" i myśle, żę się dobrze rozumiemy
ale, no właśnie - zgodnie ze starym porzekadłem - "w miarę jedzenia ...
- pn sty 04, 2010 7:35 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: terra70 & safari
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 5927
terra70 & safari
witam szanowne forum
w ostatnim czasie zastanawiam się nad zmianą wykrywki, pod uwagę biorę safari, ale zastanawia mnie inna rzecz
aktualnie używam terry 70, z moją ulubioną cewką 7,5 DD- i teraz - zmieniając cewkę na np. 18,75 DD- teoretycznie lepszą na kolorową drobnice - nie będę miał ...
w ostatnim czasie zastanawiam się nad zmianą wykrywki, pod uwagę biorę safari, ale zastanawia mnie inna rzecz
aktualnie używam terry 70, z moją ulubioną cewką 7,5 DD- i teraz - zmieniając cewkę na np. 18,75 DD- teoretycznie lepszą na kolorową drobnice - nie będę miał ...


