Dziękuję za informacje.
Pozdrawiam.
Znaleziono 15 wyników
- czw kwie 04, 2013 7:36 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Fisher CZ3D z allegro
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2793
- czw kwie 04, 2013 6:16 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Fisher CZ3D z allegro
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2793
Fisher CZ3D z allegro
Witam szanowne grono forumowiczów oraz Proscana, do którego głównie kieruję pytanie a mianowicie czy przypomina sobie Pan czy ten wykrywacz rzeczywiście był u Pana serwisowany. Jeśli tak to jak Pan ocenia jego kondycję, czy wart jest uwagi? Link http://allegro.pl/wykrywacz-fisher-cz3d ... 30830.html
- ndz kwie 01, 2012 1:35 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Fisher CZ-70 Quicksilver vs CZ-3D
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2440
Fisher CZ-70 Quicksilver vs CZ-3D
Witam,
Zwracam się z zapytanie czy parametrami i osiągami te wykrywacze znacząco się różnią.
Zwracam się z zapytanie czy parametrami i osiągami te wykrywacze znacząco się różnią.
- pt sty 06, 2012 6:56 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Demontaż 1225
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 7113
Re: Demontaż 1225
Witam. Żeby"rozkręcić " ten sprzęt wystarczy odkręcić nakrętkę od gniazda sondy i cała płytka wychodzi,a nie tak jak instruował kolega wcześniej. Wiem bo mam ten sprzęt.
- pt lis 25, 2011 7:22 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Jak ustawić notch i dyskryminacje w Minelab Sovereign Elite
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3704
Re: Jak ustawić notch i dyskryminacje w Minelab Sovereign Elite
Dziękuje Panie Proscanie za szybką odpowiedź. A tak przy okazji to na jakich ustawieniach na przłącznikach Tone ID i Noise cancel jest najlepiej? Pozdrawiam.
- pt lis 25, 2011 5:21 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Jak ustawić notch i dyskryminacje w Minelab Sovereign Elite
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3704
Jak ustawić notch i dyskryminacje w Minelab Sovereign Elite
Witam. Tak jak w temacie. Chodzi mi o ustawienia typowe pod monetki. Dziękuję z góry za rady. Pozdrawiam. tommygun1939
- ndz paź 23, 2011 6:53 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Nie drogie i dobre
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 23707
Re: Nie drogie i dobre
Witam.
Zamieszczam tu test chińskiego wykrywacza MD wykonany przeze mnie na kilku wybranych przedmiotach.Zasięgi mówią same za siebie:) http://www.youtube.com/watch?v=5ICFbJ35EXE
Zamieszczam tu test chińskiego wykrywacza MD wykonany przeze mnie na kilku wybranych przedmiotach.Zasięgi mówią same za siebie:) http://www.youtube.com/watch?v=5ICFbJ35EXE
- pt maja 06, 2011 9:16 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Ogólnie o wykrywaczu Fisher 1225 X
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 25689
Re: Ogólnie o wykrywaczu Fisher 1225 X
Pozwolę sobie dodać parę słów od siebie ,gdyż jestem w posiadaniu Fishera 1225-x. Folię alu można bez problemu wywalić ustawiając dyskryminację na 5. Jednak trzeba sie liczyć z tym ,że cienkie monety srebrne mogą zostać pominięte.( potwierdzam to własnymi testami) Poza tym na tej nastawie nie ...
- ndz kwie 10, 2011 7:08 am
- Forum: Pseudodetektory
- Temat: Czy ktoś zna tą nowość?
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 9317
Czy ktoś zna tą nowość?
Nie mam pojęcia co to jest ale wygląd al'a gwiezdne wojny. http://allegro.pl/wykrywacz-metalu-elec ... 32239.html
- ndz sty 16, 2011 8:26 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 8308
Re: Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X
Dzięki wielkie:) Pozdrawiam
- ndz sty 16, 2011 8:12 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 8308
Re: Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X
Tak wiem właśnie zczaiłem ,że to nie aku tylko bateria:D A mógłbyś Proscanie zaproponowac jakieś dobre akumulatroki 9V do mojego fisherka?
- ndz sty 16, 2011 8:00 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 8308
Re: Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X
Dzieki Proscanie za szybką odpowiedź a tak przy okazji to miałeś może styczność z takimi akumulatorkami? http://allegro.pl/bateria-litowa-9v-120 ... 92611.html bo nie wiem czy skusić się na jeden taki czy szkoda zachodu i lepiej wziąść jakieś 2 inne...
- ndz sty 16, 2011 7:47 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 8308
Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X
Witam. Czy w swoim fisherku mogę zastosować akumulatorki 9,6V bez obawy uszkodzenia sprzętu?Dziekuję i pozdrawiam.
- wt sty 04, 2011 7:07 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Ukraiński Producent Cewek
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 66064
Re: Ukraiński Producent Cewek
Tak Proscanie na tym portalu tylko nie wiem czy w tym poście czy jakimś innym...
- wt sty 04, 2011 3:07 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Ukraiński Producent Cewek
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 66064
Re: Ukraiński Producent Cewek
Witam. Wydawało mi się kiedyś, że w tym temacie był kontakt do kogoś ,kto zajmuje się dystrybucją cewek do Polski. Co się stało z tym postem jeśli można wiedzieć.