Znaleziono 15 wyników

autor: tommygun1939
czw kwie 04, 2013 7:36 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Fisher CZ3D z allegro
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2793

Re: Fisher CZ3D z allegro

Dziękuję za informacje.
Pozdrawiam.
autor: tommygun1939
czw kwie 04, 2013 6:16 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Fisher CZ3D z allegro
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2793

Fisher CZ3D z allegro

Witam szanowne grono forumowiczów oraz Proscana, do którego głównie kieruję pytanie a mianowicie czy przypomina sobie Pan czy ten wykrywacz rzeczywiście był u Pana serwisowany. Jeśli tak to jak Pan ocenia jego kondycję, czy wart jest uwagi? Link http://allegro.pl/wykrywacz-fisher-cz3d ... 30830.html
autor: tommygun1939
ndz kwie 01, 2012 1:35 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Fisher CZ-70 Quicksilver vs CZ-3D
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2440

Fisher CZ-70 Quicksilver vs CZ-3D

Witam,
Zwracam się z zapytanie czy parametrami i osiągami te wykrywacze znacząco się różnią.
autor: tommygun1939
pt sty 06, 2012 6:56 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Demontaż 1225
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 7113

Re: Demontaż 1225

Witam. Żeby"rozkręcić " ten sprzęt wystarczy odkręcić nakrętkę od gniazda sondy i cała płytka wychodzi,a nie tak jak instruował kolega wcześniej. Wiem bo mam ten sprzęt.
autor: tommygun1939
pt lis 25, 2011 7:22 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Jak ustawić notch i dyskryminacje w Minelab Sovereign Elite
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3704

Re: Jak ustawić notch i dyskryminacje w Minelab Sovereign Elite

Dziękuje Panie Proscanie za szybką odpowiedź. A tak przy okazji to na jakich ustawieniach na przłącznikach Tone ID i Noise cancel jest najlepiej? Pozdrawiam.
autor: tommygun1939
pt lis 25, 2011 5:21 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Jak ustawić notch i dyskryminacje w Minelab Sovereign Elite
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3704

Jak ustawić notch i dyskryminacje w Minelab Sovereign Elite

Witam. Tak jak w temacie. Chodzi mi o ustawienia typowe pod monetki. Dziękuję z góry za rady. Pozdrawiam. tommygun1939
autor: tommygun1939
ndz paź 23, 2011 6:53 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Nie drogie i dobre
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 23707

Re: Nie drogie i dobre

Witam.
Zamieszczam tu test chińskiego wykrywacza MD wykonany przeze mnie na kilku wybranych przedmiotach.Zasięgi mówią same za siebie:) http://www.youtube.com/watch?v=5ICFbJ35EXE
autor: tommygun1939
pt maja 06, 2011 9:16 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Ogólnie o wykrywaczu Fisher 1225 X
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 25689

Re: Ogólnie o wykrywaczu Fisher 1225 X

Pozwolę sobie dodać parę słów od siebie ,gdyż jestem w posiadaniu Fishera 1225-x. Folię alu można bez problemu wywalić ustawiając dyskryminację na 5. Jednak trzeba sie liczyć z tym ,że cienkie monety srebrne mogą zostać pominięte.( potwierdzam to własnymi testami) Poza tym na tej nastawie nie ...
autor: tommygun1939
ndz kwie 10, 2011 7:08 am
Forum: Pseudodetektory
Temat: Czy ktoś zna tą nowość?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 9317

Czy ktoś zna tą nowość?

Nie mam pojęcia co to jest ale wygląd al'a gwiezdne wojny. http://allegro.pl/wykrywacz-metalu-elec ... 32239.html
autor: tommygun1939
ndz sty 16, 2011 8:26 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 8308

Re: Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X

Dzięki wielkie:) Pozdrawiam
autor: tommygun1939
ndz sty 16, 2011 8:12 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 8308

Re: Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X

Tak wiem właśnie zczaiłem ,że to nie aku tylko bateria:D A mógłbyś Proscanie zaproponowac jakieś dobre akumulatroki 9V do mojego fisherka?
autor: tommygun1939
ndz sty 16, 2011 8:00 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 8308

Re: Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X

Dzieki Proscanie za szybką odpowiedź a tak przy okazji to miałeś może styczność z takimi akumulatorkami? http://allegro.pl/bateria-litowa-9v-120 ... 92611.html bo nie wiem czy skusić się na jeden taki czy szkoda zachodu i lepiej wziąść jakieś 2 inne...
autor: tommygun1939
ndz sty 16, 2011 7:47 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 8308

Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X

Witam. Czy w swoim fisherku mogę zastosować akumulatorki 9,6V bez obawy uszkodzenia sprzętu?Dziekuję i pozdrawiam.
autor: tommygun1939
wt sty 04, 2011 7:07 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Ukraiński Producent Cewek
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 66064

Re: Ukraiński Producent Cewek

Tak Proscanie na tym portalu tylko nie wiem czy w tym poście czy jakimś innym...
autor: tommygun1939
wt sty 04, 2011 3:07 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Ukraiński Producent Cewek
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 66064

Re: Ukraiński Producent Cewek

Witam. Wydawało mi się kiedyś, że w tym temacie był kontakt do kogoś ,kto zajmuje się dystrybucją cewek do Polski. Co się stało z tym postem jeśli można wiedzieć.