Znaleziono 4 wyniki

autor: Camiusss
ndz cze 23, 2013 7:36 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Tesoro Cibola - po włączeniu ciągle wyje
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4598

Re: Tesoro Cibola - po włączeniu ciągle wyje

Dziękuję za szybką odpowiedź...jutro zobaczę jak nie uda się mi naprawić to skontaktuję z Panem :)
Pozdrawiam Camiusss
autor: Camiusss
ndz cze 23, 2013 7:22 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Tesoro Cibola - po włączeniu ciągle wyje
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4598

Tesoro Cibola - po włączeniu ciągle wyje

Witam
Gdy włączam Cibolę to po pikaniu jaki jest stan baterii od razu ,,wyje,,. Jak poruszam trochę kablem to czasami jest dobrze.
Wie Pan lub ktoś z szanownych Kolegów co może być przyczyną? Dodam,że to powstało samo z siebie..nie było żadnego uderzenia cewką czy tym podobnych.
Pozdrawiam Camiusss 8)
autor: Camiusss
ndz cze 16, 2013 8:36 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Minelab Explorer II wyłącza się
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 11639

Minelab Explorer SE-wyłącza się i włącza menu

Witam
Mam problem z Minelabem Exporerem SE...jak włączę wykrywacz to włącza się i wyłącza menu. I ciągle wskakuje napis :MENU-press to go straight to the main menu. Dodam,że wykrywacz mam od nie dawna.Może będzie Pan Proscan lub ktoś z Szanownych kolegów pomóc w zidentyfikowaniu problemu
Dziękuję ...
autor: Camiusss
czw cze 13, 2013 12:57 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: czego to ludziska nie przysyłają...
Odpowiedzi: 71
Odsłony: 324499

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

hehe bardzo ciekawy wątek...uśmiałem się po pachy....jednym słowem Polak potrafi 8) :D