Pozdrawiam Camiusss
Znaleziono 4 wyniki
- ndz cze 23, 2013 7:36 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Tesoro Cibola - po włączeniu ciągle wyje
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4598
Re: Tesoro Cibola - po włączeniu ciągle wyje
Dziękuję za szybką odpowiedź...jutro zobaczę jak nie uda się mi naprawić to skontaktuję z Panem 
Pozdrawiam Camiusss
Pozdrawiam Camiusss
- ndz cze 23, 2013 7:22 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Tesoro Cibola - po włączeniu ciągle wyje
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4598
Tesoro Cibola - po włączeniu ciągle wyje
Witam
Gdy włączam Cibolę to po pikaniu jaki jest stan baterii od razu ,,wyje,,. Jak poruszam trochę kablem to czasami jest dobrze.
Wie Pan lub ktoś z szanownych Kolegów co może być przyczyną? Dodam,że to powstało samo z siebie..nie było żadnego uderzenia cewką czy tym podobnych.
Pozdrawiam Camiusss
Gdy włączam Cibolę to po pikaniu jaki jest stan baterii od razu ,,wyje,,. Jak poruszam trochę kablem to czasami jest dobrze.
Wie Pan lub ktoś z szanownych Kolegów co może być przyczyną? Dodam,że to powstało samo z siebie..nie było żadnego uderzenia cewką czy tym podobnych.
Pozdrawiam Camiusss
- ndz cze 16, 2013 8:36 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab Explorer II wyłącza się
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 11639
Minelab Explorer SE-wyłącza się i włącza menu
Witam
Mam problem z Minelabem Exporerem SE...jak włączę wykrywacz to włącza się i wyłącza menu. I ciągle wskakuje napis :MENU-press to go straight to the main menu. Dodam,że wykrywacz mam od nie dawna.Może będzie Pan Proscan lub ktoś z Szanownych kolegów pomóc w zidentyfikowaniu problemu
Dziękuję ...
Mam problem z Minelabem Exporerem SE...jak włączę wykrywacz to włącza się i wyłącza menu. I ciągle wskakuje napis :MENU-press to go straight to the main menu. Dodam,że wykrywacz mam od nie dawna.Może będzie Pan Proscan lub ktoś z Szanownych kolegów pomóc w zidentyfikowaniu problemu
Dziękuję ...
- czw cze 13, 2013 12:57 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: czego to ludziska nie przysyłają...
- Odpowiedzi: 71
- Odsłony: 324499
Re: czego to ludziska nie przysyłają...
hehe bardzo ciekawy wątek...uśmiałem się po pachy....jednym słowem Polak potrafi
