Tesoro Cibola - po włączeniu ciągle wyje

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
Camiusss
Posty: 4
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 9:59 am
Lokalizacja: Augustów

Tesoro Cibola - po włączeniu ciągle wyje

Post autor: Camiusss »

Witam
Gdy włączam Cibolę to po pikaniu jaki jest stan baterii od razu ,,wyje,,. Jak poruszam trochę kablem to czasami jest dobrze.
Wie Pan lub ktoś z szanownych Kolegów co może być przyczyną? Dodam,że to powstało samo z siebie..nie było żadnego uderzenia cewką czy tym podobnych.
Pozdrawiam Camiusss 8)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Tesoro Cibola - po włączeniu ciągle wyje

Post autor: ProScan »

Uszkodzony jest kabel. Jeśli przy wtyczce, to naprawi to każdy kto potrafi lutować. Jeśli przy sondzie, to do specjalistycznego serwisu.

Dodam,że to powstało samo z siebie..nie było żadnego uderzenia cewką czy tym podobnych.


Kable Tesoro (te "czteropinowe") to dziadocha, która psuje się od samego patrzenia na nie.

:pa

proscan
Camiusss
Posty: 4
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 9:59 am
Lokalizacja: Augustów

Re: Tesoro Cibola - po włączeniu ciągle wyje

Post autor: Camiusss »

Dziękuję za szybką odpowiedź...jutro zobaczę jak nie uda się mi naprawić to skontaktuję z Panem :)
Pozdrawiam Camiusss
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Tesoro Cibola - po włączeniu ciągle wyje

Post autor: ProScan »

jak nie uda się mi naprawić


Tak jak napisałem - jeśli uszkodzenie przy sondzie, to do "specjalistycznego" serwisu.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ