Znaleziono 11 wyników
- czw gru 14, 2017 7:06 am
- Forum: Kramik
- Temat: Kupię sondę do Sovereigna
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 8674
Kupię sondę do Sovereigna
10 cali lub większa, producent obojętny.
- śr sie 21, 2013 5:08 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Małe, a cieszy (Minelab GT, Musketeer)
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 8440
Małe, a cieszy (Minelab GT, Musketeer)
Dawno mnie tu nie było, bo prawdę mówiąc nic się nie popsuło.
Odkąd Pan Piotr wziął sprawy w swoje ręce, team C2 macha bez niespodzianek.
Zastosowałem w swoim Gt i Muszkieterze pewną innowację.
Napięty przewód słuchawkowy bardzo często zmieniał położenie potencjometrów i przełączników.
Poradziłem ...
Odkąd Pan Piotr wziął sprawy w swoje ręce, team C2 macha bez niespodzianek.
Zastosowałem w swoim Gt i Muszkieterze pewną innowację.
Napięty przewód słuchawkowy bardzo często zmieniał położenie potencjometrów i przełączników.
Poradziłem ...
- ndz kwie 01, 2012 9:51 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: ProScan zatrudni pracowników
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 15069
Re: ProScan zatrudni pracowników
No to skoro jeszcze jest DZIŚ, ze swej strony oprócz darmowej pracy (ZUS sam za siebie zapłacę, nie bój żaby) mogę wynieść śmieci, kupować za swoje hawajską na cienkim oraz sporadycznie wyprowadzać na spacer Żonę Właściciela.
A co.
c2
A co.
c2
- ndz kwie 01, 2012 1:28 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: ProScan zatrudni pracowników
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 15069
Re: ProScan zatrudni pracowników
Tak, a 1. kwietnia przyszłego roku wylejesz na zbity pysk...
- ndz mar 18, 2012 9:20 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Minelab Musketeer Advantage
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 8156
Re: Minelab Musketeer Advantage
Ktoś dokonał rozsądnego wyboru.
- wt mar 13, 2012 7:51 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Podstawka pod wykrywacz
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7298
Re: Podstawka pod wykrywacz
Doszedł, a jakże.
I to naprawiony...
Czuły teraz jest jak moja ślubna
Do rzeczy.
Zaczepy akumulatora w Minelabie GT to porażka, to nie tylko moja opinia.
Tak sobie z tym poradziłem...
http://img109.imageshack.us/img109/2820/pict0003xt.jpg
http://img341. ...
I to naprawiony...
Czuły teraz jest jak moja ślubna
Do rzeczy.
Zaczepy akumulatora w Minelabie GT to porażka, to nie tylko moja opinia.
Tak sobie z tym poradziłem...
http://img109.imageshack.us/img109/2820/pict0003xt.jpg
http://img341. ...
- pt lut 24, 2012 5:41 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy Minelab Excalibur PRO
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 8335
Re: Nowy Minelab Excalibur PRO
Poczytałem Jego posty na różnych forach (oby żył wiecznie) i doszedłem do wniosku, że nie powinno się niepotrzebnie podnosić ciśnienia.
Radjo, co ma ryja też jest w demokracji niezbędne.
Róbmy swoje.
Dziś ja wybiorę ryjka.
c2
Radjo, co ma ryja też jest w demokracji niezbędne.
Róbmy swoje.
Dziś ja wybiorę ryjka.
c2
- śr lut 22, 2012 5:50 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Podstawka pod wykrywacz
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7298
Re: Podstawka pod wykrywacz
Przestań,Proscan,bo mnie teraz zbiłeś z pantałyku.
Jest rzeczą oczywistą,że wróci.Ciekawe,w jakiej kondycji.
Mam nadzieję,że go bardziej nie zepsujesz.
Wybierz buzkę.
Z szacunkiem,
c2
Jest rzeczą oczywistą,że wróci.Ciekawe,w jakiej kondycji.
Mam nadzieję,że go bardziej nie zepsujesz.
Wybierz buzkę.
Z szacunkiem,
c2
- śr lut 22, 2012 4:49 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Podstawka pod wykrywacz
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7298
Re: Podstawka pod wykrywacz
Elektroniczny dżołk w Popielec?
Jak mam trzasnąć migawką,skoro toto jest w Gliwicach?

Jak mam trzasnąć migawką,skoro toto jest w Gliwicach?

- śr lut 22, 2012 10:10 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Podstawka pod wykrywacz
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7298
Re: Podstawka pod wykrywacz
W moim Suwerenie, który akurat jest u Pana,zastosowałem patent na wyłamane zaczepy akumulatora, który jednocześnie pełni funkcję podstawki.
Jeśli to nie kłopot, proszę wkleić fotkę.
c2
Jeśli to nie kłopot, proszę wkleić fotkę.
c2
- śr lut 15, 2012 10:09 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: " Przymulony " Garret CX
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4734
Re: " Przymulony " Garret CX
Fakt,zasięgiem nie powala.
Powiem jednak, że dla mojego CX+ po strojeniu u Pana Piotra i dokupieniu tamże 12" calowej cewki Hot Head wyjęcie średniej wielkości monety z gł.25-30 cm. nie stanowi problemu.
Chodzę na zmianę z Garrettem i Minelabem Sovereignem i powiem tak:
Ani jednym,ani drugim ...
Powiem jednak, że dla mojego CX+ po strojeniu u Pana Piotra i dokupieniu tamże 12" calowej cewki Hot Head wyjęcie średniej wielkości monety z gł.25-30 cm. nie stanowi problemu.
Chodzę na zmianę z Garrettem i Minelabem Sovereignem i powiem tak:
Ani jednym,ani drugim ...