Znaleziono 4 wyniki

autor: zenek
sob paź 29, 2011 3:13 am
Forum: Pseudodetektory
Temat: OKM exp 4000 radar?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 14984

Re: OKM exp 4000 radar?

25m, nieźle się człowiek nakopie.
autor: zenek
wt paź 18, 2011 2:01 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Mały teścik md 318b
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 28298

Re: Mały teścik md 318b

Wszędzie tak krytykują te chińskie MDki, a tu się okazuje, że one nie są takie złe. Ciekawe czy zbyt szybko się nie psują i czy konstrukcja trzyma. Czy można już stwierdzić, że zamiast ACE 150 bardziej opłaca się kupić o połowę tańszego MDka czy jednak raczej nie?
autor: zenek
wt cze 21, 2011 12:58 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Który lepszy BOUNTY HUNTER Junior czy Pulsar IV?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3865

Re: Który lepszy BOUNTY HUNTER Junior czy Pulsar IV?

Tak, liczniki fajne sa

A teraz siadz, poczytaj internet i sprobuj zrozumiec temat o ktorym piszesz. To nie jest az tak trudne.
Jasne, mogę sobie w Google znaleźć no, nie? Tylko po co są fora w takim razie? Nie mówiąc już, że gdyby każdy tak podchodził do tematu to i w Google nic by nie było, bo ...
autor: zenek
pn cze 20, 2011 2:20 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Który lepszy BOUNTY HUNTER Junior czy Pulsar IV?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3865

Który lepszy BOUNTY HUNTER Junior czy Pulsar IV?

Witam, który z tych wykrywaczy jest lepszy, bo chodzą w podobnych cenach. BHJ ma fajniejszy wygląd - licznik, do tego coś na kształt dyskryminacji - zdaje to egzamin? , moneta - do 13 cm, duże obiekty - 45cm - prawda to co piszą w opisie? Bo Pulsarem bez licznika to chyba trudno ustalić głębokość ...