Wszelka LIPA która nie działa, bo nie może. Dział ostrzegawczy, ale można także pisać w razie wątpliwości co do egzotycznego sprzętu. Chodzi głównie o LRL i inne dziwaki.
piko11
Posty: 3 Rejestracja: sob lip 24, 2010 9:42 am
Post
autor: piko11 » ndz lip 25, 2010 6:25 pm
Witam
Czy ktoś mial do czynienia z tym sprzętem? Może ktoś widział ten radar w akcji? Co o tym myślicie?
Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » ndz sie 01, 2010 10:47 am
A kto koledze powiedział że to RADAR?
Co znaczy to słowo?
proscan
pastuszek
Posty: 93 Rejestracja: sob kwie 19, 2008 5:17 pm
Post
autor: pastuszek » pt paź 28, 2011 9:07 pm
tzn, znalazłem, że- cyt:'' to urządzenie do drenowania kieszeni forsiastych idiotów'',
ale skąd się biorą te wizualizacje?
zenek
Posty: 8 Rejestracja: pt cze 10, 2011 3:12 am
Post
autor: zenek » sob paź 29, 2011 3:13 am
25m, nieźle się człowiek nakopie.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » ndz paź 30, 2011 9:59 am