OKM exp 4000 radar?

Wszelka LIPA która nie działa, bo nie może. Dział ostrzegawczy, ale można także pisać w razie wątpliwości co do egzotycznego sprzętu. Chodzi głównie o LRL i inne dziwaki.
Zablokowany
piko11
Posty: 3
Rejestracja: sob lip 24, 2010 9:42 am

OKM exp 4000 radar?

Post autor: piko11 »

Witam
Czy ktoś mial do czynienia z tym sprzętem? Może ktoś widział ten radar w akcji? Co o tym myślicie?
Pozdrawiam :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: OKM exp 4000 radar?

Post autor: ProScan »

A kto koledze powiedział że to RADAR?

Co znaczy to słowo?

:?:

proscan
pastuszek
Posty: 93
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 5:17 pm

Re: OKM exp 4000 radar?

Post autor: pastuszek »

pastuszek
Posty: 93
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 5:17 pm

Re: OKM exp 4000 radar?

Post autor: pastuszek »

tzn, znalazłem, że- cyt:'' to urządzenie do drenowania kieszeni forsiastych idiotów'',
ale skąd się biorą te wizualizacje?
zenek
Posty: 8
Rejestracja: pt cze 10, 2011 3:12 am

Re: OKM exp 4000 radar?

Post autor: zenek »

25m, nieźle się człowiek nakopie.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: OKM exp 4000 radar?

Post autor: ProScan »

Tutaj piszę o podobnym urządzeniu:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=688

:pa

proscan
Zablokowany