Znaleziono 19 wyników

autor: norshall
śr lip 20, 2011 11:36 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Strojenie Whites 5900
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 5350

Re: Strojenie Whites 5900

tak,tak...studiuje ale czasami lepiej wysłuchać lub "postudiować" wypowiedzi praktyka;) nikt nie podpowie?
autor: norshall
wt lip 19, 2011 11:01 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Strojenie Whites 5900
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 5350

Strojenie Whites 5900

Witam,

1. stałem się posiadaczem pierwszej wykrywki, właśnie whites'a, po kilkukrotnym przestudiowaniu instrukcji obsługi wybralem się na działkę i...strojenie na GEB NORM...(tylko na GEB NORM stroi się do gruntu?czy na pozostalych również?) wysykość bioder, spust, tune skręcam na lekko słyszalny ...
autor: norshall
pt lip 08, 2011 6:05 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Czy jest ktoś z Wrocławia z Whites'em 5900?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3438

Re: Czy jest ktoś z Wrocławia z Whites'em 5900?

Hmm, a sprawnie poruszasz się w temacie "obsługi" np. 5900 ? Poszukuje kogoś z kim mógłbym nauczyć się obsługi w "terenie" a nie tylko na sucho z instrukcją 8)
autor: norshall
śr lip 06, 2011 11:43 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Czy jest ktoś z Wrocławia z Whites'em 5900?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3438

Czy jest ktoś z Wrocławia z Whites'em 5900?

Witam,

jak w temacie, poszukuje człowieka z Whitsem z Wrocławia, jest tu takowy?:)
autor: norshall
wt lip 05, 2011 10:35 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Czy można rozpoznać i omijać niewypały?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3938

Re: Czy można rozpoznać i omijać niewypały?

czyli teorie że przy kopaniu itd. zaraz urywa ręce można traktować z przymrużeniem oka:) rzecz jasna, że wszelkie próby dobierania się do takich rzeczy są niewskazane, nawet o tym nie myślę:)ale jest jakiś strach że podczas kopania można wzbudzić niechcący, zanim zorientuje się z czym mam do ...
autor: norshall
wt lip 05, 2011 10:28 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Czy można rozpoznać i omijać niewypały?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3938

Czy można rozpoznać i omijać niewypały?

Witam,

po długiej lekturze stałem się wreszcie posiadaczem Whitesa 5900, dodam że to moja pierwsza wykrywka - teraz długa droga ćwiczeń itd. Ale mam pytanie jak w temacie, czy są jakieś "metody", które umożliwią identyfikację niewypałów, chciałbym uniknąć kopania niebezpiecznych rzeczy - czy po ...
autor: norshall
pn lip 04, 2011 3:55 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: 5900 6000 Di PRO SL z USA lub UK
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4764

Re: 5900 6000 Di PRO SL z USA lub UK

A warto dopłacić za ten hot rock reject?? (co to faktycznie albo lepiej praktycznie daje użytkownikowi) bo bez tej funkcji są starsze modele jeszcze z sygnal balance pokrętłem z przodu.
autor: norshall
pn lip 04, 2011 2:29 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: 5900 6000 Di PRO SL z USA lub UK
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4764

Re: 5900 6000 Di PRO SL z USA lub UK

Czy w tym modelu sprowadzony ze Stanów czy z UK, to ma jakieś znaczenie?Czy hot rocks reject w modelu ze Stanów coś daje, jeśłi tak to co w zwykłym użytkowaniu?? :shock:
autor: norshall
pn lip 04, 2011 11:45 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 21720

Re: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?

Z jakimi kosztami wiąże się wymiana tego kabla, kiedy wiadomo że należy go wymienić??można by podesłać do Pana wykrywkę na sprawdzenie?
autor: norshall
pn lip 04, 2011 10:08 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 21720

Re: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?

ten w rozsądnej cenie 5900 ma niby koło 15 lat, tak wynika z rozmowy z jego sprzedawcą. Może szanowny Proscan :) mógłby sprawdzić wykrywacz u siebie, albo coś na tej zasadzie? bo jeśli będzie niesprawny mogę odesłać do sprzedawcy, choć mówi że jest sprawny na 100 %.
autor: norshall
pn lip 04, 2011 9:11 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 21720

Re: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?

hehehe, no fakt wszędzie znajdą się "uczciwi";)

ktoś wystawił 6000 Xl pro, ale chyba póki co nie ma sensu inwestować aż takich pieniędzy.
autor: norshall
pn lip 04, 2011 9:07 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 21720

Re: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?

zgadza się wystarczy, tyle tylko żeby nie zaliczyć wpadki z tym "stanem dobrym" cokolwiek on oznacza;)szkoda że na forum nikt się nie pozbywa, byłby "sprawdzony".
autor: norshall
pn lip 04, 2011 8:59 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 21720

Re: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?

Ten pierwszy wydaje się mieć rozsądną cenę, pytanie tylko co oznacza "DOBRY STAN", jeśli to tylko zarysowania obudowy związane z użytkowaniem to normalna rzecz ale jeśli coś "GŁĘBSZEGO":/
autor: norshall
pn lip 04, 2011 8:44 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 21720

Re: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?

aktualnie na naszym portalu aukcyjnym są dostępne dwa, mianowicie

http://allegro.pl/white-s-whites-5900-d ... 67820.html

i drugi


http://allegro.pl/wykrywacz-metali-whit ... 41581.html

miał Pan do czynienia z tymi sprzedającymi może?
w pierwszym przypadku czy to nie jest wygórowana cena jak za ten sprzęt?
Hmm, chyba że wyczekiwać innej okazji?
autor: norshall
pn lip 04, 2011 8:20 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 21720

Re: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?

Ok, proszę się nie denerwować:) po prostu tylko pytam, jestem z dolnego śląska a w którymś z postów pisał Pan że koledzy z moich rejonów narzekają na jakieś cewki stąd z tymi cewkami pytanie;) Miałby Pan dostępny sprawdzony model tego Whites'a?5900 lub 6000?