Znaleziono 13 wyników
- wt lis 26, 2013 4:44 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: XP Gold maxx power
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 25284
Dylemat. Xp czy Tesoro?
Witam serdecznie, po ponad 2 latach przerwy chcę wrócić do hobby. Mój dylemat jest dość skomplikowany ponieważ chcę kupić wykrywacz który będzie nadawał się do lasu i na pole. Po przeczytaniu ton postów itp nadal trapi mnie pytanie czy Xp deus jest wart ceny, czy może lepiej kupić Tesoro Tejona i ...
- sob mar 03, 2012 7:24 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 28653
Re: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
Nie, nie nie chodzi mi o to, żeby pogrzebać tylko po prostu z ciekawości do czego służą konkretnie. Ja nikogo nie obciążam za coś co powiedział po prostu wystąpiło nieporozumienie i za to przepraszam. Chciałbym po prostu usłyszeć od eksperta, który ma do czynienia na co dzień ze sprzętem tego typu ...
- sob mar 03, 2012 6:21 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 28653
Re: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
Nie no nie obrażając pana godności oczywiście to była dobrowolna pana porada i dziękuje za to bardzo! Dziś po południu rozkręciłem elektronikę całkowicie wyczyściłem. Zaciekawiła mnie jedna sprawa otóż dwa pokrętła takie malutkie jedno zmieniało dźwięki raz wysoki raz niski, a drugie pokrętło ...
- sob mar 03, 2012 10:54 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 28653
Re: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
Witam. Byłem dzisiaj na plaży na godzinkę i problem jest taki sam, daje fałszywe sygnały i po prostu nie da siłę nim szukać. Nowa cewka zalecana przez pana była złą diagnozą jednak tak jak mówiłem od początku elektronika padła, ale co to nie wiem. Dzwonie do Vikinga ale nie odbierają, kpiny i oni ...
- czw mar 01, 2012 9:04 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 28653
Re: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
Witam ponownie. Przyszła dziś cewka i zdaje się na dobra sprawę, że jednak pomogła w 100%
Byłem na ogródku i jest stabilnie i zauważyłem, że TRESHOLD mogłem wyżej podnieść !
Jutro pojadę w teren i będzie wiadomo całkowicie 
Byłem na ogródku i jest stabilnie i zauważyłem, że TRESHOLD mogłem wyżej podnieść ! - śr lut 29, 2012 4:06 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 28653
Re: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
Witam. No cewka nadal nie doszła do mnie. Viking coś przyspał, mam nadzieje że jutro przyjdzie! 
- ndz lut 26, 2012 5:54 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 28653
Re: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
Hm nie naprawia pan nawet gdy cos trzeba było sprawdzić i tylko polutować przy tym nie zamieniając cześci?
Viking teraz serwisuje Minelaba po gwarancyjnie jak się nie myle tak?
Co do sondy musiałem zamówić bo nie ma innego wyjścia i tak ta cewka już 4 lata przeżyła wiec niech idzie na emerturę 
- ndz lut 26, 2012 2:36 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 28653
Re: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
Zamówiłem nową sondę i zobaczymy co i jak we wtorek najpóźniej w środę jeżeli sytuacja się powtórzy przy nowej sondzie będę szukał ratunku u pana. Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie rady, tak więc do usłyszenia we wtorek lub środę. 

- ndz lut 26, 2012 11:48 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Oprogramowanie Sovereign
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 5157
Re: Oprogramowanie Sovereign
Witam ponownie. Rozebrałem elektornikę i zdaje się, że wszystko jest w porządku kondensatory całe nie powybijane, nie śmierdzi niczym spalonym jest niby ok. Doszedłem do głośniczka i faktycznie piasku było co nie miara. Zaciekawiła mnie wersja "biosu" wykrywacza pisze Sovereign Elit REV.1.1 hm czemu ...
- ndz lut 26, 2012 9:48 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 28653
Re: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
w takim razie jeżeli fachowiec mówi, że cewka to spróbuje od ojca założyć nową która ma przy swoim wykrywaczu. Tata na początku mówił ze zwarcie może robi cewka ponieważ ruszając kablem nie wydaje, żadnych sygnałów jest stabilna w powietrzu nie wariuje lecz tylko jak dostanie glebę to nie potrafi ...
- sob lut 25, 2012 10:15 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 28653
Re: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
Hm ta testowa była poklejona cala ale działająca w każdym bądź razie bo tata ma XS i chodziła mu normalnie. Mi ręce opadają jeszcze jutro pogrzebie i popatrzę. Pierwsza myśl jaka mnie natknęła, że cewka jest źle polutowana bo ojciec mi lutował wtyk a trzeba powiedzieć, że ma ręke do tego bo od ...
- sob lut 25, 2012 6:46 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 28653
Re: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
Właśnie to jest dziwne bo byłem też pewien, że to sonda lub wtyczka ale sondy sa sprawne, chyba że gniazdo w elektronice.
- sob lut 25, 2012 6:33 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 28653
Niestabilny Minelab Sovereign GT, Elite
Witam. Mam taki problem otóż po zimowym wybudzeniu poszedłem na spacer z wykrywką. Jak wszedłem na plaże czy też w las wykrywka dawała fałszywe sygnały, wszystko próbowałem zamieniłem na inna sondę, zjeżdżałem z czułości, zmniejszałem treshold i nic dalej to samo. Zauważyłem też lekki spadek zasięgu ...