Znaleziono 10 wyników

autor: komos
pn sie 23, 2010 4:35 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy polski wykrywacz Taktyk PI
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 14404

Re: Nowy polski wykrywacz Taktyk PI

Witam !
Ale dałeś plamę ProScanie, wyszło na jaw że nie czytasz nawet autorskich egzemplarzy "Odkrywcy" !
W lipcowym 2010r. egz. tego pisma na str.66 (lewy dolny róg ) jest reklama wykrywacza PULSE - X firmy TAKTYK z obowiązującą do dziś ceną : 1.059,- PLN. ! :D
Pozdrowaśki ! ;)
autor: komos
śr cze 03, 2009 11:01 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847419

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Witam !
Jeśli to prawdopodobieństwo zbliży się do 100%, to zastanowię się nad prenumeratą Odkrywcy na II pólrocze br.
A następny news zacznie się od słów : kolejny test w sierpniowym numerze to meta - X Double Power ( bez dataloggera ) to chyba zostanę wiernym czytelnikiem tego periodyku ...
autor: komos
wt wrz 16, 2008 3:14 pm
Forum: Konstrukcje samodzielne
Temat: Lorenz Deepmax X3 - kabel cewka - jakie parametry
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 6887

Re: Lorenz Deepmax X3 - kabel cewka - jakie parametry

Witam !
Nie mam co prawda LORENZA tylko coś co go udaje ale na kablu jest oznaczenie :
CABLE 4PR 24 AWG Cat.5e - czy to coś wyjaśnia ?
Tak na marginesie tego tematu - czy ilośc żył i długość universal cable coil ma wpływ na jakość pracy układu nadawczego ?
Pozdrowaśki !
autor: komos
sob sie 23, 2008 12:34 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Nowe polskie ramy PI produkcji MRAND - a
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 40896

Re: Nowe polskie ramy PI produkcji MRAND - a

Witam !
Ponieważ będziemy już obchodzić 1-rocznicę urodzin nowego detektora ramowego PI produkcji Mranda chcę trochę " odkurzyć " ten temat.
Z przyjemnością zapoznałbym się z opiniami innych użytkowników ( poza ProScanem ); który dosyć enigmatycznie wypowiedział się na temat tego produktu ...
autor: komos
pn mar 17, 2008 7:07 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Nowe polskie ramy PI produkcji MRAND - a
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 40896

Re: Nowe polskie ramy PI produkcji MRAND - a

Witam !
Przepraszam z góry za upierdliwą ciekawość ale mam 2 pytanka:
ponieważ 12 funtów to już jest trochę metalu jak zachował się wskażnik ?
- na 1 programie : czy ze środkowego położenia najpierw poszedł w prawo a następnie w lewo ( z obniżeniem tonu ) ?
- na 2 programie: z położenia zerowego ...
autor: komos
sob wrz 29, 2007 8:07 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Nowe polskie ramy PI produkcji MRAND - a
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 40896

Re: Nowe polskie ramy PI produkcji MRAND - a

Witam !
Ponieważ klienci nie często mają możliwość dyskutować z producentami i podzielić się spostrzeżeniami lub doświadczeniami korzystam z niebywałej okazji.
Dzięki "wiarusom" mogłem pochodzić z Lorenzem LP 5 w terenie i mam być może przydatne doświadczenia natury eksploatacyjnej.
Zgadzam się ...
autor: komos
pt sie 17, 2007 10:25 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Whites TM 808 - zasięg
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 43611

Re: Whites TM 808 - zasięg

Witam !
Wielkie brawa za profesjonalizm i obiektywizm w stworzeniu pierwszego rzetelnego testu TM 808 obalającego opinie jednodniowych fachowców jak słusznie zauważył Amsel 44 !
Oczywiście pierwsze co zrobiłem to korzystając z fotki nastaw sprawdziłem swojego "starego", warunki sterylne ( test w ...
autor: komos
pn lip 16, 2007 9:09 pm
Forum: Pseudodetektory
Temat: Kto się skusi ? Jedyne 18000 zł za różdżkę !
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 12658

Re: Kto się skusi ? Jedyne 18000 zł za różdżkę !

Witam !
Z autopsji mogę poświadczyć zasięg tego typu urządzeń 200 stóp i to że na pewno się zwróci !!!
Z tego zestawu posiadam różdżki ( kupione u renomowanego producenta )
za 75,-zł - nie posiadam tej "kszynki do odpalania rakiet balistycznych " i zaprowadziły mnie one do wyschniętego stawku ...
autor: komos
ndz cze 03, 2007 7:26 pm
Forum: Pseudodetektory
Temat: OKM prosze cos blizej o produktach tej firmy????
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 31479

Re: OKM prosze cos blizej o produktach tej firmy????

Witam !
Dzięki ProScanie za drążenie tego tematu, chciałem wyjaśnić iż swój post umieściłem tu nie na zasadzie harcownika, gdyż "lata nie te i wzrok nie ten". Chyba przez przypadek stałem się autorem afery prawie międzynarodowej ale to przez fakt iż jestem nieoświeconym kmieciem w temacie ...
autor: komos
pt maja 25, 2007 9:04 pm
Forum: Pseudodetektory
Temat: OKM prosze cos blizej o produktach tej firmy????
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 31479

Re: OKM prosze cos blizej o produktach tej firmy????

Witam !
Poniważ jestem upierdliwym " niemieckojęzycznym pyrlandczykiem " wciągnął mnie ten rowerowy temat, szczególnie zafascynowały mnie dwa słowa z zastosowań tego sprzętu: Kisten und Tunnele.
Z tej stronki dealera podanej przez Pablo 11 trafiłem na inną :
www.mp-detections.com i tam oto w ...