Znaleziono 10 wyników
Wyszukiwanie zaawansowane
- autor: komos
- pn sie 23, 2010 4:35 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy polski wykrywacz Taktyk PI
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 14404
Witam !
Ale dałeś plamę ProScanie, wyszło na jaw że nie czytasz nawet autorskich egzemplarzy "Odkrywcy" !
W lipcowym 2010r. egz. tego pisma na str.66 (lewy dolny róg ) jest reklama wykrywacza PULSE - X firmy TAKTYK z obowiązującą do dziś ceną : 1.059,- PLN. !
Pozdrowaśki !

- autor: komos
- śr cze 03, 2009 11:01 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847419
Witam !
Jeśli to prawdopodobieństwo zbliży się do 100%, to zastanowię się nad prenumeratą Odkrywcy na II pólrocze br.
A następny news zacznie się od słów : kolejny test w sierpniowym numerze to meta - X Double Power ( bez dataloggera ) to chyba zostanę wiernym czytelnikiem tego periodyku ...
- autor: komos
- wt wrz 16, 2008 3:14 pm
- Forum: Konstrukcje samodzielne
- Temat: Lorenz Deepmax X3 - kabel cewka - jakie parametry
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 6887
Witam !
Nie mam co prawda LORENZA tylko coś co go udaje ale na kablu jest oznaczenie :
CABLE 4PR 24 AWG Cat.5e - czy to coś wyjaśnia ?
Tak na marginesie tego tematu - czy ilośc żył i długość universal cable coil ma wpływ na jakość pracy układu nadawczego ?
Pozdrowaśki !
- autor: komos
- sob sie 23, 2008 12:34 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Nowe polskie ramy PI produkcji MRAND - a
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 40896
Witam !
Ponieważ będziemy już obchodzić 1-rocznicę urodzin nowego detektora ramowego PI produkcji Mranda chcę trochę " odkurzyć " ten temat.
Z przyjemnością zapoznałbym się z opiniami innych użytkowników ( poza ProScanem ); który dosyć enigmatycznie wypowiedział się na temat tego produktu ...
- autor: komos
- pn mar 17, 2008 7:07 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Nowe polskie ramy PI produkcji MRAND - a
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 40896
Witam !
Przepraszam z góry za upierdliwą ciekawość ale mam 2 pytanka:
ponieważ 12 funtów to już jest trochę metalu jak zachował się wskażnik ?
- na 1 programie : czy ze środkowego położenia najpierw poszedł w prawo a następnie w lewo ( z obniżeniem tonu ) ?
- na 2 programie: z położenia zerowego ...
- autor: komos
- sob wrz 29, 2007 8:07 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Nowe polskie ramy PI produkcji MRAND - a
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 40896
Witam !
Ponieważ klienci nie często mają możliwość dyskutować z producentami i podzielić się spostrzeżeniami lub doświadczeniami korzystam z niebywałej okazji.
Dzięki "wiarusom" mogłem pochodzić z Lorenzem LP 5 w terenie i mam być może przydatne doświadczenia natury eksploatacyjnej.
Zgadzam się ...
- autor: komos
- pt sie 17, 2007 10:25 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Whites TM 808 - zasięg
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 43611
Witam !
Wielkie brawa za profesjonalizm i obiektywizm w stworzeniu pierwszego rzetelnego testu TM 808 obalającego opinie jednodniowych fachowców jak słusznie zauważył Amsel 44 !
Oczywiście pierwsze co zrobiłem to korzystając z fotki nastaw sprawdziłem swojego "starego", warunki sterylne ( test w ...
- autor: komos
- pn lip 16, 2007 9:09 pm
- Forum: Pseudodetektory
- Temat: Kto się skusi ? Jedyne 18000 zł za różdżkę !
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 12658
Witam !
Z autopsji mogę poświadczyć zasięg tego typu urządzeń 200 stóp i to że na pewno się zwróci !!!
Z tego zestawu posiadam różdżki ( kupione u renomowanego producenta )
za 75,-zł - nie posiadam tej "kszynki do odpalania rakiet balistycznych " i zaprowadziły mnie one do wyschniętego stawku ...
- autor: komos
- ndz cze 03, 2007 7:26 pm
- Forum: Pseudodetektory
- Temat: OKM prosze cos blizej o produktach tej firmy????
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 31479
Witam !
Dzięki ProScanie za drążenie tego tematu, chciałem wyjaśnić iż swój post umieściłem tu nie na zasadzie harcownika, gdyż "lata nie te i wzrok nie ten". Chyba przez przypadek stałem się autorem afery prawie międzynarodowej ale to przez fakt iż jestem nieoświeconym kmieciem w temacie ...
- autor: komos
- pt maja 25, 2007 9:04 pm
- Forum: Pseudodetektory
- Temat: OKM prosze cos blizej o produktach tej firmy????
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 31479
Witam !
Poniważ jestem upierdliwym " niemieckojęzycznym pyrlandczykiem " wciągnął mnie ten rowerowy temat, szczególnie zafascynowały mnie dwa słowa z zastosowań tego sprzętu: Kisten und Tunnele.
Z tej stronki dealera podanej przez Pablo 11 trafiłem na inną :
www.mp-detections.com i tam oto w ...