Znaleziono 3 wyniki
- wt maja 07, 2013 7:38 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: omega 8000
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4975
Re: omega 8000
Dziękuję za poradę,jednak to ładowarka ,musi mieć ładowanie 9V- 20mA ,jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam ProScan .
- sob maja 04, 2013 7:13 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: omega 8000
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4975
Re: omega 8000
witam ponownie,tam gdzie jest opcja ground balance jak przyciskam to to reaguje jak jak pinpointing,może to robi zwarcie,wykrywacz 2010 r. jest wasza gwarancja ,ile to kosztuje zdiagnozowanie wykrywacza,akumulatorki są ładowane przez 8-12 godz.przedtem chodziły w delcie i było ok.
- pt maja 03, 2013 7:58 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: omega 8000
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4975
omega 8000
Witam proszę o poradę, wykrywacz omega szybko akumulatorek się rozładowuje,2 godz. działa przy pełnym naładowaniu ,ustawienia cewka 10,sens 60-70,diskr 18-20 freq-1 lub 2,może zepsuty wykrywacz, proszę o pomoc.