omega 8000
omega 8000
Witam proszę o poradę, wykrywacz omega szybko akumulatorek się rozładowuje,2 godz. działa przy pełnym naładowaniu ,ustawienia cewka 10,sens 60-70,diskr 18-20 freq-1 lub 2,może zepsuty wykrywacz, proszę o pomoc.
Re: omega 8000
Bez pomiaru prądu nic nie da się powiedzieć.
W ciemno jednak mogę zaryzykować diagnozę: wadliwy jest akumulatorek lub ładowarka.

proscan
W ciemno jednak mogę zaryzykować diagnozę: wadliwy jest akumulatorek lub ładowarka.

proscan
Re: omega 8000
witam ponownie,tam gdzie jest opcja ground balance jak przyciskam to to reaguje jak jak pinpointing,może to robi zwarcie,wykrywacz 2010 r. jest wasza gwarancja ,ile to kosztuje zdiagnozowanie wykrywacza,akumulatorki są ładowane przez 8-12 godz.przedtem chodziły w delcie i było ok.
Re: omega 8000
jest wasza gwarancja ,
Czyja??
Na pewno nie moja.
Proszę zanieść wykrywacz do najbliższego elektronika, który dysponuje amperomierzem. Niech sprawdzi pobór prądu.
Ja się bronię przed przyjmowaniem wykrywaczy do sprawdzania - dosyć mam tych zepsutych.

proscan
Re: omega 8000
Dziękuję za poradę,jednak to ładowarka ,musi mieć ładowanie 9V- 20mA ,jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam ProScan .