omega 8000

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
ass
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 29, 2013 9:25 am

omega 8000

Post autor: ass »

Witam proszę o poradę, wykrywacz omega szybko akumulatorek się rozładowuje,2 godz. działa przy pełnym naładowaniu ,ustawienia cewka 10,sens 60-70,diskr 18-20 freq-1 lub 2,może zepsuty wykrywacz, proszę o pomoc.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: omega 8000

Post autor: ProScan »

Bez pomiaru prądu nic nie da się powiedzieć.

W ciemno jednak mogę zaryzykować diagnozę: wadliwy jest akumulatorek lub ładowarka.

:pa

proscan
ass
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 29, 2013 9:25 am

Re: omega 8000

Post autor: ass »

witam ponownie,tam gdzie jest opcja ground balance jak przyciskam to to reaguje jak jak pinpointing,może to robi zwarcie,wykrywacz 2010 r. jest wasza gwarancja ,ile to kosztuje zdiagnozowanie wykrywacza,akumulatorki są ładowane przez 8-12 godz.przedtem chodziły w delcie i było ok.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: omega 8000

Post autor: ProScan »

jest wasza gwarancja ,


Czyja??

Na pewno nie moja.

Proszę zanieść wykrywacz do najbliższego elektronika, który dysponuje amperomierzem. Niech sprawdzi pobór prądu.

Ja się bronię przed przyjmowaniem wykrywaczy do sprawdzania - dosyć mam tych zepsutych.

:pa

proscan
ass
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 29, 2013 9:25 am

Re: omega 8000

Post autor: ass »

Dziękuję za poradę,jednak to ładowarka ,musi mieć ładowanie 9V- 20mA ,jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam ProScan .
ODPOWIEDZ