Jeśli można zapytać, czy wewnętrzny trymer w XLT służy jedynie do kalibracji wskazań VDI, czy przestawiony ma wpływ na inne parametry i spowoduje niepoprawne działanie sprzętu?
Pozdrawiam
Jacek
Znaleziono 6 wyników
- wt wrz 23, 2014 9:18 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Potencjometr XLT
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3481
- wt wrz 23, 2014 8:13 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Sonda XLT - krzyżak z chudym kablem
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3365
Sonda XLT - krzyżak z chudym kablem
Witam.
Mam pytanie dotyczące sond BM 950.Kupiłem trzy miesiące temu nową sondę u polskiego dystrybutora - krzyżak. Ku mojemu zdziwieniu sonda z chudym przewodem-czy tak powinno być, czy powinien być już gruby?. Obawiam się , że dostałem jakiś leżak magazynowy.
Z góry dziękuję za info.
Pozdrawiam
Jacek
Mam pytanie dotyczące sond BM 950.Kupiłem trzy miesiące temu nową sondę u polskiego dystrybutora - krzyżak. Ku mojemu zdziwieniu sonda z chudym przewodem-czy tak powinno być, czy powinien być już gruby?. Obawiam się , że dostałem jakiś leżak magazynowy.
Z góry dziękuję za info.
Pozdrawiam
Jacek
- śr paź 16, 2013 2:06 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Golden Mask
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4091
Re: Golden Mask
Witam
Sądzisz,że będę obiektywny jako sprzedający? :)
Ilość sprzętów z ,którymi chodziłem nie ma tu nic do rzeczy, choć było ich sporo. Nie chcę brnąć w porównania sprzętów bo to nie ma sensu.GM2 nie da się porównać z żadnym Tesoro ,są to inne wykrywacze- chyba ,że GM1 i GM4.
GM2 w działaniu ...
Sądzisz,że będę obiektywny jako sprzedający? :)
Ilość sprzętów z ,którymi chodziłem nie ma tu nic do rzeczy, choć było ich sporo. Nie chcę brnąć w porównania sprzętów bo to nie ma sensu.GM2 nie da się porównać z żadnym Tesoro ,są to inne wykrywacze- chyba ,że GM1 i GM4.
GM2 w działaniu ...
- czw sie 29, 2013 12:13 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Zakup XLT
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 6944
Re: Zakup XLT
Bardzo dziękuję za szybką naprawę.
Pozdrawiam
Jacek
Pozdrawiam
Jacek
- ndz lip 28, 2013 9:19 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Zakup XLT
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 6944
Re: Zakup XLT
Tak , na innej sondzie jest OK.
- ndz lip 28, 2013 8:59 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Zakup XLT
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 6944
Re: Zakup XLT
Witam
Jako,iż jest to mój pierwszy post na forum witam wszystkich. Co do tematu :
,,Kupując wykrywacz na allegro w zasadzie należy się liczyć z góry z tym, że wykrywacz może być niesprawny. Czasami sprzedający nie zna faktycznego stanu, a czasami udaje że nie wie,,
dokładnie - kupiłem Spectrum XLT z ...
Jako,iż jest to mój pierwszy post na forum witam wszystkich. Co do tematu :
,,Kupując wykrywacz na allegro w zasadzie należy się liczyć z góry z tym, że wykrywacz może być niesprawny. Czasami sprzedający nie zna faktycznego stanu, a czasami udaje że nie wie,,
dokładnie - kupiłem Spectrum XLT z ...