Znaleziono 43 wyniki
- śr sty 11, 2017 2:09 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: DeepTech Vista Gold czy Ktoś używa Opinie
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 30365
Re: DeepTech Vista Gold czy Ktoś używa Opinie
Witam , "kawe" trochę przybliżyłeś Vistę Gold , czy możesz jeszcze napisać coś na temat odporności na zakłócenia elektromagnetyczne . Miewałem z tym częste problemy . Linie energetyczne są od dawna moją zmorą . Biegam z T2 wersja 6.0 czyli nie najnowsza , jednak jest to mój dziewiąty wykrywacz na ...
- wt sty 10, 2017 3:21 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zakłócenia elektromagnetyczne
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 9044
Zakłócenia elektromagnetyczne
Witam , mam pytanko na temat możliwości wykrywaczy pod względem wzbudzania pod liniami energetycznymi. Trochę mnie wkurza to że nic nie mogę poradzić na ten problem . Chodzę obecnie z T 2 i zmiana częstotliwości nic nie pomaga . Kilka miejscówek jest dla mnie nie dostępnych właśnie z tego powodu ...
- sob sty 07, 2017 8:16 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: stary model Bounty Huntera TrackerII
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 10398
Re: stary model Bounty Huntera TrackerII
Jak zawsze można na Ciebie liczyć , dzięki .
Pozdrawiam
Pozdrawiam
- pt sty 06, 2017 11:23 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: stary model Bounty Huntera TrackerII
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 10398
Re: stary model Bounty Huntera TrackerII
Dzięki za odpowiedź , a co do możliwości negocjacji ceny to cwaniaczki nie zejdą poniżej wywoławczej , zresztą jako dziadek już i tak wyżej nie podskoczę
Pozdrawiam .
Pozdrawiam .
- pn sty 02, 2017 6:45 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: stary model Bounty Huntera TrackerII
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 10398
stary model Bounty Huntera TrackerII
Witam , Może się nie zdenerwujesz na ten post . wracam po kilkuletniej przerwie z prośbą o radę .jestem już na upragnionej emeryturze więc będzie wreszcie czas na pogrzebanie w ziemi i w związku z tym pytanie czy ten detektor wystarczy by mój wnuczek złapał bakcyla ?
http://allegro.pl/wykrywacz ...
http://allegro.pl/wykrywacz ...
- pn paź 20, 2008 9:27 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
- Odpowiedzi: 33
- Odsłony: 35025
Re: GTI 2500 problem
Witam ponownie
Chciałbym dokończyć temat powyższej usterki i jednocześnie zapytać czy w/w usterka mogła być spowodowana tym że zauważyłem brak napięcia na przewodach wychodzących z puszki z bateriami. Okazało się że jeden z pakietów w które wsuwa się baterie ma nadtopiony plastik przy sprężynce ...
Chciałbym dokończyć temat powyższej usterki i jednocześnie zapytać czy w/w usterka mogła być spowodowana tym że zauważyłem brak napięcia na przewodach wychodzących z puszki z bateriami. Okazało się że jeden z pakietów w które wsuwa się baterie ma nadtopiony plastik przy sprężynce ...
- wt paź 14, 2008 9:07 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: C.Scope 1220R
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 1891
C.Scope 1220R
Proscan co sądzisz o tym sprzęcie,
m
to chyba statyk , mam chęć kupić jeśli cena nie przekroczy granic rozsądku . Przedtem jednak chcę zasięgnąć Twojej opini. Nigdy jeszcze nie chodziłem za drobnicą ze statykiem, podobno potrafi wyłuskać fanty z pomiędzy żelaznych śmieci . Osobiście trochę w to ...
m
to chyba statyk , mam chęć kupić jeśli cena nie przekroczy granic rozsądku . Przedtem jednak chcę zasięgnąć Twojej opini. Nigdy jeszcze nie chodziłem za drobnicą ze statykiem, podobno potrafi wyłuskać fanty z pomiędzy żelaznych śmieci . Osobiście trochę w to ...
- wt paź 14, 2008 8:47 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Snajperka do cz3d
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 2956
Re: Snajperka do cz3d
Wielkie dzięki dla obu Panów.
- pn paź 13, 2008 8:44 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Snajperka do cz3d
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 2956
Snajperka do cz3d
Witam
Mam pytanie do Proscana , co sądzisz o tej aukcji
Ceweczka snajperska Fisher (numer 457440695)
Czy ta ceweczka nadaje się do cz-3d ?
pozdr.
Mam pytanie do Proscana , co sądzisz o tej aukcji
Ceweczka snajperska Fisher (numer 457440695)
Czy ta ceweczka nadaje się do cz-3d ?
pozdr.
- ndz paź 05, 2008 8:13 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
- Odpowiedzi: 33
- Odsłony: 35025
Re: GTI 2500 problem
Witam ponownie
Dzisiaj na polu z garretem było wszystko O.K. - przez jakieś trzy godziny.
Przed powrotem do domu zaczoł wariować , do w/w objawów doszło również to , żę sensitivity samoczynnie przestawia się na max, oraz jak wspomniałem surface elimination ma włączone 2 i 4 cale ( włącza się samo ...
Dzisiaj na polu z garretem było wszystko O.K. - przez jakieś trzy godziny.
Przed powrotem do domu zaczoł wariować , do w/w objawów doszło również to , żę sensitivity samoczynnie przestawia się na max, oraz jak wspomniałem surface elimination ma włączone 2 i 4 cale ( włącza się samo ...
- sob paź 04, 2008 9:23 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
- Odpowiedzi: 33
- Odsłony: 35025
GTI 2500 problem
Witam
Kilka dni temu zakupiłem u Ciebie instrukcję do GTI (wysłałeś do Kozienic dla mojego kolegi który nie ma dostępu do internetu). Najwidoczniej mój koleś nie przeczytał dokładnie owej instrukcji, wczoraj przyleciał z płaczem.
Wykrywacz nie wydaje żadnych dźwięków. Podczas próby z monetkami ...
Kilka dni temu zakupiłem u Ciebie instrukcję do GTI (wysłałeś do Kozienic dla mojego kolegi który nie ma dostępu do internetu). Najwidoczniej mój koleś nie przeczytał dokładnie owej instrukcji, wczoraj przyleciał z płaczem.
Wykrywacz nie wydaje żadnych dźwięków. Podczas próby z monetkami ...
- pt wrz 19, 2008 9:17 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: instrukcja obsługi do GTI 2500
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2567
instrukcja obsługi do GTI 2500
Witam
To prośba do Proskana oczywiście,potrzebuję taką instrukcję
Nie mam zamiaru kopiować od znajomych , chcę mieć swoją
a to że mój angielski jest trochę za cienki , to nie znaczy że mam
kogoś okradać . Jeśli możesz odsprzedać to bardzo proszę.
pozdr.
To prośba do Proskana oczywiście,potrzebuję taką instrukcję
Nie mam zamiaru kopiować od znajomych , chcę mieć swoją
a to że mój angielski jest trochę za cienki , to nie znaczy że mam
kogoś okradać . Jeśli możesz odsprzedać to bardzo proszę.
pozdr.
- ndz maja 27, 2007 10:53 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: XLT czy Xterra 70
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5611
Re: XLT czy Xterra 70
Więc już ostatnie pytanko .
Proscan czy Twoim zdaniem zmiana x-70 na XLT E series będzie zmianą na lepsze . W zasadzie to w X70 brakowało mi trochę trzech rzeczy, trybu statycznego , mixerka, no i troszkę zasięgu. Czy będę to miał kosztem trochę leciwej konstrukcji. Niestety nie stać mnie jeszcze ...
Proscan czy Twoim zdaniem zmiana x-70 na XLT E series będzie zmianą na lepsze . W zasadzie to w X70 brakowało mi trochę trzech rzeczy, trybu statycznego , mixerka, no i troszkę zasięgu. Czy będę to miał kosztem trochę leciwej konstrukcji. Niestety nie stać mnie jeszcze ...
- sob maja 26, 2007 7:59 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wady XLT E series
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 3602
Re: Wady XLT E series
Dzięki Panowie za szczere wypowiedzi, zastanawiam się jednak nad tym że żaden z Was nie nawiązał do mojego obecnego sprzętu czyli X-70.
Mniemam zatem, że mój zamiar zmiany wcale Was nie zdziwił i będzie
zupełnie pozytywnym posunięciem, a może się jednak mylę?
Mniemam zatem, że mój zamiar zmiany wcale Was nie zdziwił i będzie
zupełnie pozytywnym posunięciem, a może się jednak mylę?
- pt maja 25, 2007 11:13 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wady XLT E series
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 3602
Wady XLT E series
Witam
Jak w temacie , chciałbym poznać wady xlt e series ponieważ mam zamiar go zakupić . Biegam teraz z X-70 i jednak coś mi brakuje.
pozdr.
Jak w temacie , chciałbym poznać wady xlt e series ponieważ mam zamiar go zakupić . Biegam teraz z X-70 i jednak coś mi brakuje.
pozdr.