Znaleziono 43 wyniki

autor: leszek
śr sty 11, 2017 2:09 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: DeepTech Vista Gold czy Ktoś używa Opinie
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 30365

Re: DeepTech Vista Gold czy Ktoś używa Opinie

Witam , "kawe" trochę przybliżyłeś Vistę Gold , czy możesz jeszcze napisać coś na temat odporności na zakłócenia elektromagnetyczne . Miewałem z tym częste problemy . Linie energetyczne są od dawna moją zmorą . Biegam z T2 wersja 6.0 czyli nie najnowsza , jednak jest to mój dziewiąty wykrywacz na ...
autor: leszek
wt sty 10, 2017 3:21 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Zakłócenia elektromagnetyczne
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 9044

Zakłócenia elektromagnetyczne

Witam , mam pytanko na temat możliwości wykrywaczy pod względem wzbudzania pod liniami energetycznymi. Trochę mnie wkurza to że nic nie mogę poradzić na ten problem . Chodzę obecnie z T 2 i zmiana częstotliwości nic nie pomaga . Kilka miejscówek jest dla mnie nie dostępnych właśnie z tego powodu ...
autor: leszek
sob sty 07, 2017 8:16 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: stary model Bounty Huntera TrackerII
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 10398

Re: stary model Bounty Huntera TrackerII

Jak zawsze można na Ciebie liczyć , dzięki .
Pozdrawiam
autor: leszek
pt sty 06, 2017 11:23 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: stary model Bounty Huntera TrackerII
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 10398

Re: stary model Bounty Huntera TrackerII

Dzięki za odpowiedź , a co do możliwości negocjacji ceny to cwaniaczki nie zejdą poniżej wywoławczej , zresztą jako dziadek już i tak wyżej nie podskoczę :m
Pozdrawiam .
autor: leszek
pn sty 02, 2017 6:45 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: stary model Bounty Huntera TrackerII
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 10398

stary model Bounty Huntera TrackerII

Witam , Może się nie zdenerwujesz na ten post . wracam po kilkuletniej przerwie z prośbą o radę .jestem już na upragnionej emeryturze więc będzie wreszcie czas na pogrzebanie w ziemi i w związku z tym pytanie czy ten detektor wystarczy by mój wnuczek złapał bakcyla ?
http://allegro.pl/wykrywacz ...
autor: leszek
pn paź 20, 2008 9:27 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 35025

Re: GTI 2500 problem

Witam ponownie
Chciałbym dokończyć temat powyższej usterki i jednocześnie zapytać czy w/w usterka mogła być spowodowana tym że zauważyłem brak napięcia na przewodach wychodzących z puszki z bateriami. Okazało się że jeden z pakietów w które wsuwa się baterie ma nadtopiony plastik przy sprężynce ...
autor: leszek
wt paź 14, 2008 9:07 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: C.Scope 1220R
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1891

C.Scope 1220R

Proscan co sądzisz o tym sprzęcie,
m
to chyba statyk , mam chęć kupić jeśli cena nie przekroczy granic rozsądku . Przedtem jednak chcę zasięgnąć Twojej opini. Nigdy jeszcze nie chodziłem za drobnicą ze statykiem, podobno potrafi wyłuskać fanty z pomiędzy żelaznych śmieci . Osobiście trochę w to ...
autor: leszek
wt paź 14, 2008 8:47 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Snajperka do cz3d
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2956

Re: Snajperka do cz3d

Wielkie dzięki dla obu Panów.
autor: leszek
pn paź 13, 2008 8:44 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Snajperka do cz3d
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2956

Snajperka do cz3d

Witam
Mam pytanie do Proscana , co sądzisz o tej aukcji
Ceweczka snajperska Fisher (numer 457440695)
Czy ta ceweczka nadaje się do cz-3d ?
pozdr.
autor: leszek
ndz paź 05, 2008 8:13 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 35025

Re: GTI 2500 problem

Witam ponownie
Dzisiaj na polu z garretem było wszystko O.K. - przez jakieś trzy godziny.
Przed powrotem do domu zaczoł wariować , do w/w objawów doszło również to , żę sensitivity samoczynnie przestawia się na max, oraz jak wspomniałem surface elimination ma włączone 2 i 4 cale ( włącza się samo ...
autor: leszek
sob paź 04, 2008 9:23 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 35025

GTI 2500 problem

Witam
Kilka dni temu zakupiłem u Ciebie instrukcję do GTI (wysłałeś do Kozienic dla mojego kolegi który nie ma dostępu do internetu). Najwidoczniej mój koleś nie przeczytał dokładnie owej instrukcji, wczoraj przyleciał z płaczem.
Wykrywacz nie wydaje żadnych dźwięków. Podczas próby z monetkami ...
autor: leszek
pt wrz 19, 2008 9:17 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: instrukcja obsługi do GTI 2500
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2567

instrukcja obsługi do GTI 2500

Witam
To prośba do Proskana oczywiście,potrzebuję taką instrukcję
Nie mam zamiaru kopiować od znajomych , chcę mieć swoją
a to że mój angielski jest trochę za cienki , to nie znaczy że mam
kogoś okradać . Jeśli możesz odsprzedać to bardzo proszę.
pozdr.
autor: leszek
ndz maja 27, 2007 10:53 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: XLT czy Xterra 70
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5611

Re: XLT czy Xterra 70

Więc już ostatnie pytanko .
Proscan czy Twoim zdaniem zmiana x-70 na XLT E series będzie zmianą na lepsze . W zasadzie to w X70 brakowało mi trochę trzech rzeczy, trybu statycznego , mixerka, no i troszkę zasięgu. Czy będę to miał kosztem trochę leciwej konstrukcji. Niestety nie stać mnie jeszcze ...
autor: leszek
sob maja 26, 2007 7:59 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Wady XLT E series
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3602

Re: Wady XLT E series

Dzięki Panowie za szczere wypowiedzi, zastanawiam się jednak nad tym że żaden z Was nie nawiązał do mojego obecnego sprzętu czyli X-70.
Mniemam zatem, że mój zamiar zmiany wcale Was nie zdziwił i będzie
zupełnie pozytywnym posunięciem, a może się jednak mylę?
autor: leszek
pt maja 25, 2007 11:13 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Wady XLT E series
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3602

Wady XLT E series

Witam
Jak w temacie , chciałbym poznać wady xlt e series ponieważ mam zamiar go zakupić . Biegam teraz z X-70 i jednak coś mi brakuje.
pozdr.