Znaleziono 9 wyników
Wyszukiwanie zaawansowane
- autor: Mikimi2
- pn sty 03, 2022 4:52 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's MXT PRO Overload
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 49453
Dziękuję za naprawę.
Detektor dotarł cały i zdrowy. Odpaliłem w mieszkaniu i wszystko jest ok.
Jutro pierwszy wypad w tym roku.
Pozdrawiam

- autor: Mikimi2
- śr gru 29, 2021 11:09 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's MXT PRO Overload
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 49453
Bardzo mnie to cieszy, że udało się odzyskać treszold. Niestety o przeszłości używanego 10 letniego wykrywacza nie wiele mogę powiedzieć poza jedną naprawą wskazaną w formularzu.
Oby działał jak najdłużej

- autor: Mikimi2
- wt gru 28, 2021 10:27 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's MXT PRO Overload
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 49453
O jednej naprawie wiedziałem i w mailu to napisałem
Dla mnie jest ważne czy Pan pacjenta uzdrowi ? płacę jak za prezydenta !
- autor: Mikimi2
- ndz gru 19, 2021 8:19 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's MXT PRO Overload
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 49453
Ok prawie wszystko jasne, tylko pytanie czy też trzebaby wysłać sondę ? Czy sama puszka z naładowanymi bateriami starczy ?
- autor: Mikimi2
- sob gru 18, 2021 1:03 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's MXT PRO Overload
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 49453
W dobie covidu teleporady są bardzo modne
W takim razie chciałbym wysłać dziadka na serwis.
O termin styczniowej wysyłki dzwonić w poniedziałek czy poprostu na początku stycznia wysłać ?
Pozdrawiam
- autor: Mikimi2
- pt gru 17, 2021 10:21 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's MXT PRO Overload
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 49453
Tak pisałem, w między czasie padła mi skrzynka pocztowa.
Dziękuję za informację dot mojego problemu.
Czy mam to rozumieć tak , że detektor jest sprawny a cewki szlag trafił?
Może przydał by mu się przegląd ?
Pozdrawiam
- autor: Mikimi2
- pt gru 17, 2021 7:39 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's MXT PRO Overload
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 49453
Dzień dobry,
Przeszukałem forum lecz problemu przeładowania w MXT PRO z sondą Detech nie znalazłem.
Problem polega na tym, że komunikat o przeładowaniu pojawia się od gain 6 w górę, czasem mogę podciągnąć do 9 i dopiero jest przeładowanie.
Stało się to z dnia na dzień, wcześniej chodziłem na ...
- autor: Mikimi2
- pn lis 24, 2014 10:50 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Prospector 3
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 5653
Dzięki Proscan za odpowiedz.
Tak to jest nowość. Ale nie ma żadnych opini o nim. Z tego co wyczytałem to w porównaniu do modelu P2 ma wbudowany akumulator oraz wykonany jest z ciut lepszych materiałów. No i cena wzrosła. To może wypowie sie osoba używająca P2?
Przy okazji zapytam jeszcze o dwa ...
- autor: Mikimi2
- pn lis 24, 2014 7:04 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Prospector 3
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 5653
Czy ktoś używał Prospectora 3? Planuje zakupić wykrywacz do Max 1500 zł - nie jest to dużo kasy niestety wiec szukam używanego, najlepiej z gwarancją. Mam okazje w dobrej kasie kupic właśnie Armanda lecz nie ma zbyt dobrej opini na forach. Szukam militarkę głownie ale drobnicę też musi sygnalizować ...