Znaleziono 16 wyników

autor: asterix
śr sie 08, 2018 2:12 pm
Forum: Kramik
Temat: Kupię cewkę snajperkę do Fishera F5
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 9904

Re: Kupię cewkę snajperkę do Fishera F5

OK , Gospodarzu troszkę duża ...Ale jak by co to polecam się pamięci Pozdrawiam
autor: asterix
wt sie 07, 2018 12:19 pm
Forum: Kramik
Temat: Kupię cewkę snajperkę do Fishera F5
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 9904

Re: Kupię cewkę snajperkę do Fishera F5

Witam Gospodarza .Teraz mam z zestawu 11 dd ,mam do sprawdzenia duży śmietnik z czasów 2 w.ś. więc może mała cewka np. 5 była by lepsza w separacji .A przypadkiem nie ma Pan czegoś ? - stan wizualny obojętny :)
autor: asterix
pn sie 06, 2018 10:36 am
Forum: Kramik
Temat: Kupię cewkę snajperkę do Fishera F5
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 9904

Kupię cewkę snajperkę do Fishera F5

Witam .Stan wizualny bez znaczenia ,musi być tylko w 10000 % sprawna .Pozdrawiam Gospodarza oraz czytających temat . P.S. Snajperki ,których wykrywaczy są kompatybilne z F5 ?
autor: asterix
wt sty 31, 2017 4:34 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Makro CF77 Coin Finder. Cóż to takiego ?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 10131

Re: Makro CF77 Coin Finder. Cóż to takiego ?

Witam.Dziękuję za wypowiedż Adminie ,na jednym z forów znalazłem użytkownika tego czegoś ,skontaktowałem się z nim i jak tylko zjadą śniegi jesteśmy umówieni na testy ,twierdzi ,że jemu pasuje i po roku użytkowania nie zamienił by go na nic innego w porównywalnej cenie ,porównamy ,zobaczymy ale ...
autor: asterix
pn sty 30, 2017 1:55 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Makro CF77 Coin Finder. Cóż to takiego ?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 10131

Re: Makro CF77 Coin Finder. Cóż to takiego ?

Panowie ,nikt nic nie wie ? A może Nokta velox one ? Proszę o wypowiedzi ,że bym nie zdążył wydać pieniędzy bo zawsze jakaś dziura w domku jest do załatania...
autor: asterix
sob sty 28, 2017 12:45 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Makro CF77 Coin Finder. Cóż to takiego ?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 10131

Makro CF77 Coin Finder. Cóż to takiego ?

Witam.Szukam czegoś o przyzwoitych zasięgach na drobnicę ,wiosna blisko .Znalazłem takie coś http://mocnysygnal.pl/pl/p/Makro-CF77-Coin-Finder/105 .Bardzo mało informacji jest na temat tego wykrywacza ,Proszę o wypowiedzi użytkowników lub byłych użytkowników :) Pozdrawiam
autor: asterix
pt lis 18, 2016 10:09 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: pytanie o zamienność cewek Teknetics Fisher Bounty Hunter
Odpowiedzi: 32
Odsłony: 77824

Re: pytanie o zamienność cewek Teknetics Fisher Bounty Hunte

Witam .Adminie proszę o info na kiedy można zamówić/kupić przejściówkę zrobioną przez Ciebie widoczną na jednej z fotek w tym temacie oraz jakie są jej koszty .Pozdrawiam i proszę o info
autor: asterix
śr lis 16, 2016 12:47 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: pytanie o zamienność cewek Teknetics Fisher Bounty Hunter
Odpowiedzi: 32
Odsłony: 77824

Cewka do teknetiksa eurotek

Witam .Czy do zwykłego euroteka ( nie pro ) można założyć cewkę dd od delty 4000 ?Nie chcę kupować w ciemno a coś ktoś mi kiedyś mówił ,że nie .Jeśli można to proszę o wypowiedż Gospodarza tego forum o doradzenie jaką cewkę można założyć do teknetiksa eurotek (nie pro ) ,bo oryginalna 8 cali jest ...
autor: asterix
wt sie 09, 2016 12:47 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: solfernus-ver-2
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 22621

Re: solfernus-ver-2

Tak ,to prawda ,dam sobie spokój .Nie stać mnie na uczenie się na własnych błędach .Dziękuję Ci Adminie za wypowiedż .Pozdrawiam Gospodarza oraz czytających .
autor: asterix
wt sie 09, 2016 12:30 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Compass Relic & Coin Finder
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 21526

Re: Compass Relic & Coin Finder

O ja :oops: :oops: :oops: O matko Tereso i ojcze Tesoro
autor: asterix
wt sie 09, 2016 9:15 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Compass Relic & Coin Finder
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 21526

Re: Compass Relic & Coin Finder

Te zasięgi to były dobre 10 lat "nazat" , na dyskryminacji 1 cent 21 cm to jakieś wielkie halo ?
autor: asterix
pn sie 08, 2016 8:18 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: solfernus-ver-2
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 22621

SOLFERNUS

Witam.Panie i Panowie proszę o opinie na temat - http://allegro.pl/wykrywaczsolfernusv-4-0-sonda-16khz-dd25cm-sl-bezp-i6378619232.html .Wiem ,że gospodarz tego forum nie ma zbyt dobrych opinii na temat rodzimej produkcji , lecz może zmienił zdanie ...Adminie , jeśli to czytasz , proszę wypowiedz się ...
autor: asterix
pt lut 12, 2016 10:55 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Viking 8 MX obsługa
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 10534

Re: Viking 8 MX obsługa

Dziękuję BARDZO :S :th :D Pozdrawiam
autor: asterix
pt lut 12, 2016 9:13 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Viking 8 MX obsługa
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 10534

Re: Viking 8 MX Armand Automatic - zdziwienie ...

Zawracam Ci głowę Proscan ,dzięki za cierpliwość ...Tak to wygląda ...Nie wiem do czego jest to pokrętło przy wejściu cewki ,i te pokrętła na all metal to rozgryzłem tylko dyskryminacja mnie nurtuje ,jak to poustawiać ...Jeszcze raz sory i jak możesz to poświęć mi chwilkę na odpowiedż.Pozdrawiam
autor: asterix
czw lut 11, 2016 3:49 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Viking 8 MX obsługa
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 10534

Viking 8 MX obsługa

Witam i dziękuję za wypowiedż .Mam jeszcze taką prośbę ,chciałbym jeszcze poustawiać go na dyskryminacji ,jednak nigdzie nie ma do niego instrukcji ,możesz pomóc Proscan ?może chociarz krótki opis tych pokręteł ...proszę .Pozdrawiam