Znaleziono 16 wyników
- śr sie 08, 2018 2:12 pm
- Forum: Kramik
- Temat: Kupię cewkę snajperkę do Fishera F5
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 9904
Re: Kupię cewkę snajperkę do Fishera F5
OK , Gospodarzu troszkę duża ...Ale jak by co to polecam się pamięci Pozdrawiam
- wt sie 07, 2018 12:19 pm
- Forum: Kramik
- Temat: Kupię cewkę snajperkę do Fishera F5
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 9904
Re: Kupię cewkę snajperkę do Fishera F5
Witam Gospodarza .Teraz mam z zestawu 11 dd ,mam do sprawdzenia duży śmietnik z czasów 2 w.ś. więc może mała cewka np. 5 była by lepsza w separacji .A przypadkiem nie ma Pan czegoś ? - stan wizualny obojętny 
- pn sie 06, 2018 10:36 am
- Forum: Kramik
- Temat: Kupię cewkę snajperkę do Fishera F5
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 9904
Kupię cewkę snajperkę do Fishera F5
Witam .Stan wizualny bez znaczenia ,musi być tylko w 10000 % sprawna .Pozdrawiam Gospodarza oraz czytających temat . P.S. Snajperki ,których wykrywaczy są kompatybilne z F5 ?
- wt sty 31, 2017 4:34 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Makro CF77 Coin Finder. Cóż to takiego ?
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 10131
Re: Makro CF77 Coin Finder. Cóż to takiego ?
Witam.Dziękuję za wypowiedż Adminie ,na jednym z forów znalazłem użytkownika tego czegoś ,skontaktowałem się z nim i jak tylko zjadą śniegi jesteśmy umówieni na testy ,twierdzi ,że jemu pasuje i po roku użytkowania nie zamienił by go na nic innego w porównywalnej cenie ,porównamy ,zobaczymy ale ...
- pn sty 30, 2017 1:55 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Makro CF77 Coin Finder. Cóż to takiego ?
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 10131
Re: Makro CF77 Coin Finder. Cóż to takiego ?
Panowie ,nikt nic nie wie ? A może Nokta velox one ? Proszę o wypowiedzi ,że bym nie zdążył wydać pieniędzy bo zawsze jakaś dziura w domku jest do załatania...
- sob sty 28, 2017 12:45 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Makro CF77 Coin Finder. Cóż to takiego ?
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 10131
Makro CF77 Coin Finder. Cóż to takiego ?
Witam.Szukam czegoś o przyzwoitych zasięgach na drobnicę ,wiosna blisko .Znalazłem takie coś http://mocnysygnal.pl/pl/p/Makro-CF77-Coin-Finder/105 .Bardzo mało informacji jest na temat tego wykrywacza ,Proszę o wypowiedzi użytkowników lub byłych użytkowników
Pozdrawiam
- pt lis 18, 2016 10:09 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: pytanie o zamienność cewek Teknetics Fisher Bounty Hunter
- Odpowiedzi: 32
- Odsłony: 77824
Re: pytanie o zamienność cewek Teknetics Fisher Bounty Hunte
Witam .Adminie proszę o info na kiedy można zamówić/kupić przejściówkę zrobioną przez Ciebie widoczną na jednej z fotek w tym temacie oraz jakie są jej koszty .Pozdrawiam i proszę o info
- śr lis 16, 2016 12:47 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: pytanie o zamienność cewek Teknetics Fisher Bounty Hunter
- Odpowiedzi: 32
- Odsłony: 77824
Cewka do teknetiksa eurotek
Witam .Czy do zwykłego euroteka ( nie pro ) można założyć cewkę dd od delty 4000 ?Nie chcę kupować w ciemno a coś ktoś mi kiedyś mówił ,że nie .Jeśli można to proszę o wypowiedż Gospodarza tego forum o doradzenie jaką cewkę można założyć do teknetiksa eurotek (nie pro ) ,bo oryginalna 8 cali jest ...
- wt sie 09, 2016 12:47 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: solfernus-ver-2
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 22621
Re: solfernus-ver-2
Tak ,to prawda ,dam sobie spokój .Nie stać mnie na uczenie się na własnych błędach .Dziękuję Ci Adminie za wypowiedż .Pozdrawiam Gospodarza oraz czytających .
- wt sie 09, 2016 12:30 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Compass Relic & Coin Finder
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 21526
Re: Compass Relic & Coin Finder
O ja
O matko Tereso i ojcze Tesoro
- wt sie 09, 2016 9:15 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Compass Relic & Coin Finder
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 21526
Re: Compass Relic & Coin Finder
Te zasięgi to były dobre 10 lat "nazat" , na dyskryminacji 1 cent 21 cm to jakieś wielkie halo ?
- pn sie 08, 2016 8:18 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: solfernus-ver-2
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 22621
SOLFERNUS
Witam.Panie i Panowie proszę o opinie na temat - http://allegro.pl/wykrywaczsolfernusv-4-0-sonda-16khz-dd25cm-sl-bezp-i6378619232.html .Wiem ,że gospodarz tego forum nie ma zbyt dobrych opinii na temat rodzimej produkcji , lecz może zmienił zdanie ...Adminie , jeśli to czytasz , proszę wypowiedz się ...
- pt lut 12, 2016 10:55 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Viking 8 MX obsługa
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 10534
Re: Viking 8 MX obsługa
Dziękuję BARDZO
Pozdrawiam
- pt lut 12, 2016 9:13 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Viking 8 MX obsługa
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 10534
Re: Viking 8 MX Armand Automatic - zdziwienie ...
Zawracam Ci głowę Proscan ,dzięki za cierpliwość ...Tak to wygląda ...Nie wiem do czego jest to pokrętło przy wejściu cewki ,i te pokrętła na all metal to rozgryzłem tylko dyskryminacja mnie nurtuje ,jak to poustawiać ...Jeszcze raz sory i jak możesz to poświęć mi chwilkę na odpowiedż.Pozdrawiam
- czw lut 11, 2016 3:49 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Viking 8 MX obsługa
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 10534
Viking 8 MX obsługa
Witam i dziękuję za wypowiedż .Mam jeszcze taką prośbę ,chciałbym jeszcze poustawiać go na dyskryminacji ,jednak nigdzie nie ma do niego instrukcji ,możesz pomóc Proscan ?może chociarz krótki opis tych pokręteł ...proszę .Pozdrawiam