a jest wogóle jakaś sonda do XLT typu DD ?
Pozdrawiam
AMado
Znaleziono 12 wyników
- czw mar 22, 2007 7:32 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Cewka do XLT z allegro typu DD scan
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3971
- czw mar 22, 2007 7:30 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: XLT rozebranie pierścienia mocującego ?
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4805
Re: XLT rozebranie pierścienia mocującego ?
a oliwke można ?
Pozdrawiam
AMado
Pozdrawiam
AMado
- czw mar 22, 2007 4:19 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: XLT rozebranie pierścienia mocującego ?
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4805
XLT rozebranie pierścienia mocującego ?
Witam
Po ostatnim wypadzie do "pierścieńia mocującego" dostał mi się piach i strasznie trzeszczy jak się go zamyka i otwiera, jak to rozebrać, żeby można było oczyścić całość z piachu, lub czy jest jakiś inny sposób na pozbyscie się przykrego efektu ?
pozdrawiam
Amado
Po ostatnim wypadzie do "pierścieńia mocującego" dostał mi się piach i strasznie trzeszczy jak się go zamyka i otwiera, jak to rozebrać, żeby można było oczyścić całość z piachu, lub czy jest jakiś inny sposób na pozbyscie się przykrego efektu ?
pozdrawiam
Amado
- wt mar 13, 2007 9:10 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Głośność dzwięku w XLT
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 12750
Re: Głośność dzwięku w XLT
kolega urzywa akumulatorków 2700 mAh i starcza mu to jak twierdzi na jakieś 3 wyjścia po ok 5-6 h
Pozdrawiam
Amado
Pozdrawiam
Amado
- pn mar 12, 2007 10:15 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Głośność dzwięku w XLT
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 12750
Re: Głośność dzwięku w XLT
Witam
To co zauważyłem ze niezależnie od długości ładowania, napięcie na akumulatorkach osiąga poziom ok 10 V, zaś po włożeniu zwykłych baterii alkalicznych poziom napięcia waha się w okolicach 11,5 V czy nawet 12 V. chociaż max jest podane napięcie 14V o ile pamiętam ?
No i tak jak już ...
To co zauważyłem ze niezależnie od długości ładowania, napięcie na akumulatorkach osiąga poziom ok 10 V, zaś po włożeniu zwykłych baterii alkalicznych poziom napięcia waha się w okolicach 11,5 V czy nawet 12 V. chociaż max jest podane napięcie 14V o ile pamiętam ?
No i tak jak już ...
- pt mar 09, 2007 4:14 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Instrukcja na allegro
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 21286
Re: Instrukcja na allegro
a, i jeszcze jedno pytanko co dokładnie oznacza temobindowany ?, bo ja do swojego wykrywacza dostałem instrukcje w identycznej formie jak ta z w/w aukcji ?
Pozdrawiam
amado
Pozdrawiam
amado
- pt mar 09, 2007 4:12 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Instrukcja na allegro
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 21286
Re: Instrukcja na allegro
swoją drogą, to razem z wykrywaczem dostałem instrukcje obsługi ( proscana) niestety jest ona w mało przyjezdnym w terenie formacie A4, i chciałem spytać o możliwość ewentualnego udostępnienia instrukcji w jakieś adaptowanej elektronicznej formie...po to rzecz jasna ażeby wydrukować ją sobie w ...
- czw mar 08, 2007 8:27 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Głośność dzwięku w XLT
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 12750
Re: Głośność dzwięku w XLT
Witam
Na słuchawkach nie wszędzie da się chodzić, niestety:-(
Co zaś do porównaniu XLT do ACE to to jest już chyba przesada.... jeżeli tak jest to trzeba napisać gdzieś ze sprzęt przydatny tylko z słuchawkami:-)
W odniesieniu zaś do akumulatora to jest on oryginalny ( zakupiony w Vikingu razem ...
Na słuchawkach nie wszędzie da się chodzić, niestety:-(
Co zaś do porównaniu XLT do ACE to to jest już chyba przesada.... jeżeli tak jest to trzeba napisać gdzieś ze sprzęt przydatny tylko z słuchawkami:-)
W odniesieniu zaś do akumulatora to jest on oryginalny ( zakupiony w Vikingu razem ...
- śr mar 07, 2007 11:21 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Głośność dzwięku w XLT
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 12750
Re: Głośność dzwięku w XLT
czyli o ile rozumiem ciszej się nie da ?
Pozdrawiam
Amado
Pozdrawiam
Amado
- wt mar 06, 2007 1:09 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Głośność dzwięku w XLT
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 12750
Re: Głośność dzwięku w XLT
po prostu w pewnych sytuacjach jest on zdecydowanie za głośny, a to jest dość niezręczne.
A tak trochę z innej beczki to ile powinien wytrzymać akumulatorek do XLT. Bo ostatnio padł mi po 5 godzinach szukania, przy wyłączonym podświetleniu
pozdrawiam
Amado
A tak trochę z innej beczki to ile powinien wytrzymać akumulatorek do XLT. Bo ostatnio padł mi po 5 godzinach szukania, przy wyłączonym podświetleniu
pozdrawiam
Amado
- wt mar 06, 2007 1:06 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Głośność dzwięku w XLT
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 12750
Re: Głośność dzwięku w XLT
na głośniku
- wt mar 06, 2007 12:39 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Głośność dzwięku w XLT
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 12750
Głośność dzwięku w XLT
Jak zmienić ustawienie głośności w XLT E-Series, ponieważ w ustawieniu Target Volume można zmniejszyć ustawienie jedynie do progu 48, a to w niektórych sytuacjach jest zbyt głośne ustawienie.
pozdrawiam
Amado
pozdrawiam
Amado