Witam!
Po czterech latach z XLT zachorowałem na Spectrę . Rozważam zakup używango sprzętu, ale nie znam dokładnych różnic pomiędzy V3 a V3i. Gdzieś w sieci znalazłem info, że różnica polega tylko na okrojeniu fabrycznych programów i dodatkowymi językami. Czy poza tym są jakieś zmiany, które ...
Znaleziono 2 wyniki
- pn sie 08, 2011 11:05 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Spectra V3 a V3i - Różnice
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 5701
- śr paź 14, 2009 3:35 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Frame detektor lub inne, na "dużego zwierza"
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2642
Frame detektor lub inne, na "dużego zwierza"
Szukam sposobu na głębszą penetrację ziemianek (najbardziej zalezy mi na tych na Mierzei. Więc czysty piasek, bez kamieni itd.). Póki co swojego XLT uzbroiłem w BM 1500. Ale chcę jeszcze głebiej sięgnąć. Zastanawiam się nad ramą. Co sądzicie o tym?:
http://www.allegromat.pl/aukcja37452
Może jakieś inne propozycje?
pzdr!
http://www.allegromat.pl/aukcja37452
Może jakieś inne propozycje?
pzdr!