Może ktoś spotkał się z ta cewką i wie do jakiego wykrywacza podchodzi ???
http://img59.imageshack.us/i/dsc00810cv.jpg/
Znaleziono 19 wyników
- pt sie 13, 2010 12:46 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: cewka six shooter
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3679
- sob sty 03, 2009 11:39 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Pinpointer Sun Ray do EX SE ??
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 5051
Re: Pinpointer Sun Ray do EX SE ??
mozna prosic rowniez o takiego maila ...??
z gory dziekuje
pozdrawiam
Kris
z gory dziekuje
pozdrawiam
Kris
- ndz lip 20, 2008 12:21 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Pokrętło Balance Relic Hawk
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2505
Re: Pokrętło Balance Relic Hawk
czy to normalne ze pokretlo balance nie daje prawie oporu ???
inne pokretelka chodza delikatnie ale czuc opor a tym kreci sie zupelnie luzno i pokretlko obraca sie kilkakrotnie chyba z 8 razy ,,,,,??
inne pokretelka chodza delikatnie ale czuc opor a tym kreci sie zupelnie luzno i pokretlko obraca sie kilkakrotnie chyba z 8 razy ,,,,,??
- ndz cze 22, 2008 12:26 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Minelab RELIC HAWK
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 17355
Re: Minelab RELIC HAWK
o taka odp mi chodzilo
dziekuje i pozdrawiam
dziekuje i pozdrawiam
- wt cze 17, 2008 6:29 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Minelab RELIC HAWK
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 17355
Re: Minelab RELIC HAWK
chodzi mi o zmiane tonu dzwieku w zaleznosci od rodzaju wykrytego metalu ,,, w trybie dynamicznym
czy te filtry i inne roznice w stosunku do muszkietera warte sa az tak ogromnej roznicy cenowej
czy nie placi sie glownie za wykonanie detektora ??
czy dyskrymninacja ogranicza sie tylko do ...
czy te filtry i inne roznice w stosunku do muszkietera warte sa az tak ogromnej roznicy cenowej
czy nie placi sie glownie za wykonanie detektora ??
czy dyskrymninacja ogranicza sie tylko do ...
- wt cze 17, 2008 2:34 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Minelab RELIC HAWK
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 17355
Re: Minelab RELIC HAWK
nikt nic nie wie o tym sprzecie ???
Panie Proskanie nie mial go pan w reku by odpowiedziec choc na czesc pytan ??
jak jest z tym dzwiekiem jest modulacja czy nie ??
czy jest glosnik czy tylko sluchawki wchodza w gre ???
slyszalem ze sprawdza sie tylo na bardzo malo zasmieconych terenach bo ...
Panie Proskanie nie mial go pan w reku by odpowiedziec choc na czesc pytan ??
jak jest z tym dzwiekiem jest modulacja czy nie ??
czy jest glosnik czy tylko sluchawki wchodza w gre ???
slyszalem ze sprawdza sie tylo na bardzo malo zasmieconych terenach bo ...
- czw maja 22, 2008 10:10 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Minelab RELIC HAWK
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 17355
Minelab RELIC HAWK
Witam
chcialbym sie dowiedziec cos o tym wykrywaczu ..
podobno bardzo dobre zasiegi ale jak z innymi funkcjami dyskryminacja czulosc ??
czy z tak duza cewka nie bedzie omijalo sie sporo fantow (maskowanie) ?
czy jest dzwiek modulowany w zaleznosci od znaleziska czy nie ???
Jezeli ...
chcialbym sie dowiedziec cos o tym wykrywaczu ..
podobno bardzo dobre zasiegi ale jak z innymi funkcjami dyskryminacja czulosc ??
czy z tak duza cewka nie bedzie omijalo sie sporo fantow (maskowanie) ?
czy jest dzwiek modulowany w zaleznosci od znaleziska czy nie ???
Jezeli ...
- sob sty 19, 2008 5:07 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: parametry ladowarki xlt
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3081
Re: parametry ladowarki xlt
dziekuje bardzo
pozdrawiam
pozdrawiam

- sob sty 19, 2008 5:05 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: plytka xlt
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2781
plytka xlt
witam
jezeli to mozliwe .. poprosze o zdjecie plytki od strony druku tej najwiekszej z metalowego pudelka
pozdrawiam
jezeli to mozliwe .. poprosze o zdjecie plytki od strony druku tej najwiekszej z metalowego pudelka
pozdrawiam
- sob sty 19, 2008 2:54 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: parametry ladowarki xlt
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3081
parametry ladowarki xlt
witam
jake parametry posiada ladowarka do aku w xlt ??
chce cos poszukac w domu co sie moze nadac ,,,,
pozdrawiam
jake parametry posiada ladowarka do aku w xlt ??
chce cos poszukac w domu co sie moze nadac ,,,,
pozdrawiam
- czw sty 03, 2008 1:00 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Xlt pro a inne xlt ...???
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 3768
Re: Xlt pro a inne xlt ...???
cholercia ,,,sorki .. pozna pora
juz napisalem
dziekuje
pozdrawiam
juz napisalem
dziekuje
pozdrawiam
- czw sty 03, 2008 12:35 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Xlt pro a inne xlt ...???
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 3768
Re: Xlt pro a inne xlt ...???
to model spectrum xlt e-series (pro) hmm
na zdjeciu widze chyba starsza sonde gladka bez przetloczen ,,,, oraz jak mysle starszy kabel ,,, ma 6 mm ....
jezeli Pan moze podac maila to poprosze bo odnosnik na str glownej mi nie dziala ,,, skontaktuje sie i od razu poprosze o wycene wymiany kabelka ...
na zdjeciu widze chyba starsza sonde gladka bez przetloczen ,,,, oraz jak mysle starszy kabel ,,, ma 6 mm ....
jezeli Pan moze podac maila to poprosze bo odnosnik na str glownej mi nie dziala ,,, skontaktuje sie i od razu poprosze o wycene wymiany kabelka ...
- śr sty 02, 2008 2:12 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Xlt pro a inne xlt ...???
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 3768
Xlt pro a inne xlt ...???
witam
ciekawi mnie czym sie rozni XLT PRO od obecnych XLT bo chyba jest starszy ,,,? Jakie sa jego +/- ?? No chyba ze roznic nie ma
Pozdrawiam
Kris
ciekawi mnie czym sie rozni XLT PRO od obecnych XLT bo chyba jest starszy ,,,? Jakie sa jego +/- ?? No chyba ze roznic nie ma
Pozdrawiam
Kris
- sob gru 22, 2007 9:43 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Wykrywacz do zlota........ a inne fanty
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 11871
Re: Wykrywacz do zlota........ a inne fanty
cenka to dla mnie slaby wyznacznik ,,,,,
jest juz na rynku troche maszyn z masakrycznie zawyzona cena a lipnymi mozliwosciami
Myslalem o kupieniu w USA lub UK ,, uzywki chodza w milych cenkach ,,,, ale chyba nie bede szalal i wybiore cos bardziej uniwersalnego ....
dzieki wszystkim za ...
jest juz na rynku troche maszyn z masakrycznie zawyzona cena a lipnymi mozliwosciami
Myslalem o kupieniu w USA lub UK ,, uzywki chodza w milych cenkach ,,,, ale chyba nie bede szalal i wybiore cos bardziej uniwersalnego ....
dzieki wszystkim za ...
- sob gru 22, 2007 9:27 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Wykrywacz do zlota........ a inne fanty
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 11871
Re: Wykrywacz do zlota........ a inne fanty
oo wkoncu jakis uzytkownik ,,
moze cos troszke szerzej ?? Pochodzil juz Pan z nim troszke czy to nowy nabytek ???
pozdrawiam
moze cos troszke szerzej ?? Pochodzil juz Pan z nim troszke czy to nowy nabytek ???
pozdrawiam