Znaleziono 19 wyników

autor: kris
pt sie 13, 2010 12:46 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewka six shooter
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3679

cewka six shooter

Może ktoś spotkał się z ta cewką i wie do jakiego wykrywacza podchodzi ???

http://img59.imageshack.us/i/dsc00810cv.jpg/
autor: kris
sob sty 03, 2009 11:39 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Pinpointer Sun Ray do EX SE ??
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 5051

Re: Pinpointer Sun Ray do EX SE ??

mozna prosic rowniez o takiego maila ...??

z gory dziekuje :)

pozdrawiam
Kris
autor: kris
ndz lip 20, 2008 12:21 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Pokrętło Balance Relic Hawk
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2505

Re: Pokrętło Balance Relic Hawk

czy to normalne ze pokretlo balance nie daje prawie oporu ???
inne pokretelka chodza delikatnie ale czuc opor a tym kreci sie zupelnie luzno i pokretlko obraca sie kilkakrotnie chyba z 8 razy ,,,,,??
autor: kris
ndz cze 22, 2008 12:26 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Minelab RELIC HAWK
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 17355

Re: Minelab RELIC HAWK

o taka odp mi chodzilo :)

dziekuje i pozdrawiam
autor: kris
wt cze 17, 2008 6:29 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Minelab RELIC HAWK
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 17355

Re: Minelab RELIC HAWK

chodzi mi o zmiane tonu dzwieku w zaleznosci od rodzaju wykrytego metalu ,,, w trybie dynamicznym

czy te filtry i inne roznice w stosunku do muszkietera warte sa az tak ogromnej roznicy cenowej

czy nie placi sie glownie za wykonanie detektora ??

czy dyskrymninacja ogranicza sie tylko do ...
autor: kris
wt cze 17, 2008 2:34 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Minelab RELIC HAWK
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 17355

Re: Minelab RELIC HAWK

nikt nic nie wie o tym sprzecie ???

Panie Proskanie nie mial go pan w reku by odpowiedziec choc na czesc pytan ??

jak jest z tym dzwiekiem jest modulacja czy nie ??
czy jest glosnik czy tylko sluchawki wchodza w gre ???

slyszalem ze sprawdza sie tylo na bardzo malo zasmieconych terenach bo ...
autor: kris
czw maja 22, 2008 10:10 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Minelab RELIC HAWK
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 17355

Minelab RELIC HAWK

Witam

chcialbym sie dowiedziec cos o tym wykrywaczu ..

podobno bardzo dobre zasiegi ale jak z innymi funkcjami dyskryminacja czulosc ??

czy z tak duza cewka nie bedzie omijalo sie sporo fantow (maskowanie) ?

czy jest dzwiek modulowany w zaleznosci od znaleziska czy nie ???

Jezeli ...
autor: kris
sob sty 19, 2008 5:07 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: parametry ladowarki xlt
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3081

Re: parametry ladowarki xlt

dziekuje bardzo


pozdrawiam :pa
autor: kris
sob sty 19, 2008 5:05 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: plytka xlt
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2781

plytka xlt

witam
jezeli to mozliwe .. poprosze o zdjecie plytki od strony druku tej najwiekszej z metalowego pudelka ;)

pozdrawiam
autor: kris
sob sty 19, 2008 2:54 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: parametry ladowarki xlt
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3081

parametry ladowarki xlt

witam
jake parametry posiada ladowarka do aku w xlt ??
chce cos poszukac w domu co sie moze nadac ,,,,
pozdrawiam
autor: kris
czw sty 03, 2008 1:00 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Xlt pro a inne xlt ...???
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3768

Re: Xlt pro a inne xlt ...???

cholercia ,,,sorki .. pozna pora ;)

juz napisalem

dziekuje
pozdrawiam
autor: kris
czw sty 03, 2008 12:35 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Xlt pro a inne xlt ...???
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3768

Re: Xlt pro a inne xlt ...???

to model spectrum xlt e-series (pro) hmm
na zdjeciu widze chyba starsza sonde gladka bez przetloczen ,,,, oraz jak mysle starszy kabel ,,, ma 6 mm ....
jezeli Pan moze podac maila to poprosze bo odnosnik na str glownej mi nie dziala ,,, skontaktuje sie i od razu poprosze o wycene wymiany kabelka ...
autor: kris
śr sty 02, 2008 2:12 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Xlt pro a inne xlt ...???
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3768

Xlt pro a inne xlt ...???

witam

ciekawi mnie czym sie rozni XLT PRO od obecnych XLT bo chyba jest starszy ,,,? Jakie sa jego +/- ?? No chyba ze roznic nie ma ;)

Pozdrawiam
Kris
autor: kris
sob gru 22, 2007 9:43 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Wykrywacz do zlota........ a inne fanty
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 11871

Re: Wykrywacz do zlota........ a inne fanty

cenka to dla mnie slaby wyznacznik ,,,,,

jest juz na rynku troche maszyn z masakrycznie zawyzona cena a lipnymi mozliwosciami

Myslalem o kupieniu w USA lub UK ,, uzywki chodza w milych cenkach ,,,, ale chyba nie bede szalal i wybiore cos bardziej uniwersalnego ....


dzieki wszystkim za ...
autor: kris
sob gru 22, 2007 9:27 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Wykrywacz do zlota........ a inne fanty
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 11871

Re: Wykrywacz do zlota........ a inne fanty

oo wkoncu jakis uzytkownik ,, :)

moze cos troszke szerzej ?? Pochodzil juz Pan z nim troszke czy to nowy nabytek ???

pozdrawiam