Znaleziono 6 wyników

autor: kamil1
ndz gru 21, 2008 2:09 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Coś o dużym zasięgu
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3055

Coś o dużym zasięgu

Witam.

Mam zapytnie. Poszukuje jakiegoś sprzętu, który używany będzie tylko do szukania większej militarki w ziemi. Zależy mi przede wszystkim na zasięgu i stabilnej pracy Myślałem nad zakupem ramy Whites'a, ale postanowiłem że jeszcze się popytam u Proscana, co by polecał ?
Budżet jakim ...
autor: kamil1
ndz gru 21, 2008 9:22 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Cosik z dużym zasięgiem [Może coś od Mranda]
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3565

Cosik z dużym zasięgiem [Może coś od Mranda]

Witam.

Mam zapytnie. Poszukuje jakiegoś sprzętu, [...]

Pozdrawiam




kontynuacja tutaj: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1520
autor: kamil1
czw gru 04, 2008 9:00 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Podłokietnik do Sovereigna GT
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5172

Re: Podłokietnik do Sovereigna GT

Ok, dzięki za rade

Pozdrawiam
:pa
autor: kamil1
czw gru 04, 2008 5:52 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Podłokietnik do Sovereigna GT
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5172

Re: Podłokietnik do Sovereigna GT

Do Sovereigna GT :)
autor: kamil1
czw gru 04, 2008 3:50 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Podłokietnik do Sovereigna GT
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5172

Podłokietnik do Sovereigna GT

Witam, czy jest u Pana dostępny podłokietnik do Sovereigna ?
autor: kamil1
sob sty 26, 2008 12:06 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Ciekawostki na temat wykrywaczy Xterra. Ukryta funkcja w 70.
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4484

Re: Ciekawostki na temat wykrywaczy Xterra. Ukryta funkcja w 70.

SiD jakbyś był tak dobry i opisał chociaż z grubsza jakie jeszcze ciekawe rzeczy dotyczące xterry 70. Po części rozumiem co zostało tam napisane, ale mój angielski jest zbyt kulawy, żeby w pełni ogarnąć o co dokłądnie chodzi