Znaleziono 7 wyników

autor: Domenik
czw paź 16, 2008 10:06 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Explorer XS, a X-Terra 70
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 19458

Re: Explorer XS, a X-Terra 70

Witam ponownie,

Uznajmy, że tamtych pytań nie było
W instrukcji naprawdę wszystko jest opisane
Oprócz tych uniwersalnych ustawień - bo takich nie ma

Jaką cewke polecacie na początek ?
Mam DD 7,5 kHz(jakaś duża się wydaje) oraz koncentryczną 18,75 kHz.
Która będzie stabilniejsza i lepsza ...
autor: Domenik
śr paź 15, 2008 6:52 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Explorer XS, a X-Terra 70
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 19458

Re: Explorer XS, a X-Terra 70

Czy istnieje techniczna możliwość zresetowania X-Terry do ustawień fabrycznych ? Może za słabo czytam instrukcję, ale tam żadnego takiego punktu nie widzę.

Co to jest Threshold ? Kiedy i jak używać ?
Co to jest Noise Cancel ? Do czego służy ?
Czy macie może jakieś, że się wyraże, uniwersalne ...
autor: Domenik
pn paź 13, 2008 6:29 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Explorer XS, a X-Terra 70
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 19458

Re: Explorer XS, a X-Terra 70

Wybrałem X-Terre 70.
Dwie cewki(7,5 kHz oraz 18,75 kHz) z osłonami plus osłona elektroniki.
Mam nadzieję, że jest to dobra decyzja, tym bardziej, że wcześniej śmigałem tylko z ACE 250.
autor: Domenik
sob paź 11, 2008 1:32 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Explorer XS, a X-Terra 70
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 19458

Re: Explorer XS, a X-Terra 70

Czyli zdecydowanie X70.
To może teraz inaczej.
W jakiej sytucaji Explorer okaże się lepszy, niż X-70 ?
Czy wogóle są takie sytuacje ?

Ile mozna zapłacić za używanego XS'a ?
autor: Domenik
pt paź 10, 2008 4:42 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Explorer XS, a X-Terra 70
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 19458

Explorer XS, a X-Terra 70

Mam możliwość nabycia w podobnych pieniądzą Explorera XS i X-Terry 70, jednak która będzie lepsza ?

Moje wymagania:

- duża czułość na małe przedmioty(monety, biżuteria)
- długi czas pracy;
- przyjemna obsługa; nie lubię zbytnio bawić się w ustawienia sprzętu, a jeżeli muszę, niech będzie to ...
autor: Domenik
pn mar 17, 2008 10:12 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Pare pytań laika
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4388

Re: Pare pytań laika

Dziękuję za odpowiedź.

Powiem tak.
Czytałem już trochę o tym ACE 250 i najprawdopodobniej na niego padnie mój wybór. Podejrzewam, że ojca ubłagam nawet o nówkę ;)

A może jest coś innego, lepszego, w tym przedziale cenowym?

Fisher F2
Bounty Hunter Tracker IV

albo tańszy Garrett ACE 150
autor: Domenik
pn mar 17, 2008 7:01 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Pare pytań laika
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4388

Pare pytań laika

Przedewszystkim, jako nowy użytkownik, chciałbym się ze wszystkimi przywitać
Mam nadzieję, że te forum okaże się dla mnie bardzo pomocne, ale przejdźmy do sedna sprawy.

Zakup (posiadanie) wykrywacza metali chodzi za mną od bardzo dawna.
Jako, że z mojego kieszonkowego udało mi się odłożyć ...