Witam ponownie,
Uznajmy, że tamtych pytań nie było
W instrukcji naprawdę wszystko jest opisane
Oprócz tych uniwersalnych ustawień - bo takich nie ma
Jaką cewke polecacie na początek ?
Mam DD 7,5 kHz(jakaś duża się wydaje) oraz koncentryczną 18,75 kHz.
Która będzie stabilniejsza i lepsza ...
Znaleziono 7 wyników
- czw paź 16, 2008 10:06 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Explorer XS, a X-Terra 70
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 19458
- śr paź 15, 2008 6:52 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Explorer XS, a X-Terra 70
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 19458
Re: Explorer XS, a X-Terra 70
Czy istnieje techniczna możliwość zresetowania X-Terry do ustawień fabrycznych ? Może za słabo czytam instrukcję, ale tam żadnego takiego punktu nie widzę.
Co to jest Threshold ? Kiedy i jak używać ?
Co to jest Noise Cancel ? Do czego służy ?
Czy macie może jakieś, że się wyraże, uniwersalne ...
Co to jest Threshold ? Kiedy i jak używać ?
Co to jest Noise Cancel ? Do czego służy ?
Czy macie może jakieś, że się wyraże, uniwersalne ...
- pn paź 13, 2008 6:29 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Explorer XS, a X-Terra 70
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 19458
Re: Explorer XS, a X-Terra 70
Wybrałem X-Terre 70.
Dwie cewki(7,5 kHz oraz 18,75 kHz) z osłonami plus osłona elektroniki.
Mam nadzieję, że jest to dobra decyzja, tym bardziej, że wcześniej śmigałem tylko z ACE 250.
Dwie cewki(7,5 kHz oraz 18,75 kHz) z osłonami plus osłona elektroniki.
Mam nadzieję, że jest to dobra decyzja, tym bardziej, że wcześniej śmigałem tylko z ACE 250.
- sob paź 11, 2008 1:32 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Explorer XS, a X-Terra 70
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 19458
Re: Explorer XS, a X-Terra 70
Czyli zdecydowanie X70.
To może teraz inaczej.
W jakiej sytucaji Explorer okaże się lepszy, niż X-70 ?
Czy wogóle są takie sytuacje ?
Ile mozna zapłacić za używanego XS'a ?
To może teraz inaczej.
W jakiej sytucaji Explorer okaże się lepszy, niż X-70 ?
Czy wogóle są takie sytuacje ?
Ile mozna zapłacić za używanego XS'a ?
- pt paź 10, 2008 4:42 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Explorer XS, a X-Terra 70
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 19458
Explorer XS, a X-Terra 70
Mam możliwość nabycia w podobnych pieniądzą Explorera XS i X-Terry 70, jednak która będzie lepsza ?
Moje wymagania:
- duża czułość na małe przedmioty(monety, biżuteria)
- długi czas pracy;
- przyjemna obsługa; nie lubię zbytnio bawić się w ustawienia sprzętu, a jeżeli muszę, niech będzie to ...
Moje wymagania:
- duża czułość na małe przedmioty(monety, biżuteria)
- długi czas pracy;
- przyjemna obsługa; nie lubię zbytnio bawić się w ustawienia sprzętu, a jeżeli muszę, niech będzie to ...
- pn mar 17, 2008 10:12 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Pare pytań laika
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4388
Re: Pare pytań laika
Dziękuję za odpowiedź.
Powiem tak.
Czytałem już trochę o tym ACE 250 i najprawdopodobniej na niego padnie mój wybór. Podejrzewam, że ojca ubłagam nawet o nówkę
A może jest coś innego, lepszego, w tym przedziale cenowym?
Fisher F2
Bounty Hunter Tracker IV
albo tańszy Garrett ACE 150
Powiem tak.
Czytałem już trochę o tym ACE 250 i najprawdopodobniej na niego padnie mój wybór. Podejrzewam, że ojca ubłagam nawet o nówkę
A może jest coś innego, lepszego, w tym przedziale cenowym?
Fisher F2
Bounty Hunter Tracker IV
albo tańszy Garrett ACE 150
- pn mar 17, 2008 7:01 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Pare pytań laika
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4388
Pare pytań laika
Przedewszystkim, jako nowy użytkownik, chciałbym się ze wszystkimi przywitać
Mam nadzieję, że te forum okaże się dla mnie bardzo pomocne, ale przejdźmy do sedna sprawy.
Zakup (posiadanie) wykrywacza metali chodzi za mną od bardzo dawna.
Jako, że z mojego kieszonkowego udało mi się odłożyć ...
Mam nadzieję, że te forum okaże się dla mnie bardzo pomocne, ale przejdźmy do sedna sprawy.
Zakup (posiadanie) wykrywacza metali chodzi za mną od bardzo dawna.
Jako, że z mojego kieszonkowego udało mi się odłożyć ...