nieszczęsny podłokietnik w xlt

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
raf003
Posty: 26
Rejestracja: wt cze 20, 2006 8:54 pm

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

Post autor: raf003 »

Osoba, która kupiła ten podłokietnik powinna być zadowolona. Jeśli nie, to zgodnie z tym , co zamieściłem w opisie aukcji przyjmę zwrot , jeśli byłoby coś nie tak . Z tą grubością 0,3 i 0,45 to chyba nastąpiła pomyłka :?: Mój chyba oryginalny podłokietnik do mxt ma grubość ok 1,3-1,4 mm.
Miejmy nadzieję , że większa grubość w nowych podłokietnikach nie bierze się stąd , że matowy lakier w procesie wygrzewania tworzy grubszą powłokę :P Pozdrawiam serdecznie .
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

Post autor: ProScan »

Oops - faktycznie. Zabrakło 1mm. Wywaliłem, żeby nie robić zamieszania.

:oops:

Z tą grubością to także nie mam pewności czy to aby nie lakier, ale zastrzegam, że nie mierzyłem tego nowego "jednootworowego", tylko chyba zwykły.

A pomiar zdezelowaną suwmiarką na zaokrąglonym detalu też można o kant ... stołu potłuc.

:pa

proscan
Kumulus
Posty: 143
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

Post autor: Kumulus »

Właśnie dziś przyszedł do mnie ten podłokietnik i powiem wam że to w pełni profesjonalna robota a nie żadna "popierdółka" =D>
Moim zdaniem jest lepszy (grubsza blacha , stabilnie się trzyma , bardzo estetyczny) niż oryginał Whitesa :!:

... a to wszystko dzięki Wam 8)

Jeszcze raz bardzo dziękuję

bardzo zadowolony

Kumulus

P.S. Mam nadzieję że nie przesadziłem z tym zachwalaniem :?: :oops:
Jakby co , to proszę o usunięcie mojej opini :!:
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

Post autor: ProScan »

Każda opinia rzeczywistego użytkownika jest tutaj mile widziana.

A może kolega Raf rozwinie skrzydła?

:)

proscan
ODPOWIEDZ