X terra 70 problem

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: X terra 70 problem

Post autor: KrisssK »

kling pisze:Pewnego razu w czasie poszukiwań sonda została kilka razy zanurzona w wodzie i prawdopodobnie od tego momentu wykrywacz szwankuje.

Moją sondę systematycznie moczę w wodzie po kilka godzin non stop podczas jednego wypadu i nic nie szwankuje.
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: X terra 70 problem

Post autor: terenowiec69 »

Trust 2700 to pewnie jakies chinskie aku,wez kup energizery i wtedy sprubój może polepszy się.
kling
Posty: 9
Rejestracja: sob paź 31, 2009 7:07 pm

Re: X terra 70 problem

Post autor: kling »

No i sprawa wyjaśniła się w ubiegłą sobotę. Niestety zamiana akumulatorów na baterie nie zmieniła pracy urządzenia. Dlatego też prawdopodobnie pojedzie do serwisu. Proszę mi powiedzieć jak długo może potrwać naprawa i czy wysłać trzeba całe urządzenie czy tylko elektronikę?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: X terra 70 problem

Post autor: ProScan »

Ja nie wykonuję napraw gwarancyjnych, a od kilku dni w ogóle nie naprawiam Minelabów.

Sprawa wygląda tak:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1881

tutaj więcej szczegółów:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1883

:pa

proscan
kling
Posty: 9
Rejestracja: sob paź 31, 2009 7:07 pm

Re: X terra 70 problem

Post autor: kling »

Ze smutkiem muszę stwierdzić, że wykrywacz był w wiadomej firmie 2 razy i za każdym razem stwierdzano, że jest z nim wszystko ok. A ja wiem, że nie jest.
kling
Posty: 9
Rejestracja: sob paź 31, 2009 7:07 pm

Re: X terra 70 problem

Post autor: kling »

Dodatkowo - sprzęt kupiłem od znajomego, który nie dał mi żadnych paragonów i rachunków więc nie mam co liczyć na gwarancję. Istnieje jeszcze ktoś w Polsce kto może się zająć tym urządzeniem poza autoryzowanym serwisem?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: X terra 70 problem

Post autor: ProScan »

Istnieje jeszcze ktoś w Polsce kto może się zająć tym urządzeniem poza autoryzowanym serwisem?


Nic mi na ten temat nie wiadomo.

Wykrywacz był kupiony w Polsce? Kiedy?

:pa

proscan
kling
Posty: 9
Rejestracja: sob paź 31, 2009 7:07 pm

Re: X terra 70 problem

Post autor: kling »

tak był kupiony w Polsce ja go kupiłem wiosną ubiegłego roku i wtedy miał już rok - tak mi powiedziano.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: X terra 70 problem

Post autor: ProScan »

To proszę próbować. Po numerze można dojść kiedy był sprzedany. Reszta zależy od dobrej woli sprzedawcy. Można też bezpośrednio do Minelaba, do Irlandii.

:pa

proscan
Bambini
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 02, 2007 7:06 pm

Re: X terra 70 problem

Post autor: Bambini »

kling pisze:Ze smutkiem muszę stwierdzić, że wykrywacz był w wiadomej firmie 2 razy i za każdym razem stwierdzano, że jest z nim wszystko ok. A ja wiem, że nie jest.


Miałem podobną sytuację. Mój egzemplarz wzbudza się przy stukaniu w elektronikę lub ruszaniu wtyczką od słuchawek.Wzbudza się też podczas wciskanie przycisku "menu" "ground balance" i "+ -" Koleś z Vikinga oznajmił mi że sprzęt jest ok, a ja wiem że nie jest.
ODPOWIEDZ