BATIMEX
Re: BATIMEX
proszę podać linka.
proscan
proscan
Do ProScana
Podaję link na Allegro akumulatorki 9V http://www.allegromat.pl/aukcja40304 odnalazłem akum. tej firmy, ale ta pozycja 300mAh gdzieś się zapodziała.Są
Cameliony 250 mAh.Ja kupiłem te z podanego wyżej linku.Nie wiem czy dobre.
Cameliony 250 mAh.Ja kupiłem te z podanego wyżej linku.Nie wiem czy dobre.
Re: BATIMEX
Mieliśmy o jakimś Batimexie rozmawiać, a to akumulatorki jakieś chińskiej firmy power smart, czy jakoś tam. 490mAh to na 99,99% zwykłe kłamstwo.
proscan
proscan
Re: BATIMEX
Mieszkam blisko tej firmy i od lat tam wpadam. Często nie mają danego towaru fizycznie w magazynie, nieraz się długo czeka, uwaga na okazje, nieraz są pod koniec terminu ważności, reklamowane nowości nieraz nie ma w sprzedaży.
Akumulatorki i ładowarki mają dobrej jakości i po przystępnych cenach, ale dobrze należy przepatrzeć inne oferty na A..., bo gdzie indziej bywa taniej. Uznają reklamacje. Mają również towar nietypowy i trudny do kupienia. Generalnie uzupełniają swoje magazyny dopiero wtedy, jak sprzedadzą ostatnią sztukę - brak planowania zakupów.
Proscanie, jakbyś zobaczył samochód szefa tej firmy, to byś nie mówił o"jakimś Batimexie"
To firma z dużymi obrotami.
Akumulatorki i ładowarki mają dobrej jakości i po przystępnych cenach, ale dobrze należy przepatrzeć inne oferty na A..., bo gdzie indziej bywa taniej. Uznają reklamacje. Mają również towar nietypowy i trudny do kupienia. Generalnie uzupełniają swoje magazyny dopiero wtedy, jak sprzedadzą ostatnią sztukę - brak planowania zakupów.
Proscanie, jakbyś zobaczył samochód szefa tej firmy, to byś nie mówił o"jakimś Batimexie"
Re: BATIMEX
o"jakimś Batimexie" To firma z dużymi obrotami.
Ja nie oceniam ludzi po samochodzie, ani po tym jakie obroty ma ich firma, więc nie zmienia to moje opinii, że nazwa "Batimex" nic dla mnie nie znaczy.
Coś wytwarzają, czy handlują chińszczyzną?
No właśnie.
proscan
Re: BATIMEX
Oczywiście, że ludzi nie ocenia się po samochodzie, ale firmy jak najbardziej.
Kiedyś do mnie przyjechał starym rowerem fachowiec od budowy kominków. Podziękowałem mu na wstępie za usługę
Mają baterie i akumulatory jakie potrzebujesz. A akumulatory jakie zażyczysz sobie, żeby Ci zgrzali.
www.batimex.pl
Inna dobra firma z bateriami to:
www.hurt.com.pl
Kiedyś do mnie przyjechał starym rowerem fachowiec od budowy kominków. Podziękowałem mu na wstępie za usługę
Mają baterie i akumulatory jakie potrzebujesz. A akumulatory jakie zażyczysz sobie, żeby Ci zgrzali.
www.batimex.pl
Inna dobra firma z bateriami to:
www.hurt.com.pl
Re: BATIMEX
O, bardzo fajne linki i sporo ciekawych rzeczy.
Aczkolwiek mianowanie się producentem, podczas gdy są to chińskie produkty jest co najmniej zabawne.
Tym niemniej, sklep rozbudowany i dobrze zaopatrzony (patrz uwagi Armanda), a to także należy docenić.
proscan
Aczkolwiek mianowanie się producentem, podczas gdy są to chińskie produkty jest co najmniej zabawne.
Tym niemniej, sklep rozbudowany i dobrze zaopatrzony (patrz uwagi Armanda), a to także należy docenić.
proscan
Re: BATIMEX
osobiscie w batimexie kupuje czasem ogniwa do regeneracji aku, mozna kupic gole albo zamowic GOTOWE zgrzane elementy o dowolnej konfiguracji.