BATIMEX

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
emeryt
Posty: 10
Rejestracja: czw paź 29, 2009 12:00 am

BATIMEX

Post autor: emeryt »

Znalazłem na Allegro ładowarkę i akumulatorki 9V NiMH 300mAh 8.4V
firmy BATIMEX -co sądzicie o jej wyrobach ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: BATIMEX

Post autor: ProScan »

proszę podać linka.

:pa

proscan
emeryt
Posty: 10
Rejestracja: czw paź 29, 2009 12:00 am

Do ProScana

Post autor: emeryt »

Podaję link na Allegro akumulatorki 9V http://www.allegromat.pl/aukcja40304 odnalazłem akum. tej firmy, ale ta pozycja 300mAh gdzieś się zapodziała.Są
Cameliony 250 mAh.Ja kupiłem te z podanego wyżej linku.Nie wiem czy dobre.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: BATIMEX

Post autor: ProScan »

Mieliśmy o jakimś Batimexie rozmawiać, a to akumulatorki jakieś chińskiej firmy power smart, czy jakoś tam. 490mAh to na 99,99% zwykłe kłamstwo.

:pa

proscan
Armand
Producent
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Re: BATIMEX

Post autor: Armand »

Mieszkam blisko tej firmy i od lat tam wpadam. Często nie mają danego towaru fizycznie w magazynie, nieraz się długo czeka, uwaga na okazje, nieraz są pod koniec terminu ważności, reklamowane nowości nieraz nie ma w sprzedaży.
Akumulatorki i ładowarki mają dobrej jakości i po przystępnych cenach, ale dobrze należy przepatrzeć inne oferty na A..., bo gdzie indziej bywa taniej. Uznają reklamacje. Mają również towar nietypowy i trudny do kupienia. Generalnie uzupełniają swoje magazyny dopiero wtedy, jak sprzedadzą ostatnią sztukę - brak planowania zakupów.
Proscanie, jakbyś zobaczył samochód szefa tej firmy, to byś nie mówił o"jakimś Batimexie" :) To firma z dużymi obrotami.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: BATIMEX

Post autor: ProScan »

o"jakimś Batimexie" To firma z dużymi obrotami.


Ja nie oceniam ludzi po samochodzie, ani po tym jakie obroty ma ich firma, więc nie zmienia to moje opinii, że nazwa "Batimex" nic dla mnie nie znaczy.

Coś wytwarzają, czy handlują chińszczyzną?

No właśnie.

:pa

proscan
Armand
Producent
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Re: BATIMEX

Post autor: Armand »

Oczywiście, że ludzi nie ocenia się po samochodzie, ale firmy jak najbardziej.
Kiedyś do mnie przyjechał starym rowerem fachowiec od budowy kominków. Podziękowałem mu na wstępie za usługę :)
Mają baterie i akumulatory jakie potrzebujesz. A akumulatory jakie zażyczysz sobie, żeby Ci zgrzali.
www.batimex.pl
Inna dobra firma z bateriami to:
www.hurt.com.pl
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: BATIMEX

Post autor: ProScan »

O, bardzo fajne linki i sporo ciekawych rzeczy.

Aczkolwiek mianowanie się producentem, podczas gdy są to chińskie produkty jest co najmniej zabawne.

Tym niemniej, sklep rozbudowany i dobrze zaopatrzony (patrz uwagi Armanda), a to także należy docenić.

:pa

proscan
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: BATIMEX

Post autor: Lamina »

osobiscie w batimexie kupuje czasem ogniwa do regeneracji aku, mozna kupic gole albo zamowic GOTOWE zgrzane elementy o dowolnej konfiguracji.
ODPOWIEDZ