Farciarz

Historia wykrywaczy, ciekawostki, może jakiś zauważony artykuł w prasie nt wykrywaczy i inne, które trudno dopasować do pozostałych działów.
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Farciarz

Post autor: jarek-pol1 »

Koledzy zasypują mnie takimi oto linkami
http://deser.pl/deser/1,83453,7226138,K ... ilion.html

To nie koledzy to SADYŚCI!!! :D
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Farciarz

Post autor: ProScan »

No to niech wszystkim oczy wyłażą z orbit:

Obrazek


Temat postu: Farciarz



U nas są sami pechowcy; albo nic nie znaleźli, albo udowodnili im, że znaleźli.

:pa

proscan
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Farciarz

Post autor: jarek-pol1 »

Kupić nowy. PIERWSZY wykrywacz, wyjąć z pudełka, poskładać, ujść pięć kroków i pierwszy sygnał jest czymś takim. To lepiej jak totolotek!!!!
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Farciarz

Post autor: jarek-pol1 »

Dodam jeszcze, że to wszystko w "normalnym" kraju, gdzie państwo nie jest właścicielem absolutnym wszystkiego!!!!
Heruss
Posty: 53
Rejestracja: ndz mar 16, 2008 11:21 pm
Lokalizacja: Gdynia/Rumia
Kontakt:

Re: Farciarz

Post autor: Heruss »

piękne celtyckie torques'y mniam =D> u nas nawet jak by ktoś znalazł to zamiast podziwiać w museum podziwiali by go w pierdlu hehe ale ale idzie wiosna, jak by na to nie patrzeć może coś się zmieni w tej materii (patrz-> wątek na O)
Pozdro
Heruss
ODPOWIEDZ