White's dolna sztyca
White's dolna sztyca
Witam poszukuje dolnej sztycy do drugiej cewki. Wie ktoś może gdzie ją można dostać i ile kosztuje??
Re: White's dolna sztyca
Witaj
Ja mam zbędną, za 50 zł mogę oddać.
Pozdrawiam
Ja mam zbędną, za 50 zł mogę oddać.
Pozdrawiam
Re: White's dolna sztyca
Ciesze się bardzo mógłbym prosić o maila 
Re: White's dolna sztyca
cooperm@op.pl
gg 3984280
gg 3984280
Re: White's dolna sztyca
Ponawiam temat. Okazało się że kolega dysponował niekompletną, także szukam dalej kompletnej sztycy do white'sa, ze śrubką i gumkami.
-
olsztynianin
- Posty: 9
- Rejestracja: pn paź 01, 2007 8:15 am
Re: White's dolna sztyca
Hej!
Jeśli masz jeszcze tą dolną sztycę to daj znać,chętnie przytulę bo moją dziś właśnie szlag trafił...
Pozdrawiam,Radek
Jeśli masz jeszcze tą dolną sztycę to daj znać,chętnie przytulę bo moją dziś właśnie szlag trafił...
Pozdrawiam,Radek
Re: White's dolna sztyca
Ja znajdę jakąś używkę. Proszę o ewentualny email.
proscan
proscan
-
olsztynianin
- Posty: 9
- Rejestracja: pn paź 01, 2007 8:15 am
Re: White's dolna sztyca
Hej
radek.oleszko@gmail.com
Szukam czegoś po tzw taniości,sama sztyca, bez gumek i śruby.
Pozdrawiam!
radek.oleszko@gmail.com
Szukam czegoś po tzw taniości,sama sztyca, bez gumek i śruby.
Pozdrawiam!
Re: White's dolna sztyca
Przepatrzę.
A co się stało z Twoją? Złamała się? W którym miejscu?
proscan
A co się stało z Twoją? Złamała się? W którym miejscu?
proscan
-
olsztynianin
- Posty: 9
- Rejestracja: pn paź 01, 2007 8:15 am
Re: White's dolna sztyca
hej!
Dziś w lesie zaliczyłem tzw.szlifa na mokrym korzeniu,wykrywacz przeleciał jakieś 6 metrów i pękła sztyca tuż przy mocowaniu sondy. Dosłownie jakieś 2 cm od mocowania. Kolega już się tym zajął,i jakoś da się chodzić,ale to rozwiązanie na krótką metę. Także chętnie przytulę także sam ten kawałek,który wchodzi w metalową sztycę,ten kawałeczek plastiku. Napewno wiesz o co mi chodzi
Pozdrawiam!
Ps. Najgorsze jest to, ze awarię miałem tuż po wykopaniu ślicznusiej klamerki DJ ...:/
Dziś w lesie zaliczyłem tzw.szlifa na mokrym korzeniu,wykrywacz przeleciał jakieś 6 metrów i pękła sztyca tuż przy mocowaniu sondy. Dosłownie jakieś 2 cm od mocowania. Kolega już się tym zajął,i jakoś da się chodzić,ale to rozwiązanie na krótką metę. Także chętnie przytulę także sam ten kawałek,który wchodzi w metalową sztycę,ten kawałeczek plastiku. Napewno wiesz o co mi chodzi
Pozdrawiam!
Ps. Najgorsze jest to, ze awarię miałem tuż po wykopaniu ślicznusiej klamerki DJ ...:/
Re: White's dolna sztyca
sam ten kawałek,który wchodzi w metalową sztycę,ten kawałeczek plastiku.
W metalową? Ona jest z włókna węglowego.
Samych końcówek nie mam. W Szkocji gdzie się zaopatruję, także nie mają.
(czasami trafiają się z odzysku z połamanych rurek, ale bardzo rzadko).
Propozycje prześlę na email.
proscan
-
olsztynianin
- Posty: 9
- Rejestracja: pn paź 01, 2007 8:15 am
Re: White's dolna sztyca
Hej!
Wciąż nic nie doszło, więc podejrzewam problem z pocztą na domienie gmail.com
Poproszę o wysłanie maila na inne konto:
radun@wp.pl
Pozdrawiam i czekam na tego nieszczęsnego maila
Radek
Wciąż nic nie doszło, więc podejrzewam problem z pocztą na domienie gmail.com
Poproszę o wysłanie maila na inne konto:
radun@wp.pl
Pozdrawiam i czekam na tego nieszczęsnego maila
Radek