Sztyca dolna do SOVEREIGNA

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
sla1971pw
Posty: 16
Rejestracja: sob gru 19, 2009 5:00 pm

Sztyca dolna do SOVEREIGNA

Post autor: sla1971pw »

Witam serdecznie,chcialem zapytac czy dysponujecie sztyca dolna do SOVEREIGNA ? I jesli tak to ile kosztuje?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Sztyca dolna do SOVEREIGNA

Post autor: ProScan »

Witam,

O podzespoły do Minelaba proszę pytać polskiego dystrybutora albo producenta.

:pa

proscan

PS
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1881

PPS
Zarejestrował się Pan podwójnie - chce Pan utrzymać oba konta?
ODPOWIEDZ