VISION wylądował :)
Re: VISION wylądował :)
zakupiony przed 1.11.2009 - 100+25$ przesyłka
zakupiony po 1.11 - 25$ przesyłka
a tu dyskusja, ohy, ahy i biadolenie:
http://www.findmall.com/read.php?66,1191825
zakupiony po 1.11 - 25$ przesyłka
a tu dyskusja, ohy, ahy i biadolenie:
http://www.findmall.com/read.php?66,1191825
Re: VISION wylądował :)
No i stało się
Mamy oficjalny manual i opis Spectry V3i:
http://media.whiteselectronics.com/manu ... manual.pdf
wkleję także stronę www z V3i :
http://whiteselectronics.com/v3i.html
Już wiadomo , mamy Menu w językach : hiszpańskim , niemieckim , rosyjskim , tureckim
i angielskim
Mam wrażenie że Whites będzie co jakiś czas "pączkował" nowe wersje Spectry , choćby poprzez zmianę oprogramowania
Swoją drogą jest to ciekawy i chyba dotąd niespotykany u innych producentów wykrywaczy sposób zarabiania $$$
Kumulus
P.S. Może trzeba założyć nowy wątek : V3i ???
Mamy oficjalny manual i opis Spectry V3i:
http://media.whiteselectronics.com/manu ... manual.pdf
wkleję także stronę www z V3i :
http://whiteselectronics.com/v3i.html
Już wiadomo , mamy Menu w językach : hiszpańskim , niemieckim , rosyjskim , tureckim
Mam wrażenie że Whites będzie co jakiś czas "pączkował" nowe wersje Spectry , choćby poprzez zmianę oprogramowania
Swoją drogą jest to ciekawy i chyba dotąd niespotykany u innych producentów wykrywaczy sposób zarabiania $$$
Kumulus
P.S. Może trzeba założyć nowy wątek : V3i ???
Re: VISION wylądował :)
Faktycznie - ale to nie do końca nowość w tej branży. Ten sam White's w latach 90-tych sprzedawał upgrade (w postaci procesora) do swoich wykrywaczy Eagle. Potem to szybko wyewoluowało do modelu Spectrum, potem XLT i ten praktycznie nie miał upgradu (poza jednym) przez kilkanaście lat.
Pewnie za jakiś czas będziemy wykupować abonament na upgrade softwaru (jak na przykład do Automapy).
Mi tam te nowości się podobają (zwłaszcza te trajektorie
) ale nie wiem czy zdecydowałbym się na tak drogi upgrade.
proscan
Pewnie za jakiś czas będziemy wykupować abonament na upgrade softwaru (jak na przykład do Automapy).
Mi tam te nowości się podobają (zwłaszcza te trajektorie
) ale nie wiem czy zdecydowałbym się na tak drogi upgrade.
proscan
Re: VISION wylądował :)
Dlatego V3i czy jego następcę opłaca się kupić za rok może dwa kiedy wszystko będzie już dopracowane
Od początku było widać, że White's bardzo spieszy się z wprowadzeniem nowego wykrywacza na rynek i nie wszystko zapiął na ostatni guzik.
Tak czy inaczej V3 z i czy bez i to jeden z najlepszych (najlepszy?) i na pewno najbardziej interesujący wykrywacz na rynku.
Gdybym dużo czasu spędzał na poszukiwaniach i miał tyle wolnej gotówki, nawet przez chwile bym się nie wahał.
Od początku było widać, że White's bardzo spieszy się z wprowadzeniem nowego wykrywacza na rynek i nie wszystko zapiął na ostatni guzik.
Tak czy inaczej V3 z i czy bez i to jeden z najlepszych (najlepszy?) i na pewno najbardziej interesujący wykrywacz na rynku.
Gdybym dużo czasu spędzał na poszukiwaniach i miał tyle wolnej gotówki, nawet przez chwile bym się nie wahał.
25c w powietrzu
Ciekaw jestem jak ten V3 daje sobie rade na test w powietrzu z 25c USA -
to tak dla porownania z innymi typami. Kiedys znalazlem ze nawet Minelab stosuje taki test w swoim manualu. Jezeli V3 reaguje z dyskryminacja na 25c z 50cm w powietrzu to juz byl by to postep techniczny.
to tak dla porownania z innymi typami. Kiedys znalazlem ze nawet Minelab stosuje taki test w swoim manualu. Jezeli V3 reaguje z dyskryminacja na 25c z 50cm w powietrzu to juz byl by to postep techniczny.
-
terenowiec69
- Posty: 134
- Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
- Lokalizacja: woj.lubelskie
Re: VISION wylądował :)
A mnie ciekawi ten mixe mode,w jedej słuchawce dzwięk z kanału statycznego a w drugiej dzwięk z dynamicznego.Czyli statyk tez jest w spectra?
Re: VISION wylądował :)
obleciałem kantory. z politowaniem patrzono na faceta szukającego ćwierć dolarówki. czy jakaś nasza moneta ma podobne właściwości?
po rozpakowaniu bawiłem się testami powietrznymi na programach fabrycznych. "plażowy" zaskoczył mnie zasięgiem. trudno o weryfikację w terenie - do najbliższej słonej mam kilkaset kilometrów
po rozpakowaniu bawiłem się testami powietrznymi na programach fabrycznych. "plażowy" zaskoczył mnie zasięgiem. trudno o weryfikację w terenie - do najbliższej słonej mam kilkaset kilometrów
Re: VISION wylądował :)
Zamiast 25 centów może być - ale z dużą biedą - zwykłe 2 zł.
Statyk oczywiście jest - ale nie jest łatwo go włączyć (tzn. łatwo, ale odnalezienie tej opcji zajęło mi kilka minut).
proscan
Statyk oczywiście jest - ale nie jest łatwo go włączyć (tzn. łatwo, ale odnalezienie tej opcji zajęło mi kilka minut).
proscan
Re: VISION wylądował :)
... kontynuując , od dziś mamy dostęp do podręcznika opisujący bardziej szczegółowo ustawienia Spectry V3i
http://forums.whiteselectronics.com/sho ... se-s-Guide
Wszystko w pdf-ie
Kumulus
http://forums.whiteselectronics.com/sho ... se-s-Guide
Wszystko w pdf-ie
Kumulus
Re: VISION wylądował :)
Mi to wygląda na jakąś wersje roboczą. Grafiki są mocno symboliczne i takie jakby nie dzisiejsze. Sam bym taka edycje graficzną instrukcji zrobił, a to nie ta jakość, do której przyzwyczaił nas dzisiejszy rynek, choćby oryginalna instrukcja do Xterry.
Ale może się mylę i to tak ma być...
Ale może się mylę i to tak ma być...