VISION wylądował :)

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: VISION wylądował :)

Post autor: wiking10 »

zakupiony przed 1.11.2009 - 100+25$ przesyłka
zakupiony po 1.11 - 25$ przesyłka

a tu dyskusja, ohy, ahy i biadolenie:

http://www.findmall.com/read.php?66,1191825
Kumulus
Posty: 143
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: VISION wylądował :)

Post autor: Kumulus »

No i stało się 8)
Mamy oficjalny manual i opis Spectry V3i:

http://media.whiteselectronics.com/manu ... manual.pdf

wkleję także stronę www z V3i :

http://whiteselectronics.com/v3i.html

Już wiadomo , mamy Menu w językach : hiszpańskim , niemieckim , rosyjskim , tureckim :shock: i angielskim

Mam wrażenie że Whites będzie co jakiś czas "pączkował" nowe wersje Spectry , choćby poprzez zmianę oprogramowania :)
Swoją drogą jest to ciekawy i chyba dotąd niespotykany u innych producentów wykrywaczy sposób zarabiania $$$ 8)

:pa

Kumulus

P.S. Może trzeba założyć nowy wątek : V3i ???
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: VISION wylądował :)

Post autor: ProScan »

Faktycznie - ale to nie do końca nowość w tej branży. Ten sam White's w latach 90-tych sprzedawał upgrade (w postaci procesora) do swoich wykrywaczy Eagle. Potem to szybko wyewoluowało do modelu Spectrum, potem XLT i ten praktycznie nie miał upgradu (poza jednym) przez kilkanaście lat.

Pewnie za jakiś czas będziemy wykupować abonament na upgrade softwaru (jak na przykład do Automapy).

Mi tam te nowości się podobają (zwłaszcza te trajektorie ;-) ) ale nie wiem czy zdecydowałbym się na tak drogi upgrade.

:pa

proscan
SiD
Posty: 255
Rejestracja: pt mar 24, 2006 11:39 am

Re: VISION wylądował :)

Post autor: SiD »

Dlatego V3i czy jego następcę opłaca się kupić za rok może dwa kiedy wszystko będzie już dopracowane :)

Od początku było widać, że White's bardzo spieszy się z wprowadzeniem nowego wykrywacza na rynek i nie wszystko zapiął na ostatni guzik.

Tak czy inaczej V3 z i czy bez i to jeden z najlepszych (najlepszy?) i na pewno najbardziej interesujący wykrywacz na rynku.

Gdybym dużo czasu spędzał na poszukiwaniach i miał tyle wolnej gotówki, nawet przez chwile bym się nie wahał.
waclawm
Posty: 79
Rejestracja: śr sty 20, 2010 2:43 pm

25c w powietrzu

Post autor: waclawm »

Ciekaw jestem jak ten V3 daje sobie rade na test w powietrzu z 25c USA -
to tak dla porownania z innymi typami. Kiedys znalazlem ze nawet Minelab stosuje taki test w swoim manualu. Jezeli V3 reaguje z dyskryminacja na 25c z 50cm w powietrzu to juz byl by to postep techniczny.
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: VISION wylądował :)

Post autor: terenowiec69 »

A mnie ciekawi ten mixe mode,w jedej słuchawce dzwięk z kanału statycznego a w drugiej dzwięk z dynamicznego.Czyli statyk tez jest w spectra?
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: VISION wylądował :)

Post autor: wiking10 »

obleciałem kantory. z politowaniem patrzono na faceta szukającego ćwierć dolarówki. czy jakaś nasza moneta ma podobne właściwości?
po rozpakowaniu bawiłem się testami powietrznymi na programach fabrycznych. "plażowy" zaskoczył mnie zasięgiem. trudno o weryfikację w terenie - do najbliższej słonej mam kilkaset kilometrów :lol:
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: VISION wylądował :)

Post autor: ProScan »

Zamiast 25 centów może być - ale z dużą biedą - zwykłe 2 zł.

Statyk oczywiście jest - ale nie jest łatwo go włączyć (tzn. łatwo, ale odnalezienie tej opcji zajęło mi kilka minut).

:pa

proscan
Kumulus
Posty: 143
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: VISION wylądował :)

Post autor: Kumulus »

... kontynuując , od dziś mamy dostęp do podręcznika opisujący bardziej szczegółowo ustawienia Spectry V3i

http://forums.whiteselectronics.com/sho ... se-s-Guide

Wszystko w pdf-ie

:pa

Kumulus
SiD
Posty: 255
Rejestracja: pt mar 24, 2006 11:39 am

Re: VISION wylądował :)

Post autor: SiD »

Mi to wygląda na jakąś wersje roboczą. Grafiki są mocno symboliczne i takie jakby nie dzisiejsze. Sam bym taka edycje graficzną instrukcji zrobił, a to nie ta jakość, do której przyzwyczaił nas dzisiejszy rynek, choćby oryginalna instrukcja do Xterry.

Ale może się mylę i to tak ma być...
ODPOWIEDZ