Bezprzewodowe słuchawki "w każdym" wykrywaczu
-
jarek-pol1
- Posty: 131
- Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
Słuchawki bezprzewodowe.
Wreszcie coś profesjonalnego.
http://www.lovecpokladu.cz/prislusenstv ... y-kovu-443
W Polsce znalazłem za 290PLN, ale bez pokrowca. Ciekawe jak się będą sprawdzać?
http://www.lovecpokladu.cz/prislusenstv ... y-kovu-443
W Polsce znalazłem za 290PLN, ale bez pokrowca. Ciekawe jak się będą sprawdzać?
Re: Słuchawki bezprzewodowe.
A polskiego linka (290zł) można prosić?
proscan
proscan
-
jarek-pol1
- Posty: 131
- Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
Re: Słuchawki bezprzewodowe.
Spodobały się? Ja je kupię ale jesienią.
O! Jeszcze taniej, ale na zamówienie.
http://www.komputerki.nazwa.pl/index.ph ... d_id=20659
Nie mogę znaleźć tamtego linka, ale tu troszkę droższy:
http://sklepwgk.pl/prod41919_TDK_WR700_sluchawki.html
O! Jeszcze taniej, ale na zamówienie.
http://www.komputerki.nazwa.pl/index.ph ... d_id=20659
Nie mogę znaleźć tamtego linka, ale tu troszkę droższy:
http://sklepwgk.pl/prod41919_TDK_WR700_sluchawki.html
-
jarek-pol1
- Posty: 131
- Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
Re: Słuchawki bezprzewodowe.
Wyglądają bardzo solidnie, a nadajnik mikroskopijny. Producent zapewnia małe zużycie energii(14 godz. na bateriach AAA)
-
jarek-pol1
- Posty: 131
- Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
Re: Słuchawki bezprzewodowe.
Wygląda ciekawie. Może ktoś wcześniej zechce zostać króliczkiem doświadczalnym?
proscan
proscan
-
jarek-pol1
- Posty: 131
- Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
Re: Słuchawki bezprzewodowe.
Ja muszę poczekać aż mi minie martwy sezon... Wrzesień najwcześniej.
-
jarek-pol1
- Posty: 131
- Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
Re: Słuchawki bezprzewodowe.
Troszkę lewej kasy i testuję. Na razie "The Dark Side Of The Moon" z czarnej płyty...i muszę powiedzieć, że dźwięk rzuca na kolana. Widzę jeden problem, odrobinę za lekko siedzą na głowie.
Więcej po pierwszym wyjeździe.
Więcej po pierwszym wyjeździe.
-
mateusz_506
- Posty: 24
- Rejestracja: sob lut 28, 2009 10:22 pm
- Lokalizacja: pomorze
Re: Słuchawki bezprzewodowe.
czy to bedzie dobrze wspólgrać z minelabem? nie bedzie opóźnienia w przekazywaniu dzwieków?
ciekawe jaki czas pracy na bateri w przypadku używania do wykrywacza?
ciekawe jaki czas pracy na bateri w przypadku używania do wykrywacza?
-
jarek-pol1
- Posty: 131
- Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
Re: Słuchawki bezprzewodowe.
Opóźnień nie ma żadnych. Wydaje mi się, że marka wykrywacza nie ma żadnego znaczenia. Producent zapewnia o 30-40 godzinnej pracy non stop przy odtwarzaniu muzyki. Myślę że w przypadku wykrywacza będzie podobnie( zakładając że jest to prawdą).
Nie dodałem w poprzednim poście, że wykonanie jest pierwsza klasa. TDK w tym temacie też się postarało. Zobaczymy w terenie
Nie dodałem w poprzednim poście, że wykonanie jest pierwsza klasa. TDK w tym temacie też się postarało. Zobaczymy w terenie
-
jarek-pol1
- Posty: 131
- Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
Re: Słuchawki bezprzewodowe.
Na zdjęciu z czeskiej strony jest z pokrowcem, mój tego nie ma. To według mnie mały problem. Nadajnik prawie nic nie waży i mam zamiar montować go bezpośrednio(na sztywno) do gniazda.
-
jarek-pol1
- Posty: 131
- Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
Re: Słuchawki bezprzewodowe.
UWAGA!!! Cofam zdanie o opóźnieniach. Długo zastanawiałem się jak to sprawdzić i w końcu wymyśliłem banalnie prosty sposób. Opóźnienie jest minimalne(milisekund zmierzyć nie potrafię), ale jest. W czasie poszukiwań mi osobiście nie przeszkadzało(nawet go nie zauważyłem), za to wolność, w postaci braku smyczy czytaj kabla, jest fantastyczna. O bateriach napiszę jak zużyję. Do tej pory 5h pracy i działa.
Re: Słuchawki bezprzewodowe.
Będziemy wdzięczni za dalsze informacje. Jakie spostrzeżenia po kolejnych godzinach eksploatacji? Jak wytrzymałość mechaniczna? Jakość dźwięku? Jakieś zauważone minusy/plusy?
proscan
proscan
-
jarek-pol1
- Posty: 131
- Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
Re: Słuchawki bezprzewodowe.
Jestem zachwycony sprzętem. Oczywiście są wady.
1. Opóźnienie, ale bardzo niewielkie na poziomie ca. milisekundy i przy szukaniu niezauważalne.
2. W czasie kopania trzeba pamiętać jak odkładać sondę. Pochylając się, nie wolno wstawiać głowy ze słuchawkami zbyt blisko nad, lub pod sondą. Tracą na kilka sekund sygnał. Z boku sondy takiego problemu nie zauważyłem.
Baterie wytrzymały, jak mi się wydaje, obiecane przez producenta 30 godzin. Obsługa jest banalnie prosta. Słuchawki bardzo wygodne i dobrze leżą na głowie. Od czasu gdy ich używam dwa razy mniej męczy mnie szukanie. Myślę, że z uwagi na komfort w postaci regulowanej siły głosu, braku plątającego się i ograniczającego swobodę ruchów kabla jak i samej wygody sprzętu.
1. Opóźnienie, ale bardzo niewielkie na poziomie ca. milisekundy i przy szukaniu niezauważalne.
2. W czasie kopania trzeba pamiętać jak odkładać sondę. Pochylając się, nie wolno wstawiać głowy ze słuchawkami zbyt blisko nad, lub pod sondą. Tracą na kilka sekund sygnał. Z boku sondy takiego problemu nie zauważyłem.
Baterie wytrzymały, jak mi się wydaje, obiecane przez producenta 30 godzin. Obsługa jest banalnie prosta. Słuchawki bardzo wygodne i dobrze leżą na głowie. Od czasu gdy ich używam dwa razy mniej męczy mnie szukanie. Myślę, że z uwagi na komfort w postaci regulowanej siły głosu, braku plątającego się i ograniczającego swobodę ruchów kabla jak i samej wygody sprzętu.
-
jarek-pol1
- Posty: 131
- Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
Re: Słuchawki bezprzewodowe.
Jest to sprzęt hi-end'owy więc dźwięk jest absolutnie bez zarzutu. Wykonanie jest bardzo solidne i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło.