Czuję się odpowiedzialny za sytuację chociaż nie wiem czy powinienem,podobno ja byłem ostatnim użytkownikiem wykrywacza.
.To jest cewka TS-1000 chyba ma wykręcany kabel z sondy ,wydaje mi się że jest naderwany przy wtyczce.Proszę o zmiłowaniechyba ma wykręcany kabel z sondy
wydaje mi się że jest naderwany przy wtyczce
sprzęt już po gwarancji,czy dało by się coś u Pana wskórać
ma znaczenie kolejność kabli czy lepiej nic nie ruszać i przylutować tylko to co ewentualnie naderwane?
jaksa pisze:No to może sam spróbuję,ma znaczenie kolejność kabli czy lepiej nic nie ruszać
ŁO MATKO!!!