Cytat z Forum " Odkrywcy " ..."
Numery archiwalne mogą okazać się szczególnie cenne (dla zainteresowanych), gdyż kontynuacja cyklu z winy Redakcji stanęła pod bardzo poważnym znakiem zapytania..."
Panie ProScanie ,
Sądzę , na podstawie lektury wpisów na forum " O " , że po przeczytaniu tego akapitu , mie tylko ja , odniosłem wrażenie , że to Redakcja " Odkrywcy " chce zrezygnować z kontynuacji Cyklu . n.p. ze względów oszczędnościowych, pismo słabo się sprzedaje , więc trzeba ciąć koszty it.d. Pana wyjaśnienie rzuca , nieco , nowego swiatła

na tą sprawę . Absolutnie nie zamierzam wnikać w jej sedno , bo to nie mój biznes . Tak czy owak chętnie poznałbym ciąg dalszy , bez względu na to czy będzie Panom z " Odkrywcą " po drodze , czy nie będzie ?
Gopherus