Spectra whites
-
KSIECIUNIO-74
- Posty: 22
- Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
- Lokalizacja: Gdynia
Spectra whites
wykrywacz działał normalnie do tej pory teraz po właczeniu zaczyna migotać wyświetlacz i sie wyłacza mimo pełnej baterii , co moze byc tego przyczyną ?
-
KSIECIUNIO-74
- Posty: 22
- Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
- Lokalizacja: Gdynia
Re: Spectra whites
wziałem go dziś w sumie na dwór , może od tego coś nie daje rady ?
Re: Spectra whites
Jaki do dokładnie model?
-
KSIECIUNIO-74
- Posty: 22
- Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
- Lokalizacja: Gdynia
Re: Spectra whites
v3 i
Re: Spectra whites
Wygląda na jakiś problem z zasilaniem. Czy w pomieszczeniu i na innym zasobniku dzieje się podobnie? Po jakim czasie jest ten objaw?
proscan
proscan
-
KSIECIUNIO-74
- Posty: 22
- Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
- Lokalizacja: Gdynia
Re: Spectra whites
tak , mam jeszcze XLT-ka , przekładałem aku i jest podobnie , po właczeniu działa chwile normalnie , po ok,30 sek lub nawet minucie zaczyna migotać ekran i wszystko znika........
Re: Spectra whites
Czy dobrze rozumiem, że XLT ma ten sam problem na tym samym zasobniku?
No to sprawa jest oczywista - winny jest zasobnik (i/lub to co w nim).
proscan
No to sprawa jest oczywista - winny jest zasobnik (i/lub to co w nim).
proscan
-
KSIECIUNIO-74
- Posty: 22
- Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
- Lokalizacja: Gdynia
Re: Spectra whites
nie , przekładałem aku z XLT do Spectry który jest napewno dobry bo XLT działa mi idealnie , czyli to chyba nie wina aku.... czy moze elektronika dostała od mrozu wariacji ?
Re: Spectra whites
Jakoś ciężko idzie mi wyciąganie informacji.
Czy w pomieszczeniu (w temperaturze pokojowej) jest ten sam problem?
Bez tej informacji dywagowanie na temat tego co się może stać w temperaturze (nawet nie wiem jakiej i nie znamy innych okoliczności) jest stratą czasu. Wpływ temperatury na elektronikę jest oczywisty i nie miejsce by tutaj jakiś ogólny wykład robić - tylko trzeba znaleźć przyczynę problemu.
proscan
Czy w pomieszczeniu (w temperaturze pokojowej) jest ten sam problem?
Bez tej informacji dywagowanie na temat tego co się może stać w temperaturze (nawet nie wiem jakiej i nie znamy innych okoliczności) jest stratą czasu. Wpływ temperatury na elektronikę jest oczywisty i nie miejsce by tutaj jakiś ogólny wykład robić - tylko trzeba znaleźć przyczynę problemu.
proscan
-
KSIECIUNIO-74
- Posty: 22
- Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
- Lokalizacja: Gdynia
Re: Spectra whites
XLT na obu aku chodzi dobrze , testuje w tem.pokojowej
-
KSIECIUNIO-74
- Posty: 22
- Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
- Lokalizacja: Gdynia
Re: Spectra whites
Spectra na obu aku : objaw ten sam
Re: Spectra whites
Skoro dzieje się to po ok. 30s to jaki jest odczyt napięcia w tym czasie?
-
KSIECIUNIO-74
- Posty: 22
- Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
- Lokalizacja: Gdynia
Re: Spectra whites
10,59
Re: Spectra whites
Wygląda zatem, że wykrywacz wymaga odesłania do serwisu.
Myślę że jest jakiś problem z podświetleniem. Może dłużej będzie działać, jak sonda nie będzie podpięta?
Powinno to być rozwiązane w ramach gwarancji. Oczywiście to jest taka diagnoza na odległość przy dosyć skąpych informacjach. Jak nic nie wpadnie nowego do głowy, to proszę reklamować u sprzedawcy.
proscan
Myślę że jest jakiś problem z podświetleniem. Może dłużej będzie działać, jak sonda nie będzie podpięta?
Powinno to być rozwiązane w ramach gwarancji. Oczywiście to jest taka diagnoza na odległość przy dosyć skąpych informacjach. Jak nic nie wpadnie nowego do głowy, to proszę reklamować u sprzedawcy.
proscan
-
KSIECIUNIO-74
- Posty: 22
- Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
- Lokalizacja: Gdynia
Re: Spectra whites
a moge wysłać go do was , do ProsCan-a ? gwarancji nie mam bo kupiony był uzywany w Anglii
z sondą odpietą objaw jest taki sam , nie ma róznicy.......
z sondą odpietą objaw jest taki sam , nie ma róznicy.......