to tak zróbmy , wysle do was w pon i bede czekał na rezultaty , moze to nic wielkiego i zrobicie na miejscu a jezeli cos powazniejszego , cóż - poprosze o Szkocje
Przepraszam ze sie podlaczam.U mnie wystapil dzisiaj problem ze sluchawkami (v3i).Dzis rano (w terenie) wlaczam wykrywacz,wlaczam sluchawki i zaczynam szukac.Po okolo 5-ciu minutach sygnal w sluchawkach robi sie bardzo cichy ale sygnal "PROGU" jest wyrazny jak zawsze.Po nastepnych kilku minutach jest to samo ale slychac tylko jedna sluchawke (druga,cisza) a wiec decyduje sie na wymiane baterii w sluchawkach na nowe.Nie stety po wymianie baterii sluchawki nie dzialaja wcale.Moze ma pan jakis pomysl?
Proszę zacząć od sprawdzenia ustawień. Słuchawki komunikują się z wykrywaczem, więc być może coś wykrywacz sobie wyłączył gdy uznał że nie widzi słuchawek.
O takiej oczywistości jak sprawdzenie polaryzacji nie wspomnę.
Trudno powiedzieć. Wygląda jednak na problem z zasilaniem, tym bardziej że padło po jego zmianie. Nadal nie wykluczam reset jakichś nastaw, ale to już trzeba samemu na spokojnie sobie posprawdzać.