Spectra whites

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Spectra whites

Post autor: ProScan »

W zasadzie można, ale może lepiej bezpośrednio odesłać do Whitesa w Szkocji? Skoro to model V3i, to okres gwarancji zapewne nie upłynął ...

Ja prawdopodobnie tak właśnie zrobię (i wezmę opłatę za pośrednictwo).

:pa

proscan
KSIECIUNIO-74
Posty: 22
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Spectra whites

Post autor: KSIECIUNIO-74 »

ile czasu to by trwało tak orientacyjnie ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Spectra whites

Post autor: ProScan »

Ok. 2-3 tygodnie robocze.

:pa

proscan
KSIECIUNIO-74
Posty: 22
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Spectra whites

Post autor: KSIECIUNIO-74 »

to tak zróbmy , wysle do was w pon i bede czekał na rezultaty , moze to nic wielkiego i zrobicie na miejscu a jezeli cos powazniejszego , cóż - poprosze o Szkocje :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Spectra whites

Post autor: ProScan »

sla1971pw
Posty: 16
Rejestracja: sob gru 19, 2009 5:00 pm

Re: Spectra whites

Post autor: sla1971pw »

Przepraszam ze sie podlaczam.U mnie wystapil dzisiaj problem ze sluchawkami (v3i).Dzis rano (w terenie) wlaczam wykrywacz,wlaczam sluchawki i zaczynam szukac.Po okolo 5-ciu minutach sygnal w sluchawkach robi sie bardzo cichy ale sygnal "PROGU" jest wyrazny jak zawsze.Po nastepnych kilku minutach jest to samo ale slychac tylko jedna sluchawke (druga,cisza) a wiec decyduje sie na wymiane baterii w sluchawkach na nowe.Nie stety po wymianie baterii sluchawki nie dzialaja wcale.Moze ma pan jakis pomysl?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Spectra whites

Post autor: ProScan »

Proszę zacząć od sprawdzenia ustawień. Słuchawki komunikują się z wykrywaczem, więc być może coś wykrywacz sobie wyłączył gdy uznał że nie widzi słuchawek.

O takiej oczywistości jak sprawdzenie polaryzacji nie wspomnę.

:pa

proscan
sla1971pw
Posty: 16
Rejestracja: sob gru 19, 2009 5:00 pm

Re: Spectra whites

Post autor: sla1971pw »

Sprawdzilem wszystko,probowalem nawet zrobic nowe polaczenie i jedyne co widze to NOT-CONECTED
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Spectra whites

Post autor: ProScan »

Trudno powiedzieć. Wygląda jednak na problem z zasilaniem, tym bardziej że padło po jego zmianie. Nadal nie wykluczam reset jakichś nastaw, ale to już trzeba samemu na spokojnie sobie posprawdzać.

:pa

proscan
sla1971pw
Posty: 16
Rejestracja: sob gru 19, 2009 5:00 pm

Re: Spectra whites

Post autor: sla1971pw »

Dzieki za zainteresowanie.Bez serwisu sie chyba nie obejdzie.
KSIECIUNIO-74
Posty: 22
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Spectra whites

Post autor: KSIECIUNIO-74 »

witam , Spectra z Gdyni doszła ? wiadomo już coś w temacie ?
pozdrowienia z 3-miasta :pa
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Spectra whites

Post autor: ProScan »

Przyszedł. Włączyłem (bez cewki) i działa (jak na razie).

Nic się nie wyłącza.

:pa

proscan
KSIECIUNIO-74
Posty: 22
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Spectra whites

Post autor: KSIECIUNIO-74 »

ciekawy przypadek z tą Spectrą , a z podłaczoną cewką ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Spectra whites

Post autor: ProScan »

Też działa.

A tyle razy prosiłem, żeby mi sprawnych sprzętów nie przysyłać :smt079

;)

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Spectra whites

Post autor: ProScan »

OK - wykrywacz mi tu piszczy od kilku godzin i nie ma zamiaru się wyłączyć.

Proszę ponownie o dane jak w formularzu (http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=236).

Przegląd gratis, jeśli instrukcja pochodzi ode mnie.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ