czego to ludziska nie przysyłają...

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: ProScan »

Obrazek

:m

proscan
gawron
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: gawron »

pamiątka z nad morza, a gdzie bursztynek ? :shock:
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: ProScan »

Niektóre sondy bywają tak uwalane błotem, że wcale nie zdziwiłbym się, gdyby się do nich coś przykleiło.

:)

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: ProScan »

No więc proszę. Kontynuacja wątku piaskowego. Tym razem w nieco innym miejscu...

Obrazek

#-o

proscan
bigi
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: bigi »

a jak to sie stalo ze sie tak ladnie przykleil w dwoch rownych rzadkach do tego scalaka ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: ProScan »

O ile pamiętam, to ktoś potraktował potencjometry "contact sprayem" lub podobnym g...nem, który przedarł się do elektroniki i po prostu w zakamarkach było tłusto i lepko.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: ProScan »

Wątek piaskowy cd...

Obrazek

Nie wiem czy dobrze widać, więc opowiem. Sonda z Fishera z osłonką (a właściwie jej resztkami - co chyba akurat widać), po którą nawchodziło tyle brudu, że zbryliło się w grubą warstwę prawie betonu. Przypadek naprawdę krytyczny.

#-o

proscan
DarekD
Posty: 35
Rejestracja: wt lis 29, 2005 10:01 am
Lokalizacja: Kutno

.

Post autor: DarekD »

Z monetek taki syf schodzi nieco lepiej jak się je pomoczy z pół roku w oliwce :lol:
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: ProScan »

To świństwo dało się odmoczyć, ale osłonkę zdejmowałem przy pomocy młotka :smt021

:lol:

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: ProScan »

Kolejna ciekawostka. Głośnik z opiłkami metalu.

Obrazek

Nadaje się na lekcje fizyki, dział "magnetyzm".

Znalezione w Tesoro Tejon (tym z piaskiem jw).

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: ProScan »

Z cyklu co można znaleźć (nie wykrywaczem, ale) w wykrywaczu.

Monety!!

Obrazek

#-o :lol: :eager

:pa

proscan
spajder
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 14, 2011 5:48 pm

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: spajder »

He he i pewnie gościu narzekał, że mu na monetki coś bimba a pod cewką nic nie ma :lol:
sir derek
Posty: 12
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 8:27 pm

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: sir derek »

miszczu :shock:
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: ProScan »

miszczu :shock:


Miszczu, to był ten kowal, który próbował naprawić Fisherka:

=D> :yikes :supr

Obrazek

Obrazek

:wave

proscan
gawron
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: gawron »

po rozkręceniu można go pochować po kieszeniach :D
ODPOWIEDZ