Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » pn sty 17, 2011 11:05 pm
proscan
gawron
Posty: 167 Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ
Post
autor: gawron » pn sty 17, 2011 11:50 pm
pamiątka z nad morza, a gdzie bursztynek ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » pn sty 17, 2011 11:55 pm
Niektóre sondy bywają tak uwalane błotem, że wcale nie zdziwiłbym się, gdyby się do nich coś przykleiło.
proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » czw sty 20, 2011 11:43 pm
No więc proszę. Kontynuacja wątku piaskowego. Tym razem w nieco innym miejscu...
proscan
bigi
Posty: 104 Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm
Post
autor: bigi » pt sty 21, 2011 1:23 pm
a jak to sie stalo ze sie tak ladnie przykleil w dwoch rownych rzadkach do tego scalaka ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » pt sty 21, 2011 1:29 pm
O ile pamiętam, to ktoś potraktował potencjometry "contact sprayem" lub podobnym g...nem, który przedarł się do elektroniki i po prostu w zakamarkach było tłusto i lepko.
proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » pn sty 31, 2011 12:32 am
Wątek piaskowy cd...
Nie wiem czy dobrze widać, więc opowiem. Sonda z Fishera z osłonką (a właściwie jej resztkami - co chyba akurat widać), po którą nawchodziło tyle brudu, że zbryliło się w grubą warstwę prawie betonu. Przypadek naprawdę krytyczny.
proscan
DarekD
Posty: 35 Rejestracja: wt lis 29, 2005 10:01 am
Lokalizacja: Kutno
Post
autor: DarekD » pn sty 31, 2011 8:54 pm
Z monetek taki syf schodzi nieco lepiej jak się je pomoczy z pół roku w oliwce
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » pn sty 31, 2011 9:46 pm
To świństwo dało się odmoczyć, ale osłonkę zdejmowałem przy pomocy młotka
proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » sob lut 12, 2011 4:57 pm
Kolejna ciekawostka. Głośnik z opiłkami metalu.
Nadaje się na lekcje fizyki, dział "magnetyzm".
Znalezione w Tesoro Tejon (tym z piaskiem jw).
proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » śr lut 16, 2011 3:21 pm
Z cyklu co można znaleźć
(nie wykrywaczem, ale) w wykrywaczu.
Monety!!
proscan
spajder
Posty: 9 Rejestracja: pn lut 14, 2011 5:48 pm
Post
autor: spajder » śr lut 16, 2011 5:34 pm
He he i pewnie gościu narzekał, że mu na monetki coś bimba a pod cewką nic nie ma
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » sob mar 05, 2011 1:01 pm
gawron
Posty: 167 Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ
Post
autor: gawron » sob mar 05, 2011 6:02 pm
po rozkręceniu można go pochować po kieszeniach