Witam chciałbym się dowiedzieć czym mozna zalać formę cewki
mam w planach zrobić uzwojenia bedą wykonane na zamowienie przymocowane do twardego podłoza najpierw chcem wyciąc w styrodurze
odpowiednią formę do zalana i teraz pytanie czy zywica bedzie odpowiednia czy jednak zbyt krucha i ciezka nie chcem bawić się w robienie obudowy z pokryw itd chcem zrobić czegoś na wzor cewek
do minelaba -tornado-tylko ze tam jest jeszcze skórka zewnetrzna
połprodukt do zrobienia cewki
Re: połprodukt do zrobienia cewki
Taki szajs kiedyś robili Bułgarzy z Detechu (czyli odlew żywiczny).
Kiepski pomysł.
proscan
Kiepski pomysł.
proscan
Re: połprodukt do zrobienia cewki
a czy moze jest jakaś, jakiś preparat bardziej do tego odpowiedni ?
Re: połprodukt do zrobienia cewki
Niedawno widziałem korpusy sond sprzedawane na allegro prze PEN Elektronik. Może tym tropem?
proscan
proscan
Re: połprodukt do zrobienia cewki
widziałem juz te obudowy lecz nie beda mi Pasować pod cewkę DD
Re: połprodukt do zrobienia cewki
A dlaczego?
proscan
proscan