połprodukt do zrobienia cewki

Wszystkie kwestie, ale które nie mieszczą się w żadnym z innych działów
ODPOWIEDZ
kongo
Posty: 139
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 1:32 pm

połprodukt do zrobienia cewki

Post autor: kongo »

Witam chciałbym się dowiedzieć czym mozna zalać formę cewki
mam w planach zrobić uzwojenia bedą wykonane na zamowienie przymocowane do twardego podłoza najpierw chcem wyciąc w styrodurze
odpowiednią formę do zalana i teraz pytanie czy zywica bedzie odpowiednia czy jednak zbyt krucha i ciezka nie chcem bawić się w robienie obudowy z pokryw itd chcem zrobić czegoś na wzor cewek
do minelaba -tornado-tylko ze tam jest jeszcze skórka zewnetrzna
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: połprodukt do zrobienia cewki

Post autor: ProScan »

Taki szajs kiedyś robili Bułgarzy z Detechu (czyli odlew żywiczny).

Kiepski pomysł.

:pa

proscan
kongo
Posty: 139
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 1:32 pm

Re: połprodukt do zrobienia cewki

Post autor: kongo »

a czy moze jest jakaś, jakiś preparat bardziej do tego odpowiedni ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: połprodukt do zrobienia cewki

Post autor: ProScan »

Niedawno widziałem korpusy sond sprzedawane na allegro prze PEN Elektronik. Może tym tropem?

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: połprodukt do zrobienia cewki

Post autor: ProScan »

kongo
Posty: 139
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 1:32 pm

Re: połprodukt do zrobienia cewki

Post autor: kongo »

widziałem juz te obudowy lecz nie beda mi Pasować pod cewkę DD
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: połprodukt do zrobienia cewki

Post autor: ProScan »

A dlaczego?

:?:

proscan
ODPOWIEDZ